Jump to content
Sign in to follow this  
Z3R0

[PRZYJĘTE]PODANIE O PRZYWRÓCENIE ADMINA - Zero

Recommended Posts

1. Nick: Zero#n0thing
2. Imię: Emil
3. Wiek: ~ 17
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/339948
8. Parę słów o sobie **: Mieszkam w małym mieście obok Olsztyna (Dobre Miasto). Lubie często pograć w csa i interesuję się e-sportem, nogą itp. Mam dystans do siebie i do wielu ludzi do pewnej granicy.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Znaczy byłem tu już admiem i powiem tak: Straciłem admina pewnie za brak aktywności na serwerze. Stało się to dlatego, gdyż na serwerze była bardzo duża cisza ( nikogo nie było). Na serwerze nie było czego zbytnio pilnować do pewnego czasu gdy zostały wprowadzone duże zmiany. Adminem chciałbym ponownie być ponieważ teraz na serwerze codziennie siedzi minimum 2 adminów i to nie zawsze, więc chciałbym pomóc wam i serwerowi.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:99458766
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dni robocze : 2-4h, weekendy 4-6h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 17- 21 lub mniej , weekendy: 9-13 , 17-21
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2414h.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, tutaj
Edited by Z3R0
  • Like 1

O ile rekrutacja jest otwarta, to nie widzę żadnych powodów na nie.

Aktywny, był już adminem, składka, mikro itp. na +

Na tak.

• Like 1

Z tego co pamiętam ostatnie podanie zostało odrzucone z powodu zbyt dużej ilości adminow. Jeśli jest otwarta to dlaczego by nie, czasem podrzebna wieksza pomoc. Może nie tylko mi ludzie będą