Skocz do zawartości

propozycja powrotu do wywiadów głosowych na ts3


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zwracam się z tą propozycją głównie do redaktorow. Chcialbym zaproponować powrót do wywiadów głosowych, tak jak było to około pół roku temu. Ulatwiloby to w pewnym stopniu pracę redaktorów i przyspieszylo trochę przeprowadzanie wywiadów. To na tyle

 

Czekam na opinie :)

 

@EDIT

 

Wybacz miechu Ale nie wiedziałem gdzie umieścić temat a dotyczy on wywiadów więc pierwsze co mi przyszło do głowy to dodać w tym dziale. Nie bij :(

Edytowane przez Sequell**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to 2 razy próbowałem zrobić, ale ciężko jest z takimi rzeczami. Ciężko byłoby zrobić go bez cięć bo każdy się może pomylić i taki wywiad trzeba obrobić dzwiękowo(przynajmniej fajnie by było). Nie każdy ma mikrofon ,który daje czysty dźwięk i nie ma szumów. Takie wywiady trzeba też przygotować, no chyba ,że ktoś na spontanie to zrobi to szacunek :D Pomysł jest fajny ,tylko że ciężko go dobrze zrealizować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A maybe baby byś to napisał nam w kąciku a nie tutaj na propozycjach dotyczących forum? Zapraszam tam z tematem.

 

 

 

 

Co do samego pomysłu, próbowałem lecz wywiad zazwyczaj nie moze być spontaniczny, mnóstwo cięć spowodowane randomowaymi błędami etc.
Poza tym osoba która ma wywiad też musi być ogarnięta, odpowiadać pełnymi rozbudowanymi zdaniami oraz używać w miarę poprawnej polszczyzny.

Mi pomysł takich wywiadów sie podoba lecz nie z każdym można go zrobić a główny powód to zazwyczaj mikro z biedry za 5 zł które trzeszczy przy każdym słowie i nie da sie tego słuchać.

Edytowane przez Miechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A maybe baby byś to napisał nam w kąciku a nie tutaj na propozycjach dotyczących forum? Zapraszam dam z tematem.

 

Co za różnica gdzie napisze? tutaj większy rozgłos tego będzie ;p

 

Imo, to może powrócić, o ile jakiekolwiek zainteresowanie będzie i... Oczywiście osoby prowadzące będą pytały o coś ciekawszego niż typowe rzeczy like: "Co tam ciekawego u Ciebie w mieście można zobaczyć..." etc

 

Poza tym dochodzi do tego też osoba która musi to wrzucić i zająć się ogólnie całą sprawą organizacyjną, z czym zawsze był problem. 

Często jest tak, że dużo osób chce, a potem zainteresowanie żadne, lub wykonanie słabe ;/ 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz miechu Ale nie wiedziałem gdzie umieścić temat a dotyczy on wywiadów więc pierwsze co mi przyszło do głowy to dodać w tym dziale. Nie bij :(

Wybrałeś odpowiedni dział jak dla mnie. Wiec zluzuj się bo śmiechłem trochę XD

 

Co do wywiadów głosowych już mieliście próbkę. Słabo to wychodzi i słychać że wszystko jest " sztuczne ". Zajmuje to sporo czasu i nerwów więc jak dla mnie na razie nie ma sensu tego reaktywować.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności