Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Major


PumasS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na TS3: PumasS


Godzina + data zdarzenia: 08.07.2016


Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę: ! Major_W


Opis sytuacji: Admin usunął mój kanał i zrobił na tym miejscu swój. Wczoraj o godzinach wieczornych zmieniłem datę kanału na 32.02.1856 (chyba) Jak mówiła daty kanału są sprawdzane raz w tygodniu. 


Przejdę jeszcze do tego, że admin mógł napisać /DATA, jak to jest na kilku kanałach (Wszystkie na ss)


Dowody: 


#1


 pre_1467966323__skarga.png


#2


 pre_1467966675__skarga2.png

 


@MajuN, datę miałem ciągle prawidłową. Zmieniłem na chwilę i po kilkunastu minutach mojej nieobecności kanał został usunięty. 

Edytowane przez PumasS
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu jest napisana ta skarga? Admin wykonał co do niego należy i to co ma zapisane w regulaminie. Po 10dniach nie zmieniania daty kanał zostaje usuwany, a to że robisz sobie jaja to już jest Twój problem. Swoją drogą skoro Pynia mówiła, że admin sprawdza pokoje raz w tygodniu to skąd są te informacje? Pierwszy raz o tym słyszę, a po drugie w jaki sposób da się skontrolować kilku adminów czy nie sprawdzają tego w każdy inny dzień? Osobiście sprawdzam kanały i dopisuję /DATA (kanały na ss'ach są widoczne) i robię to w taki sposób, że 3dni przed upływem minięcia owych 10dni ostrzegam, jeśli nie zmieni się to do 10 kanał zostaje z miejsca przeze mnie usuwany.

 

A co do Ciebie Pumass masz nauczę, nie zawsze najważniejsze jest słowo które wypowie jedna osoba. Kanały nie są sprawdzane raz w tygodniu bo sam robię to dobre 3.  Następnym razem będziesz wiedział, że zabawy z datą nie przechodzą na kanałach publicznych. Chciałeś zaśmieszkować ale Ci nie wyszło.

Właściciel i admin kanału jest zobowiązany do aktualizowania daty kanału co 10 dni.(data w formacie DD.MM.RRRR). Zakazane jest wyprzedzanie daty. Brak aktualnej daty grozi usunięciem kanału.

Jedyne co można mu zarzucić w tej skardze to to, że zamienił kanały miejscami z 5 na 2. Ot i cała skarga.

 

 

W sumie nic o tej sprawie nie wiem, ale wypowiem się, gdyż czuję, że mogę tutaj coś wnieść.
Major, od samego początku, nie powinien dostać tego admina.
Dzień po przyjęciu go na stanowisko (coś w tym stylu), miał również opiekuna serwera.
Wszedł on wtedy sobie na mój kanał, i zaczął ze mną rozmawiać, w czym w sumie nie było nic złego, złe było to, co powiedział.
 
Piszę wiadomość w spoilerze, i przypominam, że nie mam na to dowodów, bo rozmowy nie nagrałem.


Powiedział on, że ma w dup** i opiekuna, i teamspeaka, że napisał podanie dla jaj, i że zrezygnuje.
Pytałem się dlaczego itd, a on wciąż argumentował, że ma to po prostu gdzieś, i że jutro, ma zamiar zrezygnować


 
Może ta rozmowa nic nie wnosi, jednak pokazuje ona, jak bardzo na poważnie Major bierze "swoją robotę".

 

Kolego o Tobie to nawet nie wiem co powiedzieć. Podajesz informacje nie poparte dowodami, równie dobrze mogłeś napisać tylko po to, żeby dorzucić skargę więcej i żeby owa osoba straciła funkcję administratora na serwerze głosowym.

 

Ostatnio byłem świadkiem na SB jak to bardzo się "zdenerwowałeś", że tak wiele osób w Twoim podaniu było na nie, w tym Major i również na SB był użyty jego nick. Wnioskuję teraz po tej skardze, że chcesz się odgryźć za to, że wypowiedział własną opinię na Twój temat.

 

 

Major, od samego początku, nie powinien dostać tego admina.

 

Wiem, że nie jest to miejsce do dyskutowania kogoś wypowiedzi, jednak moim zdaniem, ta wypowiedź o czymś świadczy.
Major, moim zdaniem w ogóle nie powinien dostać tego admina.

 

Nie Tobie to kolego oceniać czy powinien dostać tego admina czy też nie. Przyjął go Karol po rozmowie z Pynią, więc jednak wychodzi na to, że powinien go dostać ;)

 

 

Czekam teraz na moment w którym przyjdą 2-3 osoby, One już dobrze wiedzą o kim mówię i wywołają g*wno burzę o tym jak to admini ts'a nic nie robią, siedzą tylko na jednym kanale, a jak już coś robią zgodnie z regulaminem to i tak znajdzie się powód do napisania skargi.

 

Pozdrawiam.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że "oskarżony" nie będzie się już tutaj wypowiadał, postanowiłam odnieść się do skargi. 

Po przeanalizowaniu i podsumowaniu wszystkiego razem z Karolem doszliśmy do wniosku, że jest ona słuszna. 

Major przywłaszczył sobie kanał, a administrator nie ma do tego prawa. Myślę nawet, że jest to bez sensu, ponieważ każdy admin dostaje swój kanał ( dość wysoko, najwyżej jak to możliwe jakby nie patrzeć ), a na dodatek za zgodą właściciela może uzyskać podkanał. Powinniśmy dobrze traktować użytkowników, którzy chcą stale przebywać na naszym serwerze i przede wszystkim nie dopuszczać do sytuacji jaka tutaj miała miejsce. Tak jak pisałam, skarga zostaje przyjęta, a Major dostaje ostrzeżenie.

 

Pozdrawiam.

Opiekun serwera TS3,

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności