Jump to content
Sign in to follow this  
Katarzyna W.

Mayday

Recommended Posts

Dzień dobry!

Jeśli tytuł tematu zasugerował Ci, że potrzebuję pomocy, bo jestem pilotem samolotu, który w powietrzu ma awarię- jesteś w błędzie- a serial "Katastrofy w przestworzach" powinieneś na jakiś czas odstawić.
Co innego, gdy od razu w głowie pojawiły Ci obrazy laserów, widok szczęśliwego, podskakującego tłumu, a w żyłach szybciej zaczęła tętnić krew na myśl o uderzającej fali mocnych brzmień muzyki elektro i techno.
Mayday to coroczna impreza, która odbywa się w Katowickim "Spodku". Tyle, że jedno o tym wiedzieć, a drugie uczestniczyć.

Stereotypowym myśleniem jest, że na to wydarzenie zbiegają się narkomani z Twojej i mojej okolicy oraz innych zakątków świata. Rzucanie się strzykawkami nie wchodzi w grę, kontrola na wejściu jest szczegółowa, tak więc pomysł na szybki zarobek taki jak dystrybucja tabletek gwałtu prosto z plecaka raczej nie przejdzie...
Lepiej nastawić się na mocną, długą- bo całonocną- imprezę. Jeśli wybierasz się do spodka lepiej już od dziś zacznij zbierać siły i ćwicz nogi, może być nawet crossfit, z resztą lepiej przygotować każdą partię mięśni przed wysiłkiem jakim jest taniec całą noc. No chyba, że Twój układ taneczny sprowadza się do przytupywania stopą do rytmu- wówczas wystarczy na tydzień przed imprezą nosić ciężkiego buta, co przyzwyczai ścięgna do przeciążeń i zakwasy nie pojawią się.   
A jeszcze jedno- kobiety. Tak, tak, na filmikach youtube nie widać żadnych grubych, bo też takie się tam nie pojawiają. Widziałeś kiedyś grubą fankę techno? Ale i tak, żadnej z tych piękności nie wyrwiesz, bo nagłośnienie jest takie, że nie będziesz w stanie usłyszeć czy ona mówi "chodź na lo*a" czy "ale mi się podoba".

Podsumowując kto lubi Chopina, fifticenta czy rocka nie ma czego szukać na Mayday, prędzej poleciłbym głuchemu ze względu na bas który poczułby ciałem i wrażenia wizualne.
Bilet kosztuje 150 zł, więc to tylko jakieś 20h legalnej pracy przy roznoszeniu ulotek.
Ja będę w tym roku, a Ty?

Adrian

post-9425-0-66423900-1477150641_thumb.jpg

• Like 2

Eeem, pierwszy raz słyszę o takiej imprezie xD

To jest takaś #onlytechnoparty ?

Coroczne? Od ilu lat? ;-;

Sorki że tak pytam, jedyne "imprezy" jakie znam to IEM w tymże Spodku xD

Tak, onlytechno ;) właśnie dojeżdżam do Katowic. Napięcie jest wysokie, pociąg zapierda**, korzystając z niego. Impreza od dobrych 10 lat. Na Iem też będę. Pozdrowienia.

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Powód: Brak aktywności.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines