Skocz do zawartości

Błędy znalezione na forum


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.11.2017 o 12:33, -_- napisał:

Proszę mi powiedzieć czy dalej macie problem z ładowaniem się edytora tekstu

Tak, bardzo często mam z tym problem i dopiero po odświeżeniu śmiga, a czasem trzeba i 2 razy odświeżyć.

Cytuj

Ten błąd pojawia się także przy pisaniu nowej wiadomości lub zmianie sygnaturki. 

Dokładnie.

Przy czymkolwiek co jest związane z wprowadzeniem tekstu.

 

 

@-_- Teraz jest git, od razu się ładuje, nie trzeba czekać ani odświeżać.

Edytowane przez BorixxX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, u n f o r g e t t a b l e napisał:

trrt.png

Sygnaturkę możesz zmienić jak będziesz posiadał minimalnie 5 postów narazie masz 1. Udzielaj się na forum np pisz poradniki, wykonuj zlecenia, zgłaszam błędy forum w tym dziale, pomagaj graczom.

Edytowane przez Troplelek.
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę sprawdźcie teraz czy pokazuje Wam poprawnie edytor tekstu i inne z tym rzeczy związane

 

Mam rozumieć, że nikt już nie ma problemu z wczytywaniem się edytora tekstu. Okej, to zamykam ticket w IPS

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A więc tak jak widzimy na 1 SS  nie mamy  jakby podpónktów dotyczące danego serwera, a na 2 SS jak widzimy są podpunkty (fajnie by było to zmienić)

Ps. Jak widzimy na 2 SS (białym) to te informacje kto jest opiekunem i ta grafika do danego serwera nie powinna być przypadkiem u góry nad tymi informacjami (podania, informacje itd)? Xd 

20171130_200746.png

20171130_200856.png

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przecież wałkowałem to setki razy.

Na telefonie nie ma już poddziałów (główny styl) a ja białego nie aktualizuje. Robił to @dav3

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

No to chyba logiczne, że jest cienka, bo działy gdzie są nowe posty (te których nie widziałeś) są specjalnie "promowane"/wypunktowane, tak byś mógł je zauważyć. To nie jest żaden błąd tylko tak to działa i jest to od zawsze ^^

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinna być jeszcze wersja dla kobiet 

20180109_220208.png

@Polar "UŻYTKOWNIK WERCIA". Nie mogę dodać na daną płeć, a więc albo dodaje zaczął/ęła co wygląda brzydko, albo traktujemy to jako "Użytkownik zaczął"

  • Zmieszany 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcemy wejść w "DAVE"  to przekierowywuje nas na strone główną zamiast na jego profil...

A jak wejdziemy w "-_-" to nas przekierowywuje na owy profil 

 

Screenshot_20180111-215029.png

@PolarBo Dave, nie chciał przekierowania na swój profil, a na stronę, która i tak nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie powinno być napisane "dla użytkowników od rangi admin wzwyż" albo coś podobnego? Bo teraz jest napisane "dla użytkowników z rangą wyższą niż admin" ale użytkownicy z taką rangą już mają dostęp do tego działu :O

2018-04-07 02.04.47.png

A tu jeszcze taka mała literówka xD powinno być "Rendery" a nie "Redery"

2018-04-07 02.13.48.png

Edytowane przez Tymbarkowa :3
  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niby to temat związany z błędami na forum ale znalazłem "błąd" na stronie głównej.

 

Gdy sobie wpiszemy cs-classic.pl to ukazuje nam się Powitanie w którym mamy napisane

 

Witamy na Cs-Classic.pl Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią serwerów, posiadamy PIĘĆ serwerów cs 1.6, osiem serwerów cs global offensive oraz jeden serwer głosowy Team Speak 3.

 

No a z tego co wiem to serverów 1.6 jest 2 nie 5 :)

 

 Można by się kłócić też z tym dynamicznie rozwijająca sieć no ale wiadomo chwyty marketingowe itp xDDD 

 

@RyBsoN.  ta strona była robiona za czasów gdy na sieci było prawie 15 serwerów i każdy był full

@Rybson gotowe

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności