Jump to content
Sign in to follow this  
rewoX*

Bot muzyczny - Ostateczna ankieta

Bot muzyczny   

20 members have voted

1. 1. Czy bot muzyczny ma zostać w poczekalni?

Recommended Posts

Witam. Przez ostatni miesiąć mieliście możliwość posłuchać muzyki z bota w poczekalni od razu po wejściu na serwer. Chciałbym się zapytać jakie są wasze odczucia na jego temat, co jest do poprawy i przede wszystkim czy ma zostać na zawsze.
Proszę o uzasadnienie wszystkich głosów na nie. Głosów na tak nie argumentujemy!

@edit

Proszę o uzasadnienie tych, którzy głosują na nie (tak jak to zrobił @SzeregowiecPL).

Edited by rewox
  • Like 4

Moje odczucie jest takie, że jest zbędny na tym kanale głównym :p Lepiej byłoby już zrobić osobny kanał z botem i tam kto chce to niech sobie słucha.

• Like 1

Dzisiaj wchodze na timspika i pierwsza mysl to gdzie jest bot? :D

Teraz jakos dziwnie wydaje mi się bez niego.

W sumie propozycja Szeregowca tez jest okej.

Ponad 80% (minimum, żeby postawić od nowa bota) głosujących zagłosowała na tak. Dziękuję, że wzięliście udział w ankiecie.

Muszę ustalić z Pynią dokładnie co i jak (przedyskutować sens istnienia tego bota na naszym ts) bo jednak jest to stosunkowo spory koszt. Jednakże postaram się zrobić wszystko, aby pojawił się jak najszybciej.

/odnośnie pomysłu z botem 24h na kanałach muzycznych. Dla mnie jest to strata pieniędzy, bo na tych kanałach i tak mało kto siedzi.

Temat zamykam i jednocześnie kończę ankietę. Dziękuję jeszcze raz za wzięcie udziału!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines