Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga [Skiperek]


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: ---
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): opiekun
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Skiperek
4.IP/SID oskarzanego*: --- 
5.Data i godzina: --- 
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): --- 
7.Opis sytuacji:
 
GDYBY SKIPEREK NIE ZROZUMIAŁ, SKARGA NA OPIEKUNA - OCENIA JĄ WŁAŚCICIEL SIECI. 
 
Skiperek jest osobą niezrównoważoną psychicznie, ma problemy z komunikacją z graczami serwera i taka osoba zdecydowanie nie powinna pełnić funkcji opiekuna, nie mówiąc już o głównym. Nigdy w historii tego serwera nie było aż tak źle, a ja nie mogę pozwolić aby taka osoba psuła atmosferę która powstała z gruzów po wizycie Damiana na DD2, a wcześniej też była trzymana przez pozostałych opiekunów. Starczy się rozejrzeć, że Skiperek nie ogarnia niczego, jeszcze ta jego chora ignorancja tematu, a na moim punkcie to jest chory - każdy post ignoruje twierdząc że jak nie gram to nie mam nic do powiedzenia, no tylko że ja gram.. Ale, nie kręci się wszystko wokół mnie, połowa osób które były dłużej niż on tutaj są niezadowolone. Dlaczego jakiś świeżak ma psuć wszystko na co oni pracowali? 
 
Wady Skiperka:
- z mlekiem matki nie wessał umiejętność komunikacji się z resztą ,totalna ignorancja , brak zdolności przyswajania informacji i to już na końcowym miejscu brak doświadczenia 
 
A informacje do Karola, nie chcę udostępniać PW ale jest ważne w tej sprawie (zobaczysz sobie), to co napisał do mnie Skiperek może równo znacznie oznaczać że ma jakąś formę psychozy, którą należy leczyć. On nie może się zajmować serwerem. 
 
Jako że miałem dość długo do czynienia z tym serwerem nie mogę pozwolić aby on tu siedział, powinien zniknąć z tego stanowiska i nie wracać już nigdy więcej na wyższe niż admin, niektórzy nie mają tego pisane.. 
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się wypowiedzą inny. A dla Ciebie mam tylko jedno do powiedzenia. Najeżdżasz na mnie w każdym poście praktycznie , przy każdej możliwej sytuacji i kiedy tylko się da, więc się dziwię, że masz, gdziekolwiek prawo głosu, ponieważ już nie raz powinieneś zostać ukarany warnem za łamanie regulaminu ^^ Tyle miałem do powiedzenia, czekam na wypowiedź adminów oraz graczy oraz oczywiście Karola. :) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiperek jest jak najbardziej osobą na danym stanowisku, a to ty masz coś z głową bo to właśnie ty się na niego uwziąłeś się na niego :)

Psychiczny najwyżej to możesz być ty, ponieważ on tobie nic nie robi a ty mu tak (za przeproszeniem) dupe trujesz? Szukasz tylko pretekstu, po to aby napisać na niego skargę. Nw, może ci to przyjemność sprawia ale takie rzeczy należy leczyć sorry. Miałem styczność nie raz z Opiekunem, i jest on "normalny" (bo dla cb to ja nw kim on jest, dla cb on chyba powinien do psychiatryka trafić) ogarnięty i przede wszystkim NA ODPOWIEDNIM stanowisku. Skiperek jest szanowany i lubiany na serwerze, nw co ty sobie ubzdurałeś że go nikt nie lubi, to że ty go nie lubisz to nie znaczy że inni go nie lubią. Albo mu zazdrościsz coś albo po prostu jesteś chory i tyle. 

 

Niech się wypowiedzą inny. A dla Ciebie mam tylko jedno do powiedzenia. Najeżdżasz na mnie w każdym poście praktycznie , przy każdej możliwej sytuacji i kiedy tylko się da, więc się dziwię, że masz, gdziekolwiek prawo głosu, ponieważ już nie raz powinieneś zostać ukarany warnem za łamanie regulaminu ^^ Tyle miałem do powiedzenia, czekam na wypowiedź adminów oraz graczy oraz oczywiście Karola. :)

 

I właśnie tu jest prawda że najeżdżasz na niego zawsze kiedy masz okazję :) 

Skarga jest kompletnym spamem, ale nie mnie jest to oceniać oceni to Właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tobą chorobą psychiczną się nie zgodzę, ale jednak coś w tym jest.

Ja mam sporo zastrzeżeń do pracy Fryzjera, ale napomknę tylko jeden ważny tutaj temat, czemu fryzjer zabierasz adminów na lewo i prawo nie informując reszty grupy ? Ja osobiście myślałem że jesteśmy paczką/grupą która utrzymuje porządek na serwerze, razem się wspieramy i razem wyjaśniamy problem jeśli taki nadejdzie, możesz napisać że nie powinno mnie to obchodzi, aczkolwiek powinno np z tego powodu że sam nie raz straszyłeś mnie za błahostki że zabierzesz mi admina, informuje cie że skargi które przyjąłeś były niezgodne z prawdą, regulaminem i wgl nie słuszne, na dodatek przyjmujesz skargi na PW, nie starasz się nawet dać nam adminom (nie każdemu) dać szansy na wyjaśnienie, mnie informowałeś (2x) że mi zabierzesz admina i nie dając mi się wytłumaczyć a nawet jeżeli to zrobiłem ja w przypadku mojego bana Krzysiowi (przez pomyłkę bo nie miał gwiazdki przy nicku) którego dałem z powodem SS to dałeś mi upomnienie, raz że Krzyś nie wniósł skargi, dwa że Krzyś nie miał żalu i trzy że osobiście sobie to wyjaśniliśmy na Priv, przy czym ty z tyłka wyłazisz i dajesz mi ostrzeżenie (drugie nie pamiętam za co).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, przyglądam się od jakiegoś czasu co się dzieje w dziale DD2, Fryzjer może nie jest najlepszym opiekunem i nie wiem jak wygląda jego współpraca z adminami od strony praktycznej, ale osobiście nic złego powiedzieć na niego nie mogę , a gram na dd2 dość długo,  ale powiem tyle , że Miłosz najzwyczajniej napisał skargę po tym jak dostał pstryczka w nos od Skipera w tym temacie http://forum.cs-classic.pl/topic/55980-odrzuconaskarga-athos/ , osobiście też jestem zdania, że osoby nie grające na danym serwerze i nie znające graczy i adminów nie powinny się wypowiadać w tematach, a Miłosz jak widać lubi szukać sensacji i wciskać swoje 5 groszy tam gdzie tego nie potrzeba. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro powstał już taki temat, a wydaje się być ważny, ponieważ zaczyna się dziać coś złego, jeśli jest to któraś z kolei skarga na opiekuna serwera, to i ja się wypowiem.

Ogólnie rzecz biorąc, to Fryzjer nie jest złą osobą, a jedynie zagubioną z tego względu, że w momencie, gdy odszedł Mistrz z pozycji opiekuna, a zastąpił go Fryzjer, to wszystkie obowiązki spadły na niego.
Być może było to za wcześnie na taką decyzję, lub po prostu była to zła decyzja, aby ww. osoba zajęła tak ważne stanowisko.
Nie chciałbym bronić, ani oskarżać Fryzjera, ale jego zachowanie czasami jest niedojrzałe, a mianowicie chodzi mi o to, co napisał SpiochuxD.
Niepoparte niczym oskarżenia o łamaniu regulaminu, stwierdzenia, że ktoś robi coś źle, bez podawania powodu, jak również zabieranie funkcji administratora, bez żadnej informacji o tym, co według mnie jest dziecinnym zachowaniem.

Każda dorosła osoba, która ma odrobinę oleju w głowie, oraz trochę odwagi po prostu napisałaby o tym nawet w wiadomości prywatnej, a nie po fakcie dokonanym tekst: "Twix Ty wiesz dlaczego".
Również chwalenie się na SB tym, że zrobiło się porządki z adminami na dd2, jest niedojrzałym zachowaniem, ponieważ co chciał tym osiągnąć ? Pokazać innym, że ma władzę ? Nie tędy droga, bo opiekun, zastępca, jak i administrator ma być dla graczy, a nie przeciwko ...
Jestem za tym, aby Fryzjer dostał upomnienie, lub przynajmniej poważnie zastanowił się nad tym czy na pewno chce być tym opiekunem, bo idąc tą drogą, większość administratorów zacznie odchodzić, ponieważ nikt nie da sobą pomiatać, a serwer opustoszeje.
Serwer tworzymy "my" gracze, użytkownicy, a jesteśmy tylko ludźmi, więc nie pozwólmy się traktować, jak zło konieczne.

Pozdrawiam.

Edytowane przez TwixCS
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, przyglądam się od jakiegoś czasu co się dzieje w dziale DD2, Fryzjer może nie jest najlepszym opiekunem i nie wiem jak wygląda jego współpraca z adminami od strony praktycznej, ale osobiście nic złego powiedzieć na niego nie mogę , a gram na dd2 dość długo,  ale powiem tyle , że Miłosz najzwyczajniej napisał skargę po tym jak dostał pstryczka w nos od Skipera w tym temacie http://forum.cs-classic.pl/topic/55980-odrzuconaskarga-athos/ , osobiście też jestem zdania, że osoby nie grające na danym serwerze i nie znające graczy i adminów nie powinny się wypowiadać w tematach, a Miłosz jak widać lubi szukać sensacji i wciskać swoje 5 groszy tam gdzie tego nie potrzeba. 

Tamta skarga mnie nie interesuje, a w tej zawarłem całość co mnie w jego osobie denerwuje i mam nadzieję że wypowiedzą się osoby których to również wkurza. Bestz, jeżeli tak ma być - to faktycznie się uwziąłem na Skiperka, ale po co mi ta zabawa? Jest na najwyższej pozycji w hierarchii serwera, i popełnia karygodne błędy, ja tylko je zaznaczam bo od takiej osoby się to powinno wymagać, natomiast on jak na to reaguje? Totalną ignorancją, a w tym temacie tłumaczy się tym że się uwziąłem. Panowie bądźmy poważni, nie jestem już w pieluszce i takie zabawy mnie nie kręcą. 

A i proszę skończcie z tym argumentem - mało grasz lub wgl, nie wypowiadaj się. Znajomość niektórych adminów , graczy jest mi obca ale w tej sprawie nie jest to konieczne bo nie dotyczy to ich, ale opiekuna, osoby nowej której za moich kadencji nie było. 

Edytowane przez Miłosz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc, to Fryzjer nie jest złą osobą, a jedynie zagubioną z tego względu, że w momencie, gdy odszedł Mistrz z pozycji opiekuna, a zastąpił go Fryzjer, to wszystkie obowiązki spadły na niego.

 

Dobra wszystkie obowiazki obowiazkami tak, ale skoro serwer stal dobrze, nie potrzeba bylo zmieniac nic/ dodawac zadnych pluginow, map, a ewentualna zmiana rsow, resetu ranku czy dodania hltv to jest 5 minut roboty nawet nie, to nie rozumiem dlaczego gt opiekuna jest tak slabe :v nie mam nic do Ciebie Fryzjer zebys mnie nie zrozumial zle, ale skoro oczekujesz od adminow dobrej aktywnosci to dlaczego sam grasz po 15/ 20 minut dziennie? Wybranie zastepstwa jest rownie wazne, a gdy hltv nie ma na serwerze od kilku map i sie pytam zastepcy czemu z tym nic nie robi, po czym konczy gre i nadal nic a ja musze pisac do opiekuna zeby sie tym zajal to tez chyba troche nie halo?

No i apropo skarg na pw, jak juz wczesniej odpisalem na ostrzezenie ze moge stracic admina, jezeli ja nie mam dowodow ze jest jakas skarga publiczna czy na pw, mnie reszta nie obchodzi i taka skarga dla mnie nie istnieje, wiec bez dowodow zaden admin nie powinien zostac zabrany.

Tyle mam do powiedzenia jak narazie, jezeli cos mi sie przypomni to dopowiem.

 

@ Marcin piszesz ze jestes rozsadniejszy powiadasz, a kto czitowal jeszcze niedawno na serwerach tej sieci? Rozsadek level 10000000 dorosly 16latku XDDDDDDDDDDD

No i co do tego mikro jak sie tak pultasz i mowisz ze masz prawo przekazac info to przekazuj tylko te info a nie prowadzisz rozmowy z innymi osobami bo naprawde masz glos jak trzynastoletnia dziewczynka :v

Edytowane przez biauy mew
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fam może i gram 10-15minut, ale dostaje cykna rzucam wszystko i pilnuje serwera jak biega Cheater. Dodatkowo doszło mi latanie za pracą a aktualne pracuje dlatego poszukiwałem z.opiekna . Co do sprawy adminów. Dla mnie admin powinien dawać przykład , a jeżeli nie daje przykładu to taki admin nie jest potrzebny . Co do siwego. Jeżeli chcesz rozmawiać o PW wiadomościach to moze poczytam SB jak o mnie się wypowiadasz oraz też co pisales na PW. Ja z chęcią udzielę pozwolenia do przeczytania PW przez Karola oraz obejrzenie SB, gdzie ładnie się wypowiadasz. Twix Ty wiesz za co Ci został zabrany admin. Jeżeli nie wiesz to już Ci podaje . ,, Grożenie banem gracza , którzy użyją broni " oraz dawanie bana 30 minutow za chyba resp gdzie jest maksymalny 5.cos takiego było . Teraz Ty Songoku . Wiesz za co miałeś ostrzeżenia oraz poinformowałem każdego o tym kto stracił admina i musiałem nad zwyczajnie Ciebie przeoczyć :) Mi nie musisz wierzyć Songoku ,ale możesz się zapytać , kogo chcesz z obecnych admini czy nie informowalem ;) A teraz zauważyłem Siwy. Żółty kolorek to ja wiem że lubisz i takie prowokacje to możesz wiesz gdzie wsadzic , bo Karola poinformowałem przed tym twoim śmiesznym kolorkiem o skardze aby rozpatrzył ;)

 

Edit

Twix może było to dziecinne chwalenie na SB że zrobiłem porządki , ale wiesz mam pierwszy raz opiekuna , gdzie dużo już o tym mówi i po siedzeniu 6 h aby sprawdzić każdego admina osobno itd i znaleźć takie coś to był dla mnie wyczyn gdyż pierwszy raz szukałem w plikach takich rzeczy oraz sam doskonale wiesz , że bycie poważnym przez cały czas to źle wychodzi , czasami trzeba się rozluźnić ^^

Edytowane przez Skiperek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Miloszem w 100%

Wypowiedzi 15 latkow którzy graja na tym serwerze nie powinny byc brane pod uwage. Jak Milosz tu rzadzil to Ty brat marcin ciagales patelke na sznurku.

Odkad wladze na serwerze przejal Skiperek to panuje nie lad i nie porzadek. Kombinuje za duzo tzn proboje zmienic na sile regulamin który nie potrzebuje zmian poniewaz poprzedni opikunowie go dopracowali. Lekcewazy graczy na serwerze wykorzystujac swoja wladze. Grales Fryzjer kiedys jak Milosz byl opiekunem? Wtedy wszystko bylo ladnie poukladane, a Ty twierdzisz ze on ma swoje chore teorie, wyrazajac swoje zdanie np w dyskusjach. Fryzjer przestan myslec ze to jakas prowokacja... Nie nadajesz sie na opiekuna i tyle w temacie.

Edytowane przez OSPMistrz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co się w tym momencie tutaj dzieje.

Nigdy nie dojdziecie do porozumienia bo obie strony nawet nie chcą siebie zrozumieć.

W tym momencie część osób najeżdża na siwego, że się uparł itp, ale skoro są osoby, które popierają jego zdanie to jednak coś jest na rzeczy nieprawdaż?

Proste rozumowanie - pół roku temu na serwerze grało po 20 osób w ciągu dnia i dopiero gdy władzę przejął Damian, następnie polaczek serwer odżył i stał full. Na ten moment jest ogromna tendencja spadkowa, graczy po prostu ubywa więc jednak może ta skarga nie jest do konca bez sensu i może nie jest wszystko idealnie?

Moim zdaniem chęci są dobre, ale wykonanie jest słabe. Niepotrzebne zmiany, kombinowanie w regulaminie, te cyrki z adminami, nieład na forum (w konkursach i w jakichkolwiek wypowiedziach). Lepiej dwie/trzy rzeczy dobrze niż 10 po łebku.

Co można wywnioskować po tej skardze? Admini nie dogadują się z opiekunem (nie jest w stanie się z nimi dogadać, opanować ich?), potrzeba zmian (przede wszystkim zmian nastawiania i planów odnośnie serwera, niekoniecznie teamu).

Nie traktujcie tej skargi jako najazd na opiekuna gdy tak wiele osób ją popiera, tu bezapelacyjnie trzeba coś zmienić, a osobiście uważam, że po prostu @Skiperek porwał się z motyką na słońce i trochę wychodzi brak doświadczenia, dobrego pomysłu na prowadzenie serwera.

 

Tylko nie mówcie mi, że nie powinienem się tu wypowiadać, bo grałem na tym serwerze zanim część z tych osób w ogóle usłyszała o takiej sieci jak csc i to co jest teraz na serwerze odbiega bardzo od tego jak wyglądał wcześniej (a po wizycie Damiana zaczynało to mieć ręce i nogi, teraz powoli znów kuleje).

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stanowiska Fryzjera, jest moim zdaniem dobrą osobą na danym stanowisku, tylko Fryzjer nie obraź sie jako OPIEKUN powinieneś świecić tu przykładem i strać się częsciej być na servie, wczoraj byłem praktyczne cały czas na serwie i tutaj jest coś nie halo tylko 1 admin przez cały dzień nabór na Admina powinien tam się zapychać a tak póki co nie ma. Fryzjer na pewno musisz popracować nad GT na serwerze i na pewno takie drobnostki jak wgranie roundsounda to nie jest nic wielkiego i powinny być wgrywane na czas, aczkolwiek rozumiem że masz życie prywatne/zawodowe, jeżeli nie godzisz obowiązków codziennych z serverem powinieneś zrezygnować aczkolwiek Discus nie powinien wchodzić na to miejsce to jest moje zdanie.

 

a Ty Miłosz moze nie grałem jak byłeś H@ na serverze ale też obelgi typu "niedorozwiniety psychicznie" to jest dla mnie śmieszne, aczkolwiek możesz tym kogoś urazić, ale server póki co funkcjonuje jak najlepiej, przynajmniej sie przykładam jako @ do tego by tak było, nie szukajcie na siłe sensacji panowie.

 

ps. Tak samo Mistrz Ciebie sie to dotyczy apropo skargi wczorajszej, mam 20 lat nie jestem dziadkiem 60 letnim żeby nie dosłyszeć co ktoś, powiedział, i oczerniasz mnie na forum że obrażam graczy, owszem zdarzy sie waląć bluzge jak Ci ktoś rzuci flasha, ale bez przesady 

 

Karol... co do mnie nie które osoby chcą ten server zniszczyć musisz sie na to przypatrzeć dokładnie nie mówie tu o H@ tylko o aktualnych graczach którzy pieprza ferment na forum.

 

ps/ 'lata leca a ja to wciaz ja i ja"

 

Edit. 

Fryzjer a co do zabierania Adminów tutaj poleciałeś troche, powinieneś też nas zapytać co o tym sądzimy a nie ja wchodze na serv a tu 8 adminów którzy grali prawie non stop zostali wywaleni od tak o, nawet jak mi byś zabrał nie mam żalu o to, ale na przyszłość zrób konferencje zwołaj nas wszystkich na ts czy gdzie kolwiek i zapytaj nas o zdanie.

Edytowane przez wiars0n
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie wypowiem, z zabieraniem adminów jest swieta prawda, fryzjer zabrales flagi kto niby malo gral a teraz na seriw trzeba czekac na admina po godzinie zeby wbil bo nie ma kto serwa pilnowac. Po za tym jeszcze jedno, co to za durny regulamin ze nie mozna dawac ssy 2x tej samej osobie ? dobra 4/5 razy bym sie zgodzil ale za pierwszym razem mogą ssy nie wyjsc np na graczy bo patrzy w ziemie i co wtedy ? bawic sie w demka itd ? o i zapomnial bym jak dalej tak bedzie durnowato to ja sam znajde innego srerwa do gry bo za powiedzenie chuju sie dostaje bana to jest juz patologia, gdzie upomnienie ? kick ? pozniej ban 5 min ? eweltualnie 30, zalezy od wulgaryzmu. A tu za glupie slowo teraz na serwie ludzie dostaja bany po 30 min od reki, i kto bedzie czekal zeby wbic na serwa ? A jesli chodzi o graczy to owszem jest na serwie wielu, ale jakies 2 miechy temu bylo niestety lepiej, teraz juz powoli spada, wczoraj 20 na serwie, dzisiaj sobota wbijam a tu 10 osob, wczesniej sobota to sie ludzie chcieli wybic na serwie. Nie mam nic do ciebie fryzjer, ale pamietaj św, slowa.   "ABY WŁADZA CI NIE UDERZYŁA DO GŁOWY"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej całej sytuacji moim zdaniem Skarga jest słuszna bo może po tym Fryzjer się ogarnie(oczywiście nic do ciebie nie mam)Na przykład ta zmiana regulaminu po co?Skoro regulamin był jasny,prosty i zrozumiały.Kolejna sprawa wywalanie Adminów bez ich informowania,trochę dla mnie nie na Miejscu bo po to jesteś i powinieneś robić takie coś,a nie Że z dnia na dzień po prostu ich wywalasz.

 

Moim zdaniem serwer pada powoli przez to Wszystko.Poleciało teraz 3 skargi na Fryzjera a może właśnie o to te skargi to jakaś oznaka tego ze Właśnie opieka serwera przez niego to pasuje innym?Pamiętam jak Damian był Opiekunem czy Polaczek to totalnie było Co innego,bądź jak był Miłosz serwer był na prawdę bardzo dobrze zrobiony.

 

Osobiście drażni mnie to ze admin(oczywiście)nie każdy zmienia te nicki tak samo Opiekun,dobrze rozumiem ze jak jest jakiś odpalony to nie chcecie aby on Wiedział że wy jesteście adminami ale przepraszam bardzo jeżeli ktoś na micro czy na czacie przeklnie to od razu leci ban?A gdzie upomnienie,ban na 5 minut,30 minut ?  

 

Zauważyłam może tylko ja może też inni ze Niektórzy admini faworyzują "stałych graczy"  a innych od razy wywalają,i po co? Przez takie coś serwer serio straci na uwadze i będzie tak że na serwie będzie grało po 20 osób a nie po 31 tak jak jest na chwilę obecną.

