Skocz do zawartości

Błędy znalezione na forum


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Proszę w tym temacie opisywać błędy, które znajdziecie na forum.
Np:
Błąd z kolorystyką forum, tłumaczeniem, wejściem w dany dział/profil/zakładkę, itd

 

 

Z góry dziękuje

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z mojej strony. Chodzi o legendę na forum - https://scr.hu/547Pl2. Żeby dodać coś takiego jak "Strażnik JB 1.6" a Strażnik JB zamienić na "Strażnik JB GO".

 

A to że posty dodają się dłużej niż wcześniej to normalne?  I z PW jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Shoutbox. Podczas zaglądania do archiwum i ustawienia filtrów np. od godziny 10:00 do 18:00 nie mogę przechodzić na kolejne strony archiwum. Jeszcze nie tak dawno temu nie było z tym problemu. Mam nadzieję, że dobrze opisałem błąd. Jeśli nie to mogę wrzucić screeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoutbox. Podczas zaglądania do archiwum i ustawienia filtrów np. od godziny 10:00 do 18:00 nie mogę przechodzić na kolejne strony archiwum. Jeszcze nie tak dawno temu nie było z tym problemu. Mam nadzieję, że dobrze opisałem błąd. Jeśli nie to mogę wrzucić screeny.

 

To jakiś błąd u Ciebie chyba, albo coś źle robisz. U mnie wszystko śmiga okej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cs-classic.pl/topic/53727-zag%C5%82osuj-na-serwer-jailbreak-csgo/

 

Nie można zagłosować na JB ponieważ z tego co wiem to IP serwer ma zmienione a przy opcji głosowania nie zostało to zmienione (nie wiem czy tylko ja tak mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś błąd u Ciebie chyba, albo coś źle robisz. U mnie wszystko śmiga okej :)

 Nie wiem czy to było spowodowane, ale kilkukrotnie nie pojawiała mi się taka opcja. Jednakże po tym jak napisałeś post, sprawdziłem jeszcze raz i już normalnie mogłem przeglądać kolejne strony archiwum.

Błąd nieaktualny. Sorry za spam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Legenda grup ---> Admin Counter Strike 1.6 ---> Call of Duty 350 | FFA | DeathRun | Zombie Mod | all of Duty 201 | Only DD2 | Jailbreak

Edytowane przez NeO12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam rangi Donator i VIP, VIP może zmieniać nazwę 2x na miesiąc a Donator raz, więc powinno być 3x chyba że to nie jest błąd i tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To się nie sumuje w ten sposób, jeżęli danej rangi nie masz na głównej, to nie działają tego typu przywileje, wtedy możesz napisać temat w "Zmień nick".

Chciałbym jeszcze poinformować, że hook odpowiedzialny za pokazywanie dodatkowych rang został wyłączony z powodu niekompatybilności z obecną wersją forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba można to podpiąć jako błąd? Jeśli nie to sorki za spam :D

Informacje o profilu -> gram na: i teraz nie ma do wyboru coda 201, a ciągle jest stary cs:go mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShoutBox to pacman :vv. Zjada nam wiadomości, nie wiem co to może być ale gdy wczoraj próbowałam wysłać wiadomość musiałam ją wysyłać 3 razy, z tego co wiem nie tylko ja tak mam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cytuj

Błędy znalezione na forum proszę zgłaszać na PW. Dodatkowo proszę nie przyzwyczajać się do aktualnego wyglądu forum, ponieważ pracujemy nad nowym stylem, który dodam na dole

Nie doczytałeś? wszystko na pW do pana -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, chciałem odpowiedzieć na twoje pytanie, ale przy tym odkryłem jakiś błąd. Ale niereformowalny starczy kliknąć na nick, nie avatar 

Otóż przy cytowaniu i .. http://scr.hu/0wgbh/bhorx , jak już jestem przy klikną i alt + c daje zaznacza wszystko podobnie do ctrl + a 

Edytowane przez Miłosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Miłosz napisał:

Heh, chciałem odpowiedzieć na twoje pytanie, ale przy tym odkryłem jakiś błąd. Ale niereformowalny starczy kliknąć na nick, nie avatar 

Otóż przy cytowaniu i .. http://scr.hu/0wgbh/bhorx , jak już jestem przy klikną i alt + c daje zaznacza wszystko podobnie do ctrl + a 

Chodzi mi o oznaczenia użytkowników na shoutbox'ie ,gdyż jak klikamy na nick to w polu wiadomości pokazuje z "@" ale po wysłaniu nie pokazuje rangi i czasami zlewa się z tekstem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności