-_-

Zbiórka - opłata forum + licencje + reklama

Dałoby się zrobić "subskrypcję sms"? Żeby automatycznie pobierało hajs z konta - bym nie musiał się martwić :P

Opłacono reklamę:

pre_1476997591__a.png

Tak prezentuje się wynik końcowy 
Czyli na koniec prezentuje się to tak
Opłata forum  - 100 zł / 100 zł
Opłata licencji - 42 zł / 42 zł 
Reklama - 217,50zł / x zł
Licencja Team Speak 3 - 374 / ~390 zł

Ja dokładam 200 zł, które pójdzie na opłatę VPS pod TS, choć tutaj jeszcze pogadam z Pukawką co i jak, może uda się troszkę inaczej to załatwić.

Na reklamę uzbierano też bardzo dużo pieniędzy, bo aż 217,50 zł, co prawda koszt reklamy jednego serwera na miesiąc to 60 zł, czyli aż 60*7=420 zł miesięcznie, ale no cóż, udało mi się tam wspomóc znacznie te reklamę z własnej kieszeni (dostępnych środków na PSC).

Zbiórkę uważam za udaną, bo zebrano naprawdę dużo pieniędzy, aż byłem zaskoczony, że AŻ tyle.
Dziękuje każdemu kto przyczynił się do tego by ta zbiórka została tak ładnie zakończona.

Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuje, bo sytuacja na sieci znacząco się poprawiła i mam nadzieję, że pod koniec roku efekt będzie jeszcze lepszy.

To ostatnia taka zbiórka w tym roku na naszej sieci.
rewoX*, Esme, boy q and 6 others like this

Dobra bobki,

Nie było żadnej informacji o opłacie ts (zostało opłacony prawie tydzień temu), a już został prawie skończony, więc mogę poinformować o ostatnim rozliczeniu z tej zbiórki.

pre_1480252671__beztytulu.png

Cena większa niż wcześniej, ponieważ paypal jeszcze bierze swoją prowizje, a dolar też podskoczył w górę.

Teraz jesteśmy rozliczeni ze wszystkiego.

Start serwera zostanie podany w dziale serwera.

VORDEN, mn9, Rias and 5 others like this

Guest
This topic is now closed to further replies.