Skocz do zawartości

Propozycje


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję dodanie przywracania statystyk jeśli ktoś wyjdzie i wróci do gry podczas tej samej mapy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o ile da się to zmienić ale robić rank nie odsyłający na stronę bo to się buguje i zasłania cały ekran a myślę ze jak po wpisaniu pokazywalaby się informacja o rankingu na sayu, miejsce, Elo itp. Dużo by to ulatwilo.

 

--

Pisane z telefonu

Edytowane przez B!@ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję poprawienie permisji admina, żeby dla przykładu zmutować wszystkich i móc potem odmutować wszystkich jedną komendą (tak zdarzają się takie sytuacje np wczoraj kiedy było 50 os na serwerze, młyn niesamowity), a nie wszystkich po kolei oddzielnie. To samo tyczy się zwykłych gagów itp.

Edytowane przez Rafj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • orzeł przypiął/eła ten temat
  • 6 miesięcy temu...

Ale  tu cisza 0.0

Proponuję dodać dla VIP'a +5 lub +10 hp i jak np. kogoś zabije to dostaje 1 pkt więcej. Teraz to co ma VIP, to chyba trochę za mało :x . 
Na przykład: Zabijam kolesia, za którego powinienem dostać 3,6 pkt, ale dlatego,  że mam VIP'a otrzymuję 4.6 pkt. 

Zresetowałbym też ranking cały (chodzi o te pkt) i zrobił konkurs na top10/top3, bo z tego co wiem to nie było ani 1 resetu(przynajmniej o takowym nie słyszałem).
Wtedy dałoby się CHAMSKĄ i bardzo widoczną informację na czacie, że jest konkurs tak i taki itd., a nagrodą byłby... No właśnie do ustalenia by to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dodawanie hp na arenkach to bzdura. Z tymi punktami to niezły pomysł. Co do resetu, wydaje mi się, że takowy był. Co do mojej propozycji, faktycznie powinno by się dodać parę przywilejów dla VIP'a, bo na chwile obecną prócz wyboru skinu i noży, nie ma nic. Dodać również komendę !top10 oraz !czasgry.

@Polar nie udzielaj się bo nawet tam nie grasz.

Edytowane przez TomeK.
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, TomeK. napisał:

Jak dla mnie dodawanie hp na arenkach to bzdura

A właśnie jak dla mnie, jest dobrym pomysłem dodac hp (DLA  vip)

@TomeK. a właśnie gram  i mi nie zabronisz sie udzielać...

Edytowane przez Polar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• Usunąć pojedynek na rewolwery. ( Praktycznie nikt go nie używa )

• Za zabicie w niektórych pojedynkach nie dostaje się rankingu.

• Dodać !czasgry oraz !top10.

• Zmienić menu !rank z tej strony, na zwykłe serwerowe.

• Więcej rankingu za zabójstwo przy posiadaniu VIP'a.

• Możliwość wyboru noża i skina ustawić dla każdego gracza. ( Karambit i M9 Bayoney, tylko dla VIP'a )

• Zwiększenie slotów, jeśli to możliwe.

» Aktualnie to tyle «

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zezwolić na rashowanie. Nie rozumiem czemu jest to zabronione szczególnie w cs go gdzie gdy ma się team można być entry fragerem trzeba raszować,zaskakiwać przeciwników i zdobywać 1 fragi co przekłada sie na gre na serwerze że też raszujesz z przyzwyczajenia próbujesz zaskoczyć. Kampienie powinno być tylko zabronione i odwalanie w inne sposoby,obrażanie graczy i administracje a nie raszowanie...

Edytowane przez HsFataL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

- Dodać rundy Only Headshot

- Dodać opcję !czasgry - dzięki której sprawdzimy ile minut/godzin/dni (do wyboru) gramy na serwerze.

- Zmniejszyć czas oczekiwania po wygranej na nową rundę, np. teraz jest chyba 4s albo 5s (mogę się mylić) na 2s albo 1s, aby od razu po wyświetleniu się kto wygrał (CT albo TT) od razu zaczynała się nowa runda.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, chciałbym zaproponować kilka fajnych urozmaiceń na serwer:

1. Proponuje "Challenge Plugin" pozwalało by to walczenie z każdym przeciwnikiem na serwerze po akceptacji challenge'u.

2. Udostępnienie wszystkim graczom komendy "!knife" i "!ws"

3. Często w czasie kiedy nie ma żadnego z administratorów wbijają na serwer osoby które nadużywają, obrażają czy puszczają drażniące bindy. Dlatego fajnie było by dodanie pluginu który pozwoli votować na mutowanie, gagowanie, kickowanie i banowanie przez graczy osobę która będzie robiła coś niezgodnego z regulaminem (!votemute, !votegag, !votekick, !voteban).

Edytowane przez Tytan1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem co do pkt:
1- byłoby to fajne urozmaicenie serwera więc jak da się to czemu nie
2- nie pasuje, ponieważ to są główne zalety posiadania VIP'a 
3- jedynie to !votemute i !votegag, ponieważ inne komendy mogą być "niebezpieczne" kiedy wbije grupa znajomych i dla jaj będzie kickowac itp. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Z jednej strony fajne, ale z drugiej co by to zmieniło? Teraz każdy jest przypisany do danej areny i tak walczy, a dodając to, zaburzasz raczej ten system.

Reszta na nie:

2. To jedyny dodatek dla VIP, który jest coś "wart" xd

3. Będą nadużywać 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak można zauważyć na serwerze zostały wprowadzone nowe funkcje, jak i nowe tryby rozgrywki.

A o to lista wprowadzonych zmian:

Opis:                                                                                                                       Komenda na serwerze:

- Dodanie komendy resetującej statystyki                                                        !rs

- Dodanie komendy dającej możliwość nominacji mapy                               !nominate

- Dodanie funkcji pojedynków "Challenge"                                                      !chal

- Dodanie kilku nowych trybów gry:                                                                  !guns

  •  AWP NoScope
  •  Burn round
  •  Speed round
  •  200 i 25 HP round
  •  cz75, teq9 i nova round

- Dodanie kilku nowych map

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj chciałbym zaproponować dodanie RoundSound'ów:

LINK DO PACZKI W KTÓREJ ZNAJDUJĄ SIĘ RoundSound.(6)

Nazwy utworów w pliku to autentyczne nazwy.

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Tytan1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Proponuje usunąć 2 punkty z regulaminu 

1.8 Zakaz kampienia.
1.9 Zakaz rashowania.
Moim zdaniem jest to bez sensu i trochę ogranicza rozwijanie umiejętności na serverze gracz też musi się nauczyć takich umiejętności jak raszowanie czy wyczekiwanie graczy na czas 
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2018 o 15:26, Shnycel napisał:

Moim zdaniem jest to bez sensu i trochę ogranicza rozwijanie umiejętności na serverze gracz też musi się nauczyć takich umiejętności jak raszowanie czy wyczekiwanie graczy na czas

Jestem na nie, sam nie lubię rashujących graczy. Jeżeli gra na arenie ma pomóc w rozwoju umiejętności, to jest nią właśnie aim. Gra na czas i rashowanie to raczej inny tryb gry, tu chodzi o to żeby wyjść, strzelić banie i przechodzić dalej z areny na arenę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

- Dodanie pojedynków (/challenge)

- Usunięcie mapy am_towers2 - Gracze narzekają na tę mapę przez daleką odległość i to, że można przez nieuwagę spaść na respie i zginąć

- Wiem, że to nie jest propozycja, ale ogólnie zauważyłem jeden problem - admini boją się używać swoich przywilejów. Okej, tutaj ma panować luźniejsza atmosfera, ale jednak jak się ludzie wyzywają i krzyczą co śmierć to bardzo toksycznie gra się na serwerze, do tego nieraz ktoś z całkowicie jasnym aimem gra przez 10 rund, bo admin musi się pięć razy upewnić na 100%

- Dodanie pluginu tworzącego niewidzialną ścianę na środku mapy - wiem, że takie coś istniało i znikało po np 15 sekundach, idealny sposób na rush

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, patrik napisał:

- Dodanie pluginu tworzącego niewidzialną ścianę na środku mapy - wiem, że takie coś istniało i znikało po np 15 sekundach, idealny sposób na rush

Tzw. AntyRush według mnie słabo z tym będzie.
Wiele osób nie rashuje, zresztą admini siedzą i jako tako mogą kontrolować to. 

Będą płakać strasznie o tego antyrusha.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
13 godzin temu, patrik napisał:

- Wiem, że to nie jest propozycja, ale ogólnie zauważyłem jeden problem - admini boją się używać swoich przywilejów. Okej, tutaj ma panować luźniejsza atmosfera, ale jednak jak się ludzie wyzywają i krzyczą co śmierć to bardzo toksycznie gra się na serwerze, do tego nieraz ktoś z całkowicie jasnym aimem gra przez 10 rund, bo admin musi się pięć razy upewnić na 100%

Admini zostali poinformowani o tym jak należy traktować nowe konta, które latają po serwerze + przy takich typowych aim, dostają też informacje od SMAC, że gracz jest poderzany.

Ja tutaj nikogo nie karcę za banowanie ludzi

13 godzin temu, patrik napisał:

- Usunięcie mapy am_towers2 - Gracze narzekają na tę mapę przez daleką odległość i to, że można przez nieuwagę spaść na respie i zginąć

Gotowe

13 godzin temu, patrik napisał:

- Dodanie pojedynków (/challenge)

Na razie wolałbym tego nie dodawać do czasu ustabilizowania się sytuacji na serwerze

13 godzin temu, patrik napisał:

- Dodanie pluginu tworzącego niewidzialną ścianę na środku mapy - wiem, że takie coś istniało i znikało po np 15 sekundach, idealny sposób na rush

Pomyslę nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności