QubaS

[FFA] Propozycje i zmiany

Popieram propozycje Siwego.O ile dobrze rozumiem i chodzi ci o to aby wysłać 1 info do teamu niż w ciągu 5 sekund co jest bardziej skomplikowane.

Czyli jak rozumiem chodzi tu o wysłanie w ciągu tych 5 sekund, kilku informacji dla drużyny po śmierci ?  Można by dodać, czasem napisze się coś błędnie, a za drugim razem można się szybko poprawić by drużyna zrozumiała.

Tak czy siak, mi by to nie przeszkadzało.

W sumie fajna sprawa jeżeli Chodzi o danie info teamu na 5 sekund po śmierci,bo nie zawsze się zdąży na mikro powiedzieć.
Osobiście podoba mi się ten pomysł i moim zdaniem nie przeszkadzało by to wgl.

Chodzi o to ze jak szybko napiszesz "gala" w ciagu 2 sekund to masz jeszcze 3 sekundy na napisanie ze "jednak poszli środkiem" - tylko juz wtedy nie idzie info a zwykły say ;)

Ponownie wchodzę z inicjatywą dodania nazwy rsów po rundzie na czacie,moim zdaniem jest do przydatne bo ostatnio Kilka osób pytało co to za piosenka i byłoby o wiele łatwiejsze to,jeżeli oczywiście nie obciążałoby w ten sposób serwera.

Rsy mozna podejrzec komenda /playlista tam sa opisane, jesli nie dzialaja cci rsy to pewnie masz... Wylaczony dzwiek :p zartuje hehe 

Skasuj katalog z rsami /cstrike/sound/RSyMarzecFFA chyba taka sciezka wejdz na serwer ponownie i zobacz czy jak sciagnie od nowa to zmieni cos jak nie to sproboj wpisa na chacie w grze /mute moze masz wylaczone rsy?

Da radę dodać, żeby po zakończonej mapie była opcja jej przedłużenia? Dotyczy to zwłaszcza małych map późnym wieczorem, bo idzie szału dostać, że odpalimy np. wiochę, kilka rund dominacji i znowu załącza jakiegoś westa/dd2 i od nowa liczyć na ogar graczy (i żeby nie wyszli z serwera) z "małą mapą".  Ewentualnie jakikolwiek inny sposób, który uprzyjemni grę wieczorem...

Proponuję, zmienić skina dla VIP'a CT, chodzi mi konkretnie o tę zmniejszona widzialność, co w tym złego? A no to, że jak gościu stanie przy skrzynkach i innych obiektach jego postura znika, i nie widać w ogóle jego modelu. nie tyczy się to modelu dla VIP'a TT.

Druga sprawa to dodanie kilku "małych map", mianowicie dodanie nowy kilku map typu awp_. 

Moje propozycje:

awp_city

awp_map

awp_dust

awp_snowfun2

awp_westwood

awp_space_ships

awp_rooms

@michalp67

Jeśli nie dało by rady dodać wszystkich, to sam wybierz, ale osobiście polecam trzy najlepsze wg. Mnie mapy. 

1.awp map

2.awp space ships

3.awp rooms

Czy dodasz więcej to od Ciebie zależy :)

Edited by StyX

Teraz, Darker napisał:

Proszę o wywalenie 
"[Asysta] Pomogles przy zabiciu wroga. Otrzymujesz fraga!" skoro asysty nie działają.

Pozdrawiam,

Darker

Asysty działają i naliczają tabele wyników, nie wiem jednak jak to ma się w rankingu.

Teraz, Darker napisał:

W jaki sposób działają jak miałem 0 fragów, dostałem ten napis i nadal miałem 0? (pod tabem)??

Mi działają. Może po prostu raz działa raz nie.