Skocz do zawartości

REKLAMA SIECI by Devil - Zapowiedź


Miechu

Rekomendowane odpowiedzi

Ten motyw bardziej pasuje do jakiegoś (MMO)RPG'a z post-katastroficzną historią, czy czymś w ten deseń, a nie do cs:go, według mnie.

 

Ale lajka zostawię, bo przynajmniej były chęci ;p 

Edytowane przez Paweł.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam prawa autorskie proszę mi pokazać na tę templatkę :)

Bo licencja na ten trailer nie jest open source ani shareware.

Nawet muzyki się zmieniać nie chciało. Jestem ciekawy czy również prawa są?

 

@EDIT Jak dacie mi pełne prawa autorskie do tego to nie będę krzyczał, a wręcz pochwale. Jeżeli jednak nie to do śmietnika z tym.

 

-

 

 

 

Proszę o wyciąg z Donatea + dlaczego w opisie filmu, ani tutaj nie jest podane kto wykonał. W Prawach autorskich wyraźnie jest napisane, że trzeba odnieść link do głównego źródła i prawa autorskiego.

 

To nie jest prawo autorskie Typu: "pod*ierdol i użyj"

@lukas33345 To, że coś jest "darmowe" nie znaczy, że można tego bez wykonania pewnych czynności użyć. Intro nie jest na licencji freeware

 

 

EDIT2: "Zapraszam do zobaczenia reklamy naszej sieci stworzonej przez Devila." - Tyle, że intro nie jest stworzone przez niego, a zaledwie modyfikowane, a jest wyraźnie, aby odnosić się z linkiem do oryginalnych twórców itd. - https://fullscreenmedia.co/creators/?ref=4oiMWgQb1v_d6JtjJc7JTw + wesprzeć za twórczość.

 

 

EDIT3: Nie będę robił teraz wykładu kilkugodzinnego z prawami autorskimi bo mi za to nie płacą. Autor muzyki, wymaga podaniu w opisu z jakich utworów korzystasz. W Freeware go nie ma

1fd12f1fb6d34f30abd38b307d8832fa.png

Druga sprawa efekty same w sobie są w Vegas pro, jednak autor wymaga po skorzystaniu z jego intra podania również danych + wsparcia dla ekipy tworzącej intro. Masz nawet link do donacji.

EDIT4: Nie obchodzą mnie inni użytkownicy, tylko to co się dzieje tutaj.

 

EDIT5: Mit nr 1: jeżeli podam informacje o właścicielu praw autorskich, wykorzystane przeze mnie materiały zostaną automatycznie objęte zasadą dozwolonego użytku.

 

Jak widać powyżej, stopień przekształcenia odgrywa ważną rolę w analizie przypadków dozwolonego użytku. Samo wskazanie właściciela dzieła objętego prawami autorskimi nie spowoduje, że niezmieniona kopia jego materiałów zostanie objęta zasadą dozwolonego użytku. Wyrażenia takie jak „wszystkie prawa należą do autora” lub „nie jestem właścicielem” nie oznaczają, że używasz materiału w dozwolony sposób. Nie oznaczają też, że masz pozwolenie właściciela praw autorskich na jego użycie. Należy podać skąd pochodzi pierwowzór, adres kanału autora oraz jego nazwa.

Autor jak widzisz nie zmienił prawa autorskiego YouTube, czyli wymagane są pewne kroki. W tym wyjątku na pewno podanie, kto co stworzył + autorstwo muzyki + w opisie masz link do donacji.

Chociaż nie. Lepiej napisać, że "Devil" stworzył i koniec. Fajnie w dupie z twórcą.

 

EDIT6:

f9401846ea774b52a68c16f3e65e7eb8.png

- W prawach autorskich możesz się doczytać. Jeżeli autor tego nie zrobił "A NIE ZROBIŁ" to wymagane są pewne czynności.

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil wiem, że ty wykonałes, źle sprecyzowałem pytanie... Nie rozumiem dlaczego on nabija sobię posta i like, skoro ty to zrobiłes i to ty zasługujesz na pochwałe. Gratki mordo.

Edytowane przez TomeK.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę bardzo. Przeczytaj opis. :)



 

 

 

PS. Nie wiedziałem, że do darmowych projektów potrzebne są prawa autorskie. :D

 

 

Powiedz to tysiącom użytkownikom youtube, którzy korzystają z takich stron.

 

Wskaż mi miejsce , gdzie pisze coś w stylu "zapłać aby skorzystać". Gdyby autor tego projektu "NIE CHCIAŁ" aby to wykorzystano, zapewne nie udostępniał by go w formie projektu do pobrania, więc proszę Cię. Daj sobie spokój z prawami autorskimi.

 

Ostatnia rzecz, jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości apropo kto, co, jak, sprawę kieruj do użytkownika @Miechu . I na przyszłość postaraj się czytać ze zrozumieniem:) Pozdrawiam

Edytowane przez lukas33345
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam prawa autorskie proszę mi pokazać na tę templatkę :)

Bo licencja na ten trailer nie jest open source ani shareware.

Nawet muzyki się zmieniać nie chciało. Jestem ciekawy czy również prawa są?

 

@EDIT Jak dacie mi pełne prawa autorskie do tego to nie będę krzyczał, a wręcz pochwale. Jeżeli jednak nie to do śmietnika z tym.

 

-

Efekt jak i muzyka są bez praw autorskich gdyż są udostępnione do użytku użytkowników programu Sony Vega PRO. Po więcej zapraszam na PW gdyż nie będę udostępniał projektu na forum.

Edytowane przez Miechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że każda poważna firma, czy w tym przypadku strona internetowa tworząc własną reklamę nie może sobie pozwolić na korzystanie z gotowców. Jeżeli byłbym szarym użytkownikiem internetu szukającym sieci serwerów Csa i trafił bym na tą reklamę to raczej nie zdecydował bym się tu zarejestrować. Dlaczego? Ponieważ jeżeli ktoś zadał sobie tak minimalny trud jak tylko i wyłącznie edycja niektórych drobnostek reklamy to ewidentnie nie interesuje go pozyskiwanie nowych użytkowników. 

 

Dalej jeżeli chodzi o prawa autorskie to ja to widzę mniej więcej tak, nawet jeżeli twórca czegoś nie napiszę, że oczekuje wspomnienia, że to on stworzył projekt to i tak trzeba uwzględnić go w opisie takiego filmu. To tak jak z pracami które pisało się w domu i zanosiło do szkoły, jak brałeś obrazek z Google Grafika to w źródłach pisałeś google grafika i koniec.

 

Polecam to usunąć i poprosić użytkownika Devil (chociaż nawet nie wiem kto to) o stworzenie jego autorskiego projektu, a jak nie to poszukanie kogoś innego. 

 

 

 

Efekt jak i muzyka są bez praw autorskich gdyż są udostępnione do użytku użytkowników programu Sony Vega PRO. Po więcej zapraszam na PW gdyż nie będę udostępniał projektu na forum.

Ale z tego co mi się wydaje to jest to darmowe do momentu kiedy używasz tego tylko dla siebie, nie gdy używasz ich w publikowanym filmie. 

Edytowane przez LuukY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot co, zmienione napisy, wykorzystany gotowiec, 0 wkładu w pracę od tego "chwalonego" za pracę Devila, ktokolwiek to jest. Za to gówno nie zostawię nawet plusa, nie warto.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze niby tylko napisy zmienione? Devil przynajmniej proboje rozreklamowac nasza siec , a nie jak co niektorzy tylko krytykuja i sami nic nie zrobia, tacy madrzy jestescie to zrobcie wlasna reklame.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności