Skocz do zawartości

Zhakowali stronę ;)


GoPe

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko dzisiaj tj 10-03-2013 ok godziny 23:00 ostatecznie padła strona serwerowni 3mod ;)

Tutaj link i ss ;)

 

Radzę nie klikać ponieważ rozwala antywirusa!!!!

 

Link:

 

SS: Dodany obrazek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Radzę nie klikac" Chodzi o nie klikać jak już będziecie na stronce ;) Ponieważ h@ (3mod'a) padł antywirus i zaczelo mu sie tam coś dziac ;) 

Ogolnie nic wam nie grozi ;) 

Tylko strona główna padła "forum" 

Amx sklep i inne działają ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GoPe ale ty jesteś kurwa pierdolnięty to mam być włam ? 

zajebali index.html i js hahahha włam na całego antywirusa rozjebało ? tobie chyba dupsko rozjebało skoro gadasz takie śmieci idioto! .

 

Nie no stary rozpierdala mnie twój profil tak się znasz a chuja wiesz lamusie . 

 

Zapraszam !!!  Cs-Rabka Prizmo hack !! Dowody!!! Rozsyłajcie dalej!!!!

http://speedy.sh/xqZFq/Pictures.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj miało zdarzenie włamanie na 3mod.pl został wykradziony klucz licencyjny . 
Po dogłębnej analizie plików nie tylko to zostało wykradzione prizmo h@ cs-rabka dokonał się tego czynu . 
Zdjęcia zostaną jutro zgłoszone na policje a IP winowajcy zostanie ujawnione przez hosting .
Na fotkach przedstawiany jest wgrany plik który nie był jedynym bo było ich bardzo dużo . Z serwerów cs zostały wykradzione paczki modów po czym można poznać patrząc na foto z amxbans i serwerem cs-rabki . Dodatkowo zmieniał metodę płatności w sklepie automatycznym na API z pukawki , wygląda na to iż pukawka udostępni policji potrzebne dane więc się wszystkiego dowiecie :) Możliwe że jeszcze dziś .
 
 
Foty !!
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: CLOSEJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności