Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie ->NeM0o_!


Nemciooo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ->NeM0o_!

2. Imię: Dawid

3. Wiek: 14 wiosen (bedzie niedlugo 15).

4. Znajomość AMX (1-10): Biorąc pod uwagę skale dokładną to 5(myślę, że na admina bardzo dobre).

5. Sprawny i działający mikrofon: tak :D

6. Składka (tak/nie): tak/ jeszcze ugadam większą (składkę).

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/-%3ENeM0o_%21/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich: nie

9. Parę słów o sobie **: Nazywam się Dawid, mam 14 lat mieszkam w woj. Pomorskim. Na tej sieci serwerów jestem od dawna, myślę, że jestem znany :D na deathrunie gram, ponieważ właśnie ten serwer zachęcił mnie do tego typu moda. Gram tu ok. 29h i sądzę , że dobrze się przyjąłem i nawet ktoś mnie lubi :) Posiadam również tu admina na JB 1.6 i nie będzie problemu bym ogarnął dwa serwery.

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Otóż na tym serwerze chciałbym zostać adminem, ponieważ gram tu dość długo by poznać ludzi, serwer, regulamin. Grając w moim przypadku często w nocy widzę jak ktoś skraca to mnie denerwuje i już mam zbindowane amxmoda to z przyzwyczajenia klikam ten przycisk :D W adminowaniu mam dużo doświadczenia po mimo mego wieku. Pewnie byście napisali teraz: Nemo- ale jak to, chcesz być adminem ze względu na skracanie? Otóż nie, jest wiele powodów dla którego miałbym dostać tu admina m.in. Teraz ostatnio jak gram to rzadko widzę admina, wspomniane skracanie, dzieci z mikrofonem, robienie ducha, powrót na mapę, strzelanie nie w kolejce, obraza graczy. A napisałem podanie w związku z powyższą argumentacją.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Posiadam, ale CS non steam.

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: średnio 2h dziennie.

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w tygodniu narazie malo(szkoła, nauka jak prawie kazdy) weekendy od rana do nocy(czasami nocki robię).

14. Staż w Counter-Strike 1.6: bedzie z... 6 lat ( tak mając 8 lat zacząłem...).

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak, aktualnie.

 

Myślę, że na spokojnie Przemyślicie to podanie. Pozdrawiam :D

 

Wymagania:

 

1. Ukończone 15 lat +/-

2. Spędzone 20 godzin na serwerze +

3. Zachowanie kultury na serwerze ++

4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +++

5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +

6. Posiadanie mikrofonu +++ :D

7. Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +

 

@edit Mati ogarniałem nawet 3 serwery na raz :D ogarne, ogarne a nawet to będzie przyjemność :)

Vorden, jak powiedziałem - tak zrobię ,ogarne 2 serwery :D (niedlugo swieta i przerwy mam w szkole bo testy to bede dzien, w dzien).

Marcin- kazdy "pisze to samo co inni"... Jedni mowia ze bardzo dobrze podanie rozwinięte, a ty jal bys na sile szukal minusów ... Nie wiem ile jeszcze mialbym napisać zeby ci sie podobalo... Mowisz o GT, a ja mam kazdemu z osobna powtarzać? Bede gral teraz więcej. A i pisałem nieobecnosci na wszystkie serwery ,nawet tam gdzie nie mam admina. A i poza tym oceniasz mnie z jaila, przy tym nie grając na dr, ja sądziłem, ze wazne zdanie mają osoby/admini/opiekunowie z danego serwera. Jeszcze raz cie upewnię bo twoja wypowiedz sklada sie glownie z GT: mam teraz wolne , gram dluzej , niedlugo święta , testy 3 gim-wolne. Jesli dostanę szanse, zobaczysz nie tylko ty rowniez inni jak bedzie sprawdzać sie moj czas gry. Pozdrawiam :D/mowie tylko o testach/ moze choruję? Czepiasz sie wszystkiego... W takim razie weź mnie na okres próbny ... A nie ty nie możesz ... Nie sprawdzisz czy bede czy nie. Jesli prosze o szanse to znaczy, ze chyba Będę na serwerze. No chyba nie należę do takich co posty na podaniach nabijają[kropka]

Edytowane przez Nemo.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres próbny:

- GT 50/50

- zgłasza na u@

- staż 

- ma adma na jb więc powinien ogarniac komendy xD

- zna regulamin

 

 

 

nie będzie problemu bym ogarnął dwa serwery.
 

 

żebyś nie miał tak jak ja z cod że żeby zostać na dr musiałem z niego zrezygnować :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie bardzo ladnie napisane co mnie nie dziwi bo jak na swoj wiek potrafisz byc ogarniety

Wszystko ok ale jest jeden problem

 

GT-lezy i kwiczy

Masz admina na JB gdzie rowniez GT nie jest dobre

Tutaj moze jest troche lepiej ale to nadal nie jest nawet srednie GT porownujac do tego jakie GT maja obecni admini

Po prostu rywalizacja jest na wyzszym poziomie

 

Jedyna szansa jak dla mnie jest wybranie jednego serwera poniewaz jak sam twierdzisz masz na tygodniu szkole co wiaze sie z obowiazkami co za tym idzie mniej czasu przed grą

Odciazajac sie do GT dodasz + 1/2h dziennie

Ale to opiekunowie pomysla co z Toba zrobic

 

Jak dla mnie wybranie jednego serwera + okres probny 14 dni

Powodzenia :p

 

//Nemo no oby, oby :D

Edytowane przez VORDEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na Nie:

[-]GameTracker leży i kwiczy,

[-]Zdecyduj się na jeden serwer bo nawet na serwerze gdzie masz admina masz słabe gt http://www.gametracker.com/player/-%3ENeM0o_%21/193.33.177.87:27051/ napisałeś że nie masz czasu to po co admin który nie wchodzi na serwer ? 

[-]Słabo rozpisane podanie, napisałeś w nim to samo co większość osób, to że nie wolno tego tamtego siamtego wykaż się kreatywnością bo ile można wiecznie to samo w podaniach pisać 0,0

[-]Zdecyduj się na jeden serwer bo 2 to ty chłopie nie ogarniesz jak cb na 2 praktycznie nie ma popraw gt wtedy będę na tak :) 

 

 

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: 

kurde ty masz podać jak masz, a że nie masz cs na steam to kogo to obchodzi jak masz steam to podajesz jak nie to nie xD

 

przez cały marzec nie ma świat koleś a ty mi tu o świętach NO IKS'DE testy 3 gimn są w kwietniu http://dniwolne.pl/swieto/egzamin-gimnazjalny za 53 dni są testy czyli dopiero wtedy bd mógł grać to pzdr xDDDDDD

Edytowane przez Brat Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności