Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga [Skiperek]


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Super Discus ze zamknales temat nie dajac sie wypowiedziec i podac swoje predyspozycje co do zebrania informuje ze ja nie jestem w stanie byc na zebraniu bys wiedzial gdybys temat z nami przegadal, wolne mam ranow piatek i poludnie wtorek next:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryzjer  jako Zastępca Opiekuna, byłeś najlepszy na świecie :) zostałeś głównym opiekuneeem, od razu inaczej sie  zacząłeś zachowywać.

Dałeś mi ostrzeżenie a na drugi dzień straciłem admina o niczym nie wiedząc  i nie  znając powodów...

Teraz jak wchodzę od czasu do czasu pograć to nie ma admina i jest syf krótko mówiąc.

Jak jest odpalony jakiś admin to ty tego nie widzisz, widzisz tylko głupie rzeczy.

raz siedziałem na respie to ty miałeś o to problem, plus nie przypominam sobie żebym ja Nie dawał Kicków za (AFK, Kulture,resp)

ogarniałem  zawsze najlepiej jak mogłem cztierów tak samo, nie wchodziłem na specta bo wtedy wiadomo że wyłączy i wyjdzie na to że laura sie na cziterach nie zna.

Nie słuchaj jakiś ludzi, albo twojego kumpla zastępcy i tyle. Myśl i patrz sam.

Powiem tak jako zastępca to śmiało, ale nie jako opiekun.

Edytowane przez KochamOrgazmLaaury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiperek ogarnij sie, wyluzuj jak to koledzy wyzej piszą, bo inaczej rozwalisz serwer ;)

 

Karol nie chodzi mi o strone techniczna serwera...
Tylko o regulamin, adminow itp..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko i podsumuje wszystkie wypowiedzi które padły w tej skardze. Jeżeli chodzi o tendencje spadkową serwera to powiem ze brat Marcin ma rację, bo widziałem w amxbansie serwera bany na 1 dzień za powiedzenie kilku niecenzuralnych słów. W regulaminie jest napisane ze można używać wulgaryzmów Ale z umiarem. A o drugie w taryfikatorze banow karą za przeklinanie jest jak max na 30 minut a nie na 1 dzień. Co do samego fryzjera uważam, że powinien trochę przystopować z wprowadzaniem zmian na siłę, bo to nic nie da, zwłaszcza, ze za czasów Damiana czy polaczka wprowadzone przez nich zmiany były dobre. Co do Miłosza to uważam, że jako były opiekun powinien wiedzieć że im bardziej będzie naciskał na opiekuna ( zwłaszcza ze fryzjer jest "swiezy"), poskutkuje to wprowadzeniem jeszcze bardziej nerwowej atmosfery co chyba nie jest tu potrzebne.

 

Podsumowując, uważam że to co robi skiperek powinno być kontrolowane przez Karola, bo Discus, który niedawno dostał tu opiekuna, nie grał wcześniej na dd2 i nie ma pojęcia jak to wyglądało.

 

PS. Proszę nie pisać ze nie powinieniem się wypowiadać bo gram na serwerze i widzę jako to wygląda jako gracz.

Edytowane przez Sequell**
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

Z tobą chorobą psychiczną się nie zgodzę, ale jednak coś w tym jest.

 

Ja mam sporo zastrzeżeń do pracy Fryzjera, ale napomknę tylko jeden ważny tutaj temat, czemu fryzjer zabierasz adminów na lewo i prawo nie informując reszty grupy ? Ja osobiście myślałem że jesteśmy paczką/grupą która utrzymuje porządek na serwerze, razem się wspieramy i razem wyjaśniamy problem jeśli taki nadejdzie, możesz napisać że nie powinno mnie to obchodzi, aczkolwiek powinno np z tego powodu że sam nie raz straszyłeś mnie za błahostki że zabierzesz mi admina, informuje cie że skargi które przyjąłeś były niezgodne z prawdą, regulaminem i wgl nie słuszne, na dodatek przyjmujesz skargi na PW, nie starasz się nawet dać nam adminom (nie każdemu) dać szansy na wyjaśnienie, mnie informowałeś (2x) że mi zabierzesz admina i nie dając mi się wytłumaczyć a nawet jeżeli to zrobiłem ja w przypadku mojego bana Krzysiowi (przez pomyłkę bo nie miał gwiazdki przy nicku) którego dałem z powodem SS to dałeś mi upomnienie, raz że Krzyś nie wniósł skargi, dwa że Krzyś nie miał żalu i trzy że osobiście sobie to wyjaśniliśmy na Priv, przy czym ty z tyłka wyłazisz i dajesz mi ostrzeżenie (drugie nie pamiętam za co).


1. Nie ma czegoś takiego jak skargi na PW, chyba że polegają na tym, iż dany opiekun przyjrzy się wtedy zachowaniu admina, a nie go ukarze za skargę na PW.
JEST TO ZABRONIONE na naszej sieci i mówiłem o tym nie raz. Nie interesują mnie, jak i osób z wyższymi rangami (opiekującymi się daną grupą użytkowników) taka skarga, ponieważ jest to wbrew ogólnym zasadom.
Skarga ma zostać napisana publicznie i dopiero wtedy opiekun może wyciągnąć jakiekolwiek konsekwencje, ponieważ tylko wtedy każda ze stron ma prawo do głosu, a w przypadku skarg na PW, prawo przysługuje tylko jednej ze stron.
Każde tego typu zachowanie opiekuna powinno być zgłaszane do mnie i w takiej sytuacji opiekun zostaje ostrzeżony, a w przypadku gdy dalej będzie to robił, zostaje wydalony z rangi.

 


2. Opiekun ma prawo wyrzucić admina, jeżeli admin mało gra lub jego zachowanie źle wpływa na atmosferę na serwerze (po prostu admin działa na niekorzyść serwera), lecz w tym przypadku ADMIN musi zostać poinformowany o utracie danej funkcji (nie może to być załatwiane po cichu)

 


Ty napisałeś, że opiekun Fryzjer złamał dwie zasady

  1. Przyjmuje skargi pisane na PW i wyciąga z nich konsekwencje, np: nagradzając ostrzeżeniem admina;
  2. Zabiera admina, nie informując o tym danej osoby, która te funkcję straciła.

 

Jeżeli jest tak jak napisałem, to tak, jest to złamanie zasad, ale tylko w takich przypadkach.
Zabranie admina samo w sobie nie jest złamaniem zasad, bo opiekun ma do tego prawo, ale musi przedstawić dany argument, a sam admin także musi zostać o tym poinformowany.

 

 

Zgadzam sie z Miloszem w 100%
Wypowiedzi 15 latkow którzy graja na tym serwerze nie powinny byc brane pod uwage. Jak Milosz tu rzadzil to Ty brat marcin ciagales patelke na sznurku.
Odkad wladze na serwerze przejal Skiperek to panuje nie lad i nie porzadek. Kombinuje za duzo tzn proboje zmienic na sile regulamin który nie potrzebuje zmian poniewaz poprzedni opikunowie go dopracowali. Lekcewazy graczy na serwerze wykorzystujac swoja wladze. Grales Fryzjer kiedys jak Milosz byl opiekunem? Wtedy wszystko bylo ladnie poukladane, a Ty twierdzisz ze on ma swoje chore teorie, wyrazajac swoje zdanie np w dyskusjach. Fryzjer przestan myslec ze to jakas prowokacja... Nie nadajesz sie na opiekuna i tyle w temacie.


Tutaj troszkę jest to śmieszne, bo od strony technicznej ten serwer był dnem jeszcze za Twoich i jego czasów, o czym informowałem Skiperka, więc proszę, nie zwalaj winy tylko na niego, bo już wcześniej Was nie raz informowałem + jakiś czas temu skiperek był informowany o dziwnych usługach, które nie były podpisane i dla mnie były to lewe usługi, wpisane gdzieś w środku sklepiku, a także w środku rezerwacji. Mało tego, wiele było błędnych usług i błędów, o których mnie nie informowano, a powinienem być o tym poinformowany. Wszystko zostało przekazane Skiperkowi na PW, więc proszę nie pisać o nieładzie, itd gdy było to jeszcze za Twojej kadencji.

 

 

Zobaczcie co się w tym momencie tutaj dzieje.
Nigdy nie dojdziecie do porozumienia bo obie strony nawet nie chcą siebie zrozumieć.
W tym momencie część osób najeżdża na siwego, że się uparł itp, ale skoro są osoby, które popierają jego zdanie to jednak coś jest na rzeczy nieprawdaż?
Proste rozumowanie - pół roku temu na serwerze grało po 20 osób w ciągu dnia i dopiero gdy władzę przejął Damian, następnie polaczek serwer odżył i stał full. Na ten moment jest ogromna tendencja spadkowa, graczy po prostu ubywa więc jednak może ta skarga nie jest do konca bez sensu i może nie jest wszystko idealnie?
Moim zdaniem chęci są dobre, ale wykonanie jest słabe. Niepotrzebne zmiany, kombinowanie w regulaminie, te cyrki z adminami, nieład na forum (w konkursach i w jakichkolwiek wypowiedziach). Lepiej dwie/trzy rzeczy dobrze niż 10 po łebku.
Co można wywnioskować po tej skardze? Admini nie dogadują się z opiekunem (nie jest w stanie się z nimi dogadać, opanować ich?), potrzeba zmian (przede wszystkim zmian nastawiania i planów odnośnie serwera, niekoniecznie teamu).
Nie traktujcie tej skargi jako najazd na opiekuna gdy tak wiele osób ją popiera, tu bezapelacyjnie trzeba coś zmienić, a osobiście uważam, że po prostu @Skiperek porwał się z motyką na słońce i trochę wychodzi brak doświadczenia, dobrego pomysłu na prowadzenie serwera.

 

Tylko nie mówcie mi, że nie powinienem się tu wypowiadać, bo grałem na tym serwerze zanim część z tych osób w ogóle usłyszała o takiej sieci jak csc i to co jest teraz na serwerze odbiega bardzo od tego jak wyglądał wcześniej (a po wizycie Damiana zaczynało to mieć ręce i nogi, teraz powoli znów kuleje).


Tutaj dobrze zostało to opisane.
Sama skarga siwego nie jest czymś, za co można byłoby zabrać opiekuna Skiperka, ale niektóre wypowiedzi graczy/adminów jasno mówią, że na serwerze jest totalny zamęt i brak jakiegokolwiek kontaktu na linii graczy-admini-opiekun, co przekłada się na tendencję spadkową i tak będzie się działo dopóki to nie zostanie poprawione.

 

 

To i ja sie wypowiem, z zabieraniem adminów jest swieta prawda, fryzjer zabrales flagi kto niby malo gral a teraz na seriw trzeba czekac na admina po godzinie zeby wbil bo nie ma kto serwa pilnowac. Po za tym jeszcze jedno, co to za durny regulamin ze nie mozna dawac ssy 2x tej samej osobie ? dobra 4/5 razy bym sie zgodzil ale za pierwszym razem mogą ssy nie wyjsc np na graczy bo patrzy w ziemie i co wtedy ? bawic sie w demka itd ? o i zapomnial bym jak dalej tak bedzie durnowato to ja sam znajde innego srerwa do gry bo za powiedzenie chuju sie dostaje bana to jest juz patologia, gdzie upomnienie ? kick ? pozniej ban 5 min ? eweltualnie 30, zalezy od wulgaryzmu. A tu za glupie slowo teraz na serwie ludzie dostaja bany po 30 min od reki, i kto bedzie czekal zeby wbic na serwa ? A jesli chodzi o graczy to owszem jest na serwie wielu, ale jakies 2 miechy temu bylo niestety lepiej, teraz juz powoli spada, wczoraj 20 na serwie, dzisiaj sobota wbijam a tu 10 osob, wczesniej sobota to sie ludzie chcieli wybic na serwie. Nie mam nic do ciebie fryzjer, ale pamietaj św, slowa. "ABY WŁADZA CI NIE UDERZYŁA DO GŁOWY"


Zacznijmy od tego, że to nie powinno działać jako zakaz, ale informacja.
Admin powinien myśleć i wiedzieć, że jeżeli ktoś wrzucał SS ponad 2 razy, to chyba jednak albo jest dobry, albo dobrze się kryje, więc pytam po kiego ciągle robione są ss tym samym osobom? To jest usilne pozbywanie się graczy, którzy są lepsi lub lepiej się kryją. Admini mogą nagrać demko i je rozpisać, ale tutaj wychodzi ich lenistwo i to ja kazałem Skiperkowi na to zareagować, bo to już robiło się chore. Zaczynałem dostawać PW od osób, które mówią, iż admini specjalnie pozbywają się danych graczy i że są leniwi, bo nie chce im się siedzieć na spect lub skorzystać z HLTV do nagrania danego gracza.
Mówiłem o tym już dawno, jeżeli dochodzi do sytuacji, w której dany gracz dostaje ss pierdyliard razy i admini sobie nic z tego nie robią, to kolejne takie akcje będą nagradzane zabieraniem admina przeze mnie, ponieważ podchodzi to pod nieudolność danej osoby, która nie potrafi nagrać demka i korzysta z prostego sposobu.

 

Co do banów za kulturę, też informowałem Skiperka, że jest to aż zbyt dziwne, ponieważ ten serwer dziennie ma ponad kilkanaście banów za kulturę, co kiedyś się w takiej ilości nie zdarzało, a więc kazałem to poprawić by nie dochodziło do takich sytuacji.

 

Zaraz dojdzie aktualizacja do kolejnej strony wiadomości

 

 

Jako że jestem jedną osobą która gra tutaj najdłużej dodam swoje 5 groszy. Dwa lata temu był opiekun była sobie też paczka Adminów nigdy nie było między nami spin wręcz przeciwnie zawsze każdy umiał pozartowac posmieszkowac grało się różne mixy BYLA WIELKA CHĘĆ GRANIA NA SERWIE, teraz wchodzę i każdy stary znajomy mówi że serwer się popsuł i że nigdy nie będzie takiej samej atmosfery jak była kiedyś, po czym wychodzi po kilku minutach gry. Coś w tym jest skoro ja też wchodząc na serwa widzę jakieś dziwne Akcje gdzie kiedyś nawet o tym by nie pomyślał. Nie mam nic do Fryzjera ale moim zdaniem troszkę brakuje mu doświadczenia w prowadzeniu serwera robi dużo błędów przez co traci się graczy i Adminów znam tu wiele osób i ostatnio wchodzę na serwer a mi Pan z pisze ze został zabrany mu Admin gdzie GT miał dobre ten dostał bana za to ze wracał po parę przez respa. Najstarszym graczem który gra tu ze mną jest fam i założę Się że potwierdzi moje zdanie że kiedyś nie było mowy o takim "ujme to burdelu " jak jest teraz Miłosz pisząc skargę też wiem ze nie chce dupic skiperka i nie uwziąl się na niego on tylko chce dobrze dla serwera wiem bo z nim pisałem pamiętam jak był opiekunem zaraz po Papku (większość z was go nie pamięta bo was jeszcze nie było) i pamiętam jak wkładal swój czas i serduszko aby serwer funkcjonował jak najlepiej dlatego wcale mnie to nie dziwi że chce o niego dalej walczyć bo osobiście sam bym też nie chciał jak by ktoś psul to co kiedyś sam stworzyłem dlatego ludzie którzy nie pamiętają tych czasów nie powinni się wypowiadać bo nie znają przeszlosci jaka była. Mówię jeszcze raz ze nie mam nic do Ciebie Fryzjer dla mnie jesteś miły chodzi tu wyłącznie o to że troszkę nie radzisz sobie z danym stanowiskiem skoro leci tak dużo skarg oraz dochodzą mnie takie słuchy. To ode mnie tyle pozdrawiam :)


Nie żeby coś, ale ten serwer od długiego czasu ma takie sytuacji, tutaj najczęściej zmienia się wyższa administracja i w Waszym przypadku było podobnie. Jest chwila ciszy, a potem znowu syf, więc nie mówmy, że keidyś tam działo się lepiej, bo to chyba już moja 5 ingerencja w ten serwer w ciągu 2 lat. Widać to po archiwum, gdzie wiele skarg było, jest i zapewne będzie związanych z opiekunami.

 

 

komplementowanie jest bardzo łatwe bo wszystko jest jasne i proste.

 

Jak pisałem u siebie w podaniu o opiekuna.
Chciałbym zrobić zbiórkę na TS3, na którym będą przedstawione powyższe pytania i zażalenia jak i podsumowanie GT adminiów i dalszy plan współpracy.
Także poruszymy propozycje dotyczące konkursów itd.

 

Moim zdaniem jest dobrym terminem następna sobota godziny popołudniowe


Ja uważam, że akurat takie zbiórki na TS, to powinna być norma, zwlaszcza w przypadku takiego serwera.
W ten sposób buduje się kontakt z adminami, a także łatwiej jest rozwiązać dane problemy i to jest coś, co powinno być od zawsze, a tak też nie było.

 


To co miało się zmienić na serwerze, a nie do końca się tak stało

  1. Ta fala banów, która jest zbyt duża jak na ten serwer (wystarczy wybrać w amxbans serwer Only DD2 i tak filtrować sobie wyniki banów, a wychodzi jeden wielki sajgon w banach)
  2. Sprawa z SS miała zostać rozwiązana tak by admini zaczęli używać demek, a nie pozbywania się na chwilę kłopotu, dając ss, które i tak najczęściej dany gracz wstawia czyste.
  3. Kontakt na linii gracze-admini-opiekun

 

To z czym się zgadzam w skardze

  1. Opiekun nie powinien olewać propozycji, na każdą powinien odpowiedzieć, ale niekoniecznie się z nią zgodzić, a to czy dana osoba gra czy nie, to nie jest aż tak ważne, bo wystarczy, że opiekun odpisze w komentarzu czemu nie zgadza się z daną propozycją gracza.
  2. Zabieranie adminów bez informacji. Fakt, opiekun ma prawo zabrać admina bez skargi, ale powinien poinformować admina o tym.
  3. Sprawdzanie skarg prywatnie. Jeżeli naprawdę dochodziło do sytuacji, w których opiekun karał admina za skargę prywatną, to jest to pogwałcenie zasad panujących na naszej sieci.

 

Dodam, że nie czytałem około 40% postów w tym temacie, bo składnia i sam sens był tak tragiczny, że odpuszczałem po jednym zdaniu.
Wiele osób zamiast odpowiadać na skargę, określało daną osobę i dodawało głupie prowokacje, co też strasznie mnie nużyło.

 

Cieszę się, że na forum jest tylu lekarzy/psychologów, którzy potrafią tak szybko zdiagnozować dane schorzenia osoby. Będę o tym pamiętał w przyszłości.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dodam jeszcze, że sam Skiperek zrezygnował z posady, więc temat uważam za zamknięty.

Jeżeli dalej będzie dochodzić do podobnych problemów, to proszę poinformować mnie na PW.

 

Co do tych skarg dodam jeszcze, że chodzi o przypadku gdzie admin może otrzymać tylko ostrzeżenie, a nie gdy chodzi o sytuację, w której admin np: banuje cały serwer lub robi totalny syf na serwerze za który zostałby mu zabrany admin. Wtedy można poinformować opiekuna na PW.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności