Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]PODANIE O PRZYWRÓCENIE ADMINA - Zero


Z3R0

Rekomendowane odpowiedzi

 1. Nick: Zero#n0thing
2. Imię: Emil
3. Wiek: ~ 17
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/339948
8. Parę słów o sobie **: Mieszkam w małym mieście obok Olsztyna (Dobre Miasto). Lubie często pograć w csa i interesuję się e-sportem, nogą itp. Mam dystans do siebie i do wielu ludzi do pewnej granicy.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Znaczy byłem tu już admiem i powiem tak: Straciłem admina pewnie za brak aktywności na serwerze. Stało się to dlatego, gdyż na serwerze była bardzo duża cisza ( nikogo nie było). Na serwerze nie było czego zbytnio pilnować do pewnego czasu gdy zostały wprowadzone duże zmiany. Adminem chciałbym ponownie być ponieważ teraz na serwerze codziennie siedzi minimum 2 adminów i to nie zawsze, więc chciałbym pomóc wam i serwerowi.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:99458766
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dni robocze : 2-4h, weekendy 4-6h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 17- 21 lub mniej , weekendy: 9-13 , 17-21
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2414h.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, tutaj
Edytowane przez Z3R0
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam ostatnie podanie zostało odrzucone z powodu zbyt dużej ilości adminow. Jeśli jest otwarta to dlaczego by nie, czasem podrzebna wieksza pomoc. Może nie tylko mi ludzie będą spamic w pracy o pomoc na serwie, he. Powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że zrezygnował jeden z administratorów biorę Cię na okres próbny 2 tygodni. Zapraszam na pw po dalsze informacje.

Jeśli nie odpiszę za szybko, to z góry przepraszam, ale mam strasznie dużo problemów na głowie. Liczę na wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności