Skocz do zawartości

Strażnicy i Administratorzy na okresie próbnym.


Domellenel

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że niezbyt często bywam na jailu, nawet bardzo kiepsko z aktywnością to i tak podczas tych rzadkich wizyt, widuję obydwu i pozwolę sobie na parę zdań :P

 

: niezbyt często go widuję, ale spokojnie :v z powodu mojej aktywności oczywiście, ale jak już go spotkam to mogę nawet i po tych moich kiepskich wizytach stwierdzić że jest bardzo ogarnięty, spontaniczny. TAK

 

@rac0 : Aktywność... można by się czepić ale tego nie zrobię bo sądzę że to poprawi tak czy siak, a jeśli chodzi głównie o jego zachowanie... Popełnił błąd rezygnując z posady admina, ale był również adminem na cs:go mod i szczerze mówiąc nie miałem o nim negatywnych opinii od graczy, sam również nie miałem z nim problemów. Na tym serwerze jak miał jeszcze posadę admina przed rezygnacją, nie widziałem aby były z nim problemy, wręcz przeciwnie. Ogarnięty, bezkonfliktowy i ogólnie dobrze sobie radził. Myślę że nie warto skreślać kogoś za popełniony błąd, w tym przypadku nieprzemyślaną rezygnację, czy też słabszą aktywność, ponieważ jest dobrym adminem. Zawsze to lepiej mieć admina ogarniętego ze słabszą aktywnością ( którą pewnie i tak poprawi ) niż admina który sobie nie radzi mimo że ma dobrą aktywność. Ja jestem na TAK 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności