-_-

Błędy znalezione na forum

8 minut temu, u n f o r g e t t a b l e napisał:

trrt.png

Sygnaturkę możesz zmienić jak będziesz posiadał minimalnie 5 postów narazie masz 1. Udzielaj się na forum np pisz poradniki, wykonuj zlecenia, zgłaszam błędy forum w tym dziale, pomagaj graczom.

Edited by Troplelek.

Nie widzę swoich jak i u innych osób rang na telefonie. Nie wiem czy to błąd, czy chwilowy bug, bo wcześniej miałem jeszcze rangę VIP, a po odświeżeniu mi zniknęła. 

Screenshot_2017-11-14-19-30-29.thumb.png.a4c6e5b243bebdc0e44efe9ff48eea16.png

A więc tak jak widzimy na 1 SS  nie mamy  jakby podpónktów dotyczące danego serwera, a na 2 SS jak widzimy są podpunkty (fajnie by było to zmienić)

Ps. Jak widzimy na 2 SS (białym) to te informacje kto jest opiekunem i ta grafika do danego serwera nie powinna być przypadkiem u góry nad tymi informacjami (podania, informacje itd)? Xd 

20171130_200746.png

20171130_200856.png

No to chyba logiczne, że jest cienka, bo działy gdzie są nowe posty (te których nie widziałeś) są specjalnie "promowane"/wypunktowane, tak byś mógł je zauważyć. To nie jest żaden błąd tylko tak to działa i jest to od zawsze ^^

Nie powinno być napisane "dla użytkowników od rangi admin wzwyż" albo coś podobnego? Bo teraz jest napisane "dla użytkowników z rangą wyższą niż admin" ale użytkownicy z taką rangą już mają dostęp do tego działu :O

2018-04-07 02.04.47.png

A tu jeszcze taka mała literówka xD powinno być "Rendery" a nie "Redery"

2018-04-07 02.13.48.png

Edited by Tymbarkowa :3

Niby to temat związany z błędami na forum ale znalazłem "błąd" na stronie głównej.

Gdy sobie wpiszemy cs-classic.pl to ukazuje nam się Powitanie w którym mamy napisane

Witamy na Cs-Classic.pl Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią serwerów, posiadamy PIĘĆ serwerów cs 1.6, osiem serwerów cs global offensive oraz jeden serwer głosowy Team Speak 3.

No a z tego co wiem to serverów 1.6 jest 2 nie 5 :)

Można by się kłócić też z tym dynamicznie rozwijająca sieć no ale wiadomo chwyty marketingowe itp xDDD 

@RyBsoN.  ta strona była robiona za czasów gdy na sieci było prawie 15 serwerów i każdy był full

@Rybson gotowe