 

Jakbyście wszyscy każdy admin i opiekunowie pogadali na ts3 i powiedzieli o wam leży na serduchu,co chcielibyście zmienić czego wam brakuje w tym wszystkim,bo tak patrząc racjonalnie jak tak dalej będzie to serwer na prawdzie Znowu upadnie,a tego byśmy chyba nie chcieli bo to właśnie My gracze budujemy to wszystko,Wy admini pokazujecie jaki ten serwer jest przez waszą kulturę,pomoc graczom czy przez to że Go po prostu pilnujecie,a co do Opiekunów moim zdaniem Fryzjer mógłbyś grać więcej ja rozumiem Życie prywatne czy tak jak napisałeś Wyżej teraz szukasz pracy itp dobrze Ale chyba nic się nie stanie jak wieczorkiem usiądziesz i pograsz,popilnujesz czy po prostu będziesz na serwie przez godzinkę.

 

Dodam na koniec ze myślę Że tak cała sytuacja będzie wyjaśniona a Fryzjer serio weźmie te wszystkie słowa pozytywne i negatywne do głowy i przemyśli to wszystko bo nie chciałabym aby teraz serwer padł bo właśnie na nim Zaczęłam przygodę z csc i zależy mi na tym aby Właśnie serwer miał dobrą opinie ;) 

 

Co do Fryzjera kolego pamiętaj ze są właśnie takie święte słowa jak Pan wyżej  napisał "ABY WŁADZA CI NIE UDERZYŁA DO GŁOWY"

 

Mam nadzieję ze coś z tych Wypowiedzi kolegów wyżej wyniknie ;)

 

Pozdrawiam. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już tak temat się rozwinął i dodam coś od siebie.

Teraz tak : dla osób mało domyślnych ja jestem neutralny i nie mam nic do Miłosz i Fryzjera ocenie to pod kontem sytuacji.

Moim zdaniem takie tematy skargi i obrona osoby oskarżanej to pewny objaw jakiejś dziwnej patologi. Czy nie potraficie myśleć normalnie ???????

Ok coś mnie wkurrrrr......pisze sobie skargę na opiekuna a co tam nie !!!! niech się dzieje haos !!!!! i co ???? opiekun broni się jak może bo nikt nie jest ideałem......

Dziwi mnie to, że takie rzeczy robią doświadczone osoby to kurrrr.....nie tak !!!!!!!!!!!!!! Jak mam doświadczenie i wiem wiele to biorę dupę w kroki i pomagam !!!!!! a nie pisze beznadziejne skargi i psuje opinie servera !!!!! nie tylko my to czytamy !!!!!!! a opiekun co ?????? po co bezsensowna obrona ???? no po co ????? zachowuje honor przyjmuje pomoc innych i jedziemy !!!!!!!! mamy super serwer !!!! czy nie o to chodziło Karolowi ????? Żeby pomagać sobie i działać razem ????? opiekun to nie bóg !!!!!!! on też potrzebuje pomocy !!! to samo ze starymi "wygami" to nie pan i władca !!!! taka osoba powinna pomagać a nie szukać sensacji.... Postawcie sie na miejscu Karola !!!!!! teraz przez "waszą" głupotę najbardziej cierpi on !!! bo co ????? bo musi patrzeć jak macie gdzieś to o co On was prosi !!!!! LUdzie do chu..... jasnego on to robi dla WAS !!!!!!!! ogarnijcie to.   a po drugie cierpi server !!! po co starania Damiana Polaczka Karola po co ???? Żebyście mieli satysfakcję że robicie komuś na złość ???? Jak tego nie ogarniecie to żaden opiekun wam nie pomoże a Karol zamknie server ! tego chcecie ????? dobrze sie czujecie ????? to moj jedyny server w cs na jakim grałem i zostanie jedyny jak go nie będzie dla mnie to koniec kariery z cs. I chodź może ja nie wiele tu robie ale gram już dość dlugo żeby was poznać wiem kto robi dobrze a kto nie!!!!!!!!! Połowa tu to zwykłe rozpieszczone i nie ogarnięte dzieci i radze wam ogarnijcie się bo stracimy server !!!!! Karol nie będzie wiecznie na to patrzał !!!!!! W końcu i On będzie miał dość !!!!!

 

 

Tyle z mojej strony !!!!!!!

A i jeszcze ja na opiekuna się nie nadaje ale ze względu na moja 100 procentową neutralność kilka osób chętnie bym tu ogarnął.

A Karolowi Polaczkowi i Damianowi powinniście podziękować !!!!!!! Bo teraz byście sobie w bierki grali !!!!

 

I co czego nie mogę wytrzymać to że nie myliłem się do kilku osób, okazały się własnie rozpieszczonymi bachorami, sami to sobie przemyślcie bo wasze zachowanie jest strasznie dziecinne.

Mam opiekuna ładnie cacy a potem wszyscy beee...no ludzie !!!! troche powagi. 

Edytowane przez RedMisiek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smite i Wercia. Najpierw Smite jak chcesz się wypowiedzieć na temat ssow to najpierw się dowiedz o co z tym chodzi. Karol mnie prosił, abyśmy ograniczyli ssy , gdyż ich leciało za dużo tak samo leciało za dużo banów na respa . Więc moim zdaniem jak ktoś miał ssy to tylko rozpisać demko zostaje . Prosty przykład Jacka miał tyle robione ssy i były puste rozpisalem demko (10min roboty ) i jednak coś mial . Wercia każdy były admin , który do mnie napisał od razu go informowalem dlaczego został zabrany admin i tak samo na samym początku nie chciałem informować obecnych adminów za co zabrałem admina , ale później o tym też ich poinformowalem :) Od razu też powiem ,że nie poinformowałem ich od razu bo nie miałem na to czasu . (Sprawy prywatne ) Co do zmiany regulaminu przyznaje to był błąd dlatego trochę czasu temu stworzyłem ankietę , gdzie do końca, nie którzy ludzie nie ogarneli , ponieważ nie grali na serwie ;) Wiec można ją odszukać i zobaczyć jej wynik tylko muszę przy tym po siedzieć , aby każdego poinformować ;) HardWar a co do Ciebie nie będę komentował xd

 

@Miłosz Sam sobie teraz tym zdaniem zaprzeczyłeś. Kłamstwo ? Tam jest czas forum , a nie na serwerze , a tutaj chyba jest różnica , ponieważ na forum siedzę bardzo długo. ;) 

Edytowane przez Skiperek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tendencji spadkowej graczy, to wina nie leży po stronie Opiekuna a adminów. Wybaczcie ale jeżeli gracz tzw. "no name" dostaje bana za obrazę na 1 dzień choć pierwszy raz wszedł na serwer no to sorry ale coś chyba nie halo. Rozumiem już na tą 1-3h żeby on się ogarnął i ochłonął ale żeby od razu na 1 dzień to co ten gracz se pomyśli, na pewno on już tu nie wróci, bo albo zapomni o tym serwerze albo go odrzuci jego on.

Co do zmian które robi Skiperek to Większość według mnie są bardzo dobre np.

co do banowanie 1. 2. 3. 4. to jest bardzo dobry pomysł (wytłumaczenie jest u góry^^^)

A co do ciebie Mistrz, to co że mam 15-16 lat ale jestem o ciut rozsądniejszy bo nie pisze bez sensu non-stop skarg, tylko po to aby "zniszczyć' Opiekuna, bo nw co do niego masz ale najwyraźniej coś ci leży na sercu bo go tak nienawidzisz. (wywnioskowałem to z tw wypowiedzi)

 

@Edit1 + do tego dziś 1 z Adminów napisał na y@ "Brat Marcin mikor 16+" wiem że to byłą forma prowokacji i tym że ja popieram Skiperka, ja dobrze wiem kto to był mimo to że było 2 adminów na serwerze. A do tego admina informacja posiadam mutację mam prawo odzywać się :) a nawet jak bym, nie miał to zalecam zapoznać się regulaminem bo osoba bez mutacji może dać info przez mikrofon :) 

 

@Milosz nw jaką ty logiką myślisz ale na pewno nie jest to co ja mów najwyraźniej jak to napisałeś w przypadku Skiperka jest to dla cb wskazane zapraszam do skonsultowania z Psychiatrą jak taki rzeczy nie rozumiesz :>

Edytowane przez Brat Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fam może i gram 10-15minut, ale dostaje cykna rzucam wszystko i pilnuje serwera jak biega Cheater. Dodatkowo doszło mi latanie za pracą a aktualne pracuje dlatego poszukiwałem z.opiekna . Co do sprawy adminów. Dla mnie admin powinien dawać przykład , a jeżeli nie daje przykładu to taki admin nie jest potrzebny . Co do siwego. Jeżeli chcesz rozmawiać o PW wiadomościach to moze poczytam SB jak o mnie się wypowiadasz oraz też co pisales na PW. Ja z chęcią udzielę pozwolenia do przeczytania PW przez Karola oraz obejrzenie SB, gdzie ładnie się wypowiadasz. Twix Ty wiesz za co Ci został zabrany admin. Jeżeli nie wiesz to już Ci podaje . ,, Grożenie banem gracza , którzy użyją broni " oraz dawanie bana 30 minutow za chyba resp gdzie jest maksymalny 5.cos takiego było . Teraz Ty Songoku . Wiesz za co miałeś ostrzeżenia oraz poinformowałem każdego o tym kto stracił admina i musiałem nad zwyczajnie Ciebie przeoczyć :) Mi nie musisz wierzyć Songoku ,ale możesz się zapytać , kogo chcesz z obecnych admini czy nie informowalem ;) A teraz zauważyłem Siwy. Żółty kolorek to ja wiem że lubisz i takie prowokacje to możesz wiesz gdzie wsadzic , bo Karola poinformowałem przed tym twoim śmiesznym kolorkiem o skardze aby rozpatrzył ;)

 

Edit

Twix może było to dziecinne chwalenie na SB że zrobiłem porządki , ale wiesz mam pierwszy raz opiekuna , gdzie dużo już o tym mówi i po siedzeniu 6 h aby sprawdzić każdego admina osobno itd i znaleźć takie coś to był dla mnie wyczyn gdyż pierwszy raz szukałem w plikach takich rzeczy oraz sam doskonale wiesz , że bycie poważnym przez cały czas to źle wychodzi , czasami trzeba się rozluźnić ^^

Trochę to się nie zgadza z tym co pisałeś sprzed 9 dni. http://forum.cs-classic.pl/topic/55760-odrzuconeubtfryzjer/ 

Tutaj inaczej oceniasz czas poświęcany sieci, nie wiem jak jest z twoją pracą ale ewidentnie tu jest kłamstwo albo w tamtym podaniu. A kłamstwo kłamstwa rodzi, i inne problemy, to jest przykład jaki ma dawać opiekun? 

 

@RedMisiek, słuchaj no to nie jest całkowicie tak jak myślisz - Psujemy serwer skarga? a może jednak odwrótnie, skarga ma na celu wyeliminowanie problemu który tworzy skiperek, upewniony swoim rozumkiem że wszystko tak ma być. ..Nie widzisz tego że wszystko leci po 'jego myśli' , jak podania ocenia? nie dopuszcza momentami was - adminów do głosu tylko sam ocenia je, to samo z poprzednią skargą mistrza - był świadek i mistrz to napisał w 1 poście, a ten zamknął temat - To jest przykład TOTALNEJ IGNORANCJI. 

 

@wiarson, co do ciebie zaznaczyłem 'niezrównoważony' ale to jest nie ważne w tym momencie, tyle że nie uważam to jako obrazę ale skrót jego ostatnich rzeczy jakie odwala, krótko mówiąc określenie charakteru. 

 

 

@Marcin, kto jest ponad adminami? Sam sobie odpowiedziałeś na swoje wypociny. To nie jest samowolka, wszyscy czemuś/komuś podlegają, a tutaj jeżeli jest problem z adminami to nad nimi stoi opiekun, który chyba nic nie robi po tym co piszesz. 

Edytowane przez Miłosz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej, ojej mleko się rozlało tylko nie rozumiem trochę zaskoczenia gawiedzi, przecież już  przy skardze na mnie pisałem, że was dymają w dupkę a takie układanie zawsze się źle kończy i jest syf to jest raz, a dwa nie wiem jak to określić ładnie, ale osoby piastujące zarządcze funkcje no muszą intelekt mieć na poziomie wyższym niż normalny a wystarczy poczytać tutejsze wypowiedzi by wywnioskować, że no bystrzakiem opiekunie nie jesteś :p to tak tytułem wstępu bo lubię gdy mam rację jak każdy człowiek ;)

 

Druga sprawa, która zasmrodziła moje oczy najbardziej to poziom ortograficzny a przede wszystkim MERYTORYCZNY wypowiedzi kolegów Brat Marcin i Redmisiek. O ile po pierwszym "koledze" nie spodziewałem się wiele pamiętając to poniżanie się przed krówką vel Pynią (nie pamiętam dokładnie byłeś jej niewolnikiem czy tam była Twoją królową?) nieważne nie interesuję mnie to czyim jesteś murzynem, ale o jakiej Ty "psychiczności" piszesz? Chłopak jest psychiczny bo jakieś tam działania mu się nie podobają i zgłasza temat do rozważenia. Zobacz jaki jest odzew, zwróć uwagę na proporcję zadowolonych do tych niezadowolonych logika podpowiada, że może jednak coś przestało grać i należy sie nad tym pochylić i znaleźć consensus by wyjść z tarczą nie na tarczy? Jaki spam do cholery, zachowujesz się jak obecna władza w Polsce, dzieję sie źle to podkulić ogon i siedzieć cicho, a jak wyjdziesz na ulicę jako wolny człowiek to Twoją facjatę pokażą w wieczornych wiadomościach.. Serio bez takich tekstów. Redmisiek drzesz się w tej wypowiedzi jak podarte gacie, jakby Cię pakowało w dyfuzor stado czarnych ;) Jesteś adminem trzymaj proszę poziom bo potwornie ciężko się to czyta.. Powiem Ci, że czytam biegle, z interpretacją tekstów też nie mam problemów gdyż studiowałem historie, ale gdyby ktoś po Twojej wypowiedzi zapytał jaki niesie przekaz odpowiedziałbym.. NIEWIEM. Chociaż czekaj wybrałem jedno zdanie.. "I chodź może ja nie wiele tu robie ale gram już dość dlugo żeby was poznać wiem kto robi dobrze a kto nie!!!!!!!!!"   ale co robi dobrze, laskę? To kto jest w tym najlepszy jestem ciekawy.. :p Pomijam wypowiedź Hardwella, który napisał pracę życia, ale doceniam ludzi którzy mają cojones ;)

 

Niestety przeszło miesiąc mnie nie było i gram troche od tygodnia więc średnio jestem zorientowany w tym co się dzieje tyle co usłyszę i przeczytam dlatego poruszę jeszcze dwie kwestie. Pierwsza zobaczcie ile skarg w ostatnim okresie się pojawiło i wybrałem jedną: http://forum.cs-classic.pl/topic/55798-skarga-fryzjer/  Głównie chodzi mi o powód, przecież to było wałkowane, że powody tak jak tu "do widzenia" miały nie mieć miejsca i być surowo karane, a tu odrzucone, dlaczego są równi i równiejsi to nie jest fajne. Pójdźmy dalej.. Admini tracą funkcję z powodu aktwności oki ale.. odbiera im te funckje osoba która tej aktywności nie ma lepszej, wiec albo solidarnie odbieramy wszystkim nieaktywnym bez zgłoszenia, albo nie.. Druga sprawa te taryfikatory nie są przestrzegane, Fryzjer szczerze mówiąc Ty sam wywalasz często bez ostrzeżenia, bez tego stopniowania, ostatnio byłem tego świadkiem, ludzie lecieli z serwera bez 1. upomnienia 2. slapa 3. slaya.. Mi nigdy te schodki się nie podobały ale skoro już są to dlaczego admin jest z tego rozliczany a opiekun może.. 

 

Chcę być obiektywny dlatego na plus dla Fryzjera chcę dodać iż jakiś czas temu zapytał mnie grzecznie na PW czy dalej bede tu adminował bo przez miesiąc byłem 3 dni, bez żadnego straszenia zabraniem flag ;)

 

Długo byłem nieobecny więc napisałem to czego jestem pewien, dyskusję trzeba podjąć bezapelacyjnie a nie pieprzyć za przeproszeniem, że Skarga na opiekuna to spam. Papatki.

Edytowane przez Gerlo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze i ja dodam pare slow . 

 

Dla mnie Fryzjer jestes osoba "zbyt agresywna" . Musisz czasem , albo wrecz caly czas ... brac wszystko na luzie . 

Sukcesem jest pozwolic ludziom sie wyluzowac :)

Szukanie powodow do zmian regulaminu , czepianie sie szczegolow to blad . 

 

A zupelnie nie rozumiem pozbawienie adminowania takie duzej ilosci osob :(

Taki serwer powinnien miec minimum 12-15 adminow.

 

Niestety ale musze przyznac że swoja "surowoscia oceny" , przypominasz mi jedna taka osobe . Tzn : Ruda Slaska .

On tez chcial dobrze , a sie skonczylo jak sie skonczylo.

 

Nie mam zlych intencji piszac ten post, ale wez ustap czasem i szeroko sie usmiechnij . 

I nie patrz na ten regulamin non stop . Ja nawet go raz nie czytalem od poczatku do konca , a pozwalalo mi to mimo wszystko na prace z reszta graczy i adminow :)

 

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem jedną osobą która gra tutaj najdłużej dodam swoje 5 groszy. Dwa lata temu był opiekun była sobie też paczka Adminów nigdy nie było między nami spin wręcz przeciwnie zawsze każdy umiał pozartowac posmieszkowac grało się różne mixy BYLA WIELKA CHĘĆ GRANIA NA SERWIE, teraz wchodzę i każdy stary znajomy mówi że serwer się popsuł i że nigdy nie będzie takiej samej atmosfery jak była kiedyś, po czym wychodzi po kilku minutach gry. Coś w tym jest skoro ja też wchodząc na serwa widzę jakieś dziwne Akcje gdzie kiedyś nawet o tym by nie pomyślał. Nie mam nic do Fryzjera ale moim zdaniem troszkę brakuje mu doświadczenia w prowadzeniu serwera robi dużo błędów przez co traci się graczy i Adminów znam tu wiele osób i ostatnio wchodzę na serwer a mi Pan z pisze ze został zabrany mu Admin gdzie GT miał dobre ten dostał bana za to ze wracał po parę przez respa. Najstarszym graczem który gra tu ze mną jest fam i założę Się że potwierdzi moje zdanie że kiedyś nie było mowy o takim "ujme to burdelu " jak jest teraz Miłosz pisząc skargę też wiem ze nie chce dupic skiperka i nie uwziąl się na niego on tylko chce dobrze dla serwera wiem bo z nim pisałem pamiętam jak był opiekunem zaraz po Papku (większość z was go nie pamięta bo was jeszcze nie było) i pamiętam jak wkładal swój czas i serduszko aby serwer funkcjonował jak najlepiej dlatego wcale mnie to nie dziwi że chce o niego dalej walczyć bo osobiście sam bym też nie chciał jak by ktoś psul to co kiedyś sam stworzyłem dlatego ludzie którzy nie pamiętają tych czasów nie powinni się wypowiadać bo nie znają przeszlosci jaka była. Mówię jeszcze raz ze nie mam nic do Ciebie Fryzjer dla mnie jesteś miły chodzi tu wyłącznie o to że troszkę nie radzisz sobie z danym stanowiskiem skoro leci tak dużo skarg oraz dochodzą mnie takie słuchy. To ode mnie tyle pozdrawiam :)

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz tu się z Tobą zgadzam. Opiekun i Admini powinni być jak jeden organizm, funkcjonować razem bo jedno bez drugie działać prawidłowo nie będzie.

  Nie chce was oceniać bo to wy obaj więcej niż ja zrobiliście dla serwera ale po prostu każdy musi znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce ( z dużym uczuleniem na odpowiednie :p ).

  Co do Skiperka lubie go nie mam nic do niego ale patrząc kontem kondycji serwera to zdecydowanie mogę zgodzić się z wypowiedzią Damiana który jak zawsze potrafi w odpowiedni sposób podejść do sprawy, jasno i konkretnie odpowiedzieć.

A ty Miłosz.................hehe sorry za budowanie napięcia :p wiele zrobiłeś i na pewno zawsze będziesz wiele znaczył dla tego servera. No i nie ukrywam że jak widzę na servie nick "Siwy" to morda się cieszy bo miło grać w gronie starych graczy. No i z jednej strony powinni mieć zrozumienie dla Ciebie za Twoje zachowanie bo cierpisz tak jak cierpi server bo widzisz jak niszcza owoc Twojej pracy i wielu innych naprawdę wspaniałych osób które budowały ten server a nie są szanowani przez nowych graczy !!!!!!!!   

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tu gram, nawet chyba za czasów Papku czy jakoś tak mu było grałem ;p

I jedna i druga strona konfliktu ma trochę racji.

 

Do fryzjera nic nie mam oprócz jednego, nie mogę się z nim zintegrować, żeby tworzyć zgrany zespół

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinni wszyscy zainteresowani sprawą, zgadać się na jakąś godzinę i dzień , pogadać bez agresji na ts3. Co do Fryzjera lubię go, dał mi szanse, szacunek dla niego, ale jak inni tu piszą i jak ja grałem tu z 1.5 roku temu, na serwer nie można było się dobić a teraz, zaczyna się źle dziać z serwerem. Siwy jak i wiele innych byłych opiekunów, włożyli czas, i poświecenie w ten serwer i wiem że chcę, on o ten serwer walczyć a nie go dobić. Mi też by było smutno, gdyby ktoś niszczył to co ja bym zrobił. Fryzjer źle postąpił jako opiekun że poleciał połowa administracji, zmiany w regulaminie to też nie ma sensu jak jest regulamin dobrze dopracowany. Mam nadzieję że jakoś załagodzimy ten konflikt, i tak jak wspomniałem wyżej zgadamy się na ts3, i będziemy debatować co dalej. :)

Edytowane przez мотояoℓℓâ
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplementowanie jest bardzo łatwe bo wszystko jest jasne i proste.

Jak pisałem u siebie w podaniu o opiekuna.
Chciałbym zrobić zbiórkę na TS3, na którym będą przedstawione powyższe pytania i zażalenia jak i podsumowanie GT adminiów i dalszy plan współpracy.
Także poruszymy propozycje dotyczące konkursów itd.

Moim zdaniem jest dobrym terminem następna sobota godziny popołudniowe

Edytowane przez Discus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności