Jump to content
Sign in to follow this  
SzeregowiecPL

[PRZYJĘTA]Skarga *

Recommended Posts

Nick na TS3: Lajkonik!SzeregowiecPL/Bazyl

Godzina + data zdarzenia: 19.08.2016 ~20:20

Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę: SPERMAMURZYNA + jego unikalne ID: WaAKXs9xchbjU4ffStooa9DkTOk=

Opis sytuacji: Osoba ta wbijała na kanał jako bot muzyczny (co z tego wiem można je mieć tylko chyba na swoich kanałach prywatnych) puszczał głośno muzykę.

Nie mam tego nagranego, ale mam świadka Marinę, z którą siedziałem na kanale. Osoba ta została kilka razy wyrzucona, ale nagminnie wbijała dalej. Hasło na kanale

zostało zmienione i od tego czasu był spokój.

Osoba ta miała nieetyczny nick:

- Zabronione jest używanie nazw:

a) Wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich, nazistowskich, nieetycznych;

Obraźliwi avatar, nie zdążyłem również zrobić ssa bo osoba wyszła.

- Zabronione jest używania awatarów zawierających treści erotyczne, wulgarne, rasistowskie, nazistowskie, nieetyczne bądź obraźliwe.

Zapewne multi konto, bo nie niewiarygodne byłoby to gdyby po prostu randomowy "bot muzyczny" wbił i nagle zaczął puszczać muzykę. No i to bot nie na swoim kanale

- Korzystanie z bota (Dozwolone tylko na swoich kanałach) lub multikonta - ban na tydzień

Dowody: Dostarczenie unikalnego ID. Można sprawdzić w logach, że gdzie ta osoba wbijała. + ss

1ca690e7c6184de884cfdd106c7638ee.png

• Like 3

Skarga przyjęta.Użytkownik za złamanie kilku podpunktów regulaminowych otrzymał ode mnie bana permanentnego. 

• Like 3

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines