Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Patriotic'a oraz Peterson'a


Kasia!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na TS3: Kasia ♡ 
Godzina + data zdarzenia: ~ 17:30 06.03.17
Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę: Admini: Patriotic i Peterson
Opis sytuacji:
Będąc na kanale Pyni, zostałam "zmieszana z błotem", bo zwróciłam uwagę na zachowanie jakie przejawiali oskarżeni admini. 
Zachowywali się za przeproszeniem, jak to ujmę: jak  "Gimby". 
Nie pisałabym tego, gdyby nie fakt, że ów admini zachowywali się karygodnie. 

 

5.Administrator musi znać regulamin i go przestrzegać. Powinien świecić przykładem, być osobą kulturalną, pomocną, opanowaną, zrównoważoną, obiektywną w podejmowanych działaniach.
 
Na samym poczatku rozmawiałam sobie normalnie z Pynią jak i James0v'em (od razu zaznaczę, że Pynia w tym czasie grała, mogła nie usłyszeć wszystkiego). 
 
Odmutował się Patriotic i normalna rozmowa została zaburzona przez jego zachowanie. Później Peter dołączył się do tego "bezczelnego" zachownaia i kontynuowali to dalej, nawet po moim zwróceniu uwagi, dalej zachowywali się karygodnie. I tu zaczęło się wyśmiewanie oraz obraza mojej osoby.
 
Nie pozwolę sobie, aby ktokolwiek mnie obrażał, bo zwróciłam mu uwagę, żeby się troszkę ogarnął.

A, więc teksty w stylu "Typiaro", "Zamknij się", "o co ty się prujesz?" (nie cytuję wszystkiego, bo mam jeszcze choć odrobinę honoru), jak i inne chamskie odzywki nie przystoją adminowi.

7.Zadaniem administratora jest czuwaniem nad bezpieczeństwem użytkownika i dbanie o kulturę na serwerze.

A w tym momencie tego nie było, wręcz admini tego nie przestrzegali. 

Czyli łamanie zasad panujących na serwerze.

 

Dowody: Świadek ~ James0v.

 

#Edit. 

Peter no chyba ci się coś pomyliło. Sytuacja którą opisujesz jest przekształcona pod ciebie. Z częścią jak najbardziej się zgodzę, ale z tym, że wy nic na mnie nie mówiliście, nie obrażaliście mnie i mieliście jakikolwiek szacunek i że zabawa rangami to nic, no to się grubo mylisz. Na prawdę grubo mylisz. 

 

Do tego, że nie zwracałam wam uwagi na wcześniejsze wasze zachowanie, to tak, ale wtedy nastąpił punkt kulminacyjnym. 

Każdy kto mnie zna, wie, że wyrażam swoją opinię/wypowiadam się tylko i wyłącznie w momencie kiedy mam na prawdę dużo do powiedzenia.Ja wam jedynie powiedziałam, żebyście się zaczęli zachowywać jak przystoi adminowi, z czego zrobiliście sobie śmiechy, jak i mnie obrażaliście jawnie. Wasze zachowanie było chamskie i jeśli wy nadal macie być adminami to ja tam nie mam zamiaru pomagać w czymkolwiek, udzielać się i po prostu tam siedzieć. 

Zachowanie "gimbusa" jak to twierdzisz było wyjście z miejsca gdzie chamskie i nie mające za grosz rozumu osoby przebywają? No gratulacje. 

Przywołam jeszcze cytat "i tak nic mi nie zrobią", niestety, ale jako admini jesteście zobowiązani do zachowania kultury na serwerze. 

 

Proszę o ukaranie ów admina "Petera" za karygodne zachowanie, a Patriotica za bierność jak i kontynuowanie chamskiego zachowania wobec zwykłego użytkownika ts. 

Tak apropo Peter to ty wgl kiedy siedzisz na tym ts? Jestem tam ciągle od ~~17 do nawet 23, jakoś ostatnio to cie tam wgl nie widziałam od ostatniej sytuacji, a jest już czwartek.
 
 
#Edit2.
AHA
 
#Edit3. 
Ja się nie obrażam za jakąś głupią rangę, po prostu na stanowisku admina musi być ktoś ogarnięty i w pewnych sytuacjach potrafiący się zachować. Wy się tak nie potraficie zachować od początku, kiedy otrzymaliście tę rangę. 

*Od razu przepraszam za wiele powtórzeń.

Edytowane przez Kasia!
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczam, że nie przysłuchiwałam się rozmowie Kasi i chłopaków, dlatego nie mam pojęcia jakie teksty tam leciały.

Trochę żałuję, bo jeśli faktycznie przesadzili to głupio -żarty żartami, ale szanujmy się.

Z drugiej strony Kasiula mogła coś źle odebrać, a może nie miało na celu jej urazić.

 

 

Bo....na moim kanale to się takie pato czasem dzieje, dziczki muszą się wyżyć XDDD..

 

 

Żartuję, w każdym razie tak jak to napisała Kasia w swojej skardze - ja niczego szczególnego nie słyszałam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc skarga moim zdaniem po części słuszna. Gdy się odmutowałem przywitałem się z tobą ,lecz później się nie odzywałem do póki nie przyszedł Peterson. Zaczeliśmy cisnąć z siebie "beke" po czym ty zaczęłaś że tak powiem "Prawić Morały" Petersonowi ,po czym zaczęliście się nawzajem kłócić. Ja dalej cisnąłem beke z Petersona ,ponieważ nie miał już słów by ci odpowiedzieć. 

Zgodzę się ,że nie przestrzegałem punktu 

5.Administrator musi znać regulamin i go przestrzegać. Powinien świecić przykładem, być osobą kulturalną, pomocną, opanowaną, zrównoważoną, 

obiektywną w podejmowanych działaniach.

Nie zgodzę się z tobą ,że zmieszałem cię z błotem ,ponieważ tak nie było. Jedyne co w twoją stronę mogłem powiedzieć to żebyście się już oboje zamkneli.
Jak i też się nie zgodzę z tym ,że nie przestrzegałem punktu 

7.Zadaniem administratora jest czuwaniem nad bezpieczeństwem użytkownika i dbanie o kulturę na serwerze. 

Siedziałem i patrzyłem cały czas co się na serwerze dzieje jak i też robiłem to co do mnie należy. :D 

Chciałbym jeszcze dodać ,że kilka razy rozmawialiśmy i nie miałaś do mnie żadnych zastrzeżeń ,bądź też nie mówiłaś mi tego :)
Lecz myślę ,że jesteś osobą która mówi wprost co leży jej na sercu. :)
 

Edytowane przez PatrioTic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem , że Ty na serio to napiszesz , ale do tego doszło  . A więc tak może powiem jak to wygląda z mojej strony bo dosyć zabawnie :) Siedzimy na kanale Patriotic mówi , że ustawi sobie rangę caryca , ustawił ją ty powiedziałaś , że ona jest twoja no to ją zdjął. Zaczęliśmy się śmiać a ty spinałaś się do nas o to , że się śmiejemy i nie jesteśmy poważni to przepraszam bardzo. Zaczęłaś prawić mi morały jak to Patriotic napisał, to się pytałem z czym masz problem, po czym to Ty się zachowywałaś jak gimb bo wyszłaś i się obraziłaś. Nigdy nie miałaś problemów , że  z czegoś się śmieje a my tacy jesteśmy , że śmieszkujemy, ale nikt nam tego nie zabroni. Dla mnie osobiście ta skarga jest śmieszna no , ale jeżeli mam podejść do niej na poważnie to proponuje żebyś może wprost napisała w czym masz problem :) Bo gdy tej rangi nie miałem i mówiłem do Ciebie "typiaro" to nie miałaś problemów. Myślę Kasia , że powinnaś troszkę zluzować, bo święta nie jesteś , dlatego że mi też nawrzucałaś...

POZDRAWIAM :)

 

 

edit: Kasia proszę Cię jak dla mnie to zabawne tak było i Patriotic sam to potwierdzi :) 

edit.2 Jakos sie nie spotykamy na ts , ale nie masz co zmieniac tematu dotyczacego mojej obecnosci :) Pozdrawiam 

edit: 3 Dill' To było z nami nie rozmawiać :) I tak ogólnie byliśmy u Pyni i u niej te zachowania są normalne, i nikt nigdy z tym nie miał problemu , w szczególności Pynia , więc nie widzę w tym nic złego to raz. A dwa , że nawet z twojej wypowiedzi wynika , że Kasia się zaczęła obrażać o rangę , której przypomne NIE USTAWIAŁEM. Pozdrawiam .

 

edit.4 Kasia tak właśnie o to się zaczęła spina , że miałaś problem o rangę:) Sorry znam cię długo i do Ciebie nagle nie mam obowiązku zmieniać stosunku :) . I przepraszam bardzo , ale gdy trzeba komuś pomóc to zawsze zachowuję się jak powinno co potwierdzi wiele graczy , którym dawałem rangi bądź ich o czymś informowałem oraz nieliczni , którym zakładałem kanał. 

 

Sorry za powtórzenia .

Edytowane przez Peter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu po wejściu dwóch delikwentów przestałem się odzywać bo zaczęli mnie żenować.
Bekanie w mikrofon? Wulgaryzmy? Nawet jeżeli w żartach wyzywaliście się z Pynią to były one niesmaczne, patrząc na pryzmat tego że reprezentujecie rangę Admin TS.

Pomijając w sumie wasze relacje z Patrycją wrócę do Kasi bo to jest to co mnie najbardziej zażenowało, poprzez uprzedzenie, że ranga "Caryca" jest zrobiona dla Kasi uruchomiliście się i zachowywaliście się jak dzicz. Miała prawo się zdenerwować Waszym zachowaniem i wcale nie zrobiła źle.

Nie będę powtarzać to, co opisała Kasia, w pełni potwierdzam zarzuty, które zostały Wam postawione i jeżeli trzeba, mogę to na TS'ie rangom wyższym obszernie opisać, dla mnie to żaden problem.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobrze, to tak.

Co do skargi, to admin powinien wykazywać się wyższą kulturą, na każdym z kanałów.

Adminów proszę oto by zachowywali się bardziej kulturalnie w gronie osób, którzy niekoniecznie muszą rozumieć ich "żarty".

Ranga Caryca była przeznaczona dla Kasi i nikt poza nią nie mógł sobie nadać tej rangi, chyba że za moją zgodą i uprawnienia do tej rangi też zostały poprawione, tak by w przyszłości nie zdarzały się tego typu sytuacje.

Skarga jest jak najbardziej słuszna i mam nadzieję, że admini sami też wyciągnęli z niej jakieś wnioski i tego typu sytuacje nie będą miały miejsca w przyszłości.

Tego typu sytuacje w przyszłości będą kończyć się utratą admina.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności