Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] Lolek ;)


Shiko

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twoj Nick:Shiko
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:Lolek ;)
4.IP/SID oskarzanego*: nie mogę wbić na serwer więc nie podam jego IP ale raczej posiadacie IP wymienionego pana wyżej
5.Data i godzina:11.01.2017 - 20:55
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):
7.Opis sytuacji: Sytuacja wydarzyła się na mapie de_office_rats a mianowicie gram sobie kilka rund w TT po czym nagle mnie przerzuciło do CT i nagle odzywa się batmunder i mówi "zaraz padniesz" (był wtedy też w CT) a ja odpowiadam "dobrze że mnie przerzuciło bo przynajmniej z gównem nie gram" i jebs ban na 3h obraza adma ;(
Chętnie się dowiem czemu akurat admina ? Fakt faktem ban słuszny bo obraza to obraza i się nie spinam ale powód marny gdyż nie wymieniłem jego nicku ;p
 
[CSC]-------------------------------------[CSC] 
||| Zostales zbanowany! 
||| Nick: Shiko 
||| IP: 109.231.4.99 
||| Steam ID: STEAM_0:1:114063796 
||| Powod: Obraza admina! To nie graj z gownem. 
||| Nalozono: 11.01.2017 - 20:59:11 
||| Czas bana: 3 godzin 
||| Mapa:  map  
||| Pozostalo: 3 godzin 
||| Ban wygasa: 11.01.2017 - 23:59:11 
[CSC]-------------------------------------[CSC] 
Jak mi się uda to z 2 świadków będę miał tylko muszę wbić na serwer ;)
 
 

Gracz przy każdej możliwej sytułacji mnie prowokuje, np. gdy się odezwe przez mikro mowi do mnie mikro po mutacji/ +16, albo gdy mnie zabije mówi przez mikro lezec itp. gdy jest ze mną w druzynie przechodzi do przeciwnej   mówiąc "nie gram z gównem".

 

Czy to że mówię do Ciebie jak i do innych osób że mikro po mutacji gdy słyszę jak "piszczycie" zwie się prowokacją?

Z tym leżeniem to masz rację ale nie mówię tego tylko do Ciebie więc nie kłam ;p

Mówiąc "nie gram z gównem" skąd jasnowidzu wiesz że mowa o Tobie? 

Edytowane przez Shiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 6 punkcie możesz powołać świadków obecnych przy tej sytuacji. Skarga na ten moment nie ma dowodów w jakiejkolwiek postaci, więc nic nie popiera Twojej racji i zostanie odrzucona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 6 punkcie możesz powołać świadków obecnych przy tej sytuacji. Skarga na ten moment nie ma dowodów w jakiejkolwiek postaci, więc nic nie popiera Twojej racji i zostanie odrzucona.

 

Jednak proszę o wypowiedzenie się Admina na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacje pamiętam, z tego co mi wiadomo , to między Shiko i Lolkiem były jakieś spiny , natomiast Shiko nie odniósł się strikte do Lolka , wogólę się do nikogo nie odniósł , moim zdaniem ban nie słuszny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz przy każdej możliwej sytułacji mnie prowokuje, np. gdy się odezwe przez mikro mowi do mnie mikro po mutacji/ +16, albo gdy mnie zabije mówi przez mikro lezec itp. gdy jest ze mną w druzynie przechodzi do przeciwnej   mówiąc "nie gram z gównem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz przy każdej możliwej sytułacji mnie prowokuje, np. gdy się odezwe przez mikro mowi do mnie mikro po mutacji/ +16, albo gdy mnie zabije mówi przez mikro lezec itp. gdy jest ze mną w druzynie przechodzi do przeciwnej mówiąc "nie gram z gównem".

Musisz powołać świadka , ponieważ ja nie byłem świadkiem takiej sytuacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności