Jump to content
Sign in to follow this  
promistrz

telefon

Recommended Posts

Zależy. Inni powiedzą tak, inni nie. Porównaj sobie : Jakie parametry i w ogóle np. Ceny . Ja mam Galaxy Prime LTE i jestem zajebiaszczo zadowolony.

Posiadam wersję złotą - bardzo fajnie się prezentuje. Praktycznie same plusy, zajebisty aparat tylny jak i przedni, nie zacina się, wszystko płynnie chodzi. Jedyny taki mały minusik to ta plastikowa ramka - rysuje się strasznie :p

• Like 1

Posiadam wersję złotą - bardzo fajnie się prezentuje. Praktycznie same plusy, zajebisty aparat tylny jak i przedni, nie zacina się, wszystko płynnie chodzi. Jedyny taki mały minusik to ta plastikowa ramka - rysuje się strasznie :p

Rysowanie jakos ujdzie , slyszalem ze bateria slabo trzyma, jak jest u Ciebie? 

Zależy. Inni powiedzą tak, inni nie. Porównaj sobie : Jakie parametry i w ogóle np. Ceny . Ja mam Galaxy Prime LTE i jestem zajebiaszczo zadowolony.

Pytam sie ludzi ktorzy maja z nim stycznosc, tyle co napislaes to ja wiem :P

No wiesz, wszystko zależy do czego ma Ci służyć telefon ^^ Przy korzystaniu z internetu, dzwonieniu, esemesowaniu wystarcza mi na cały dzień. Ledwo ale starcza :D 
Jeśli jeszcze masz jakieś pytania to chętnie odpowiem :v

• Like 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Powód: Brak aktywności.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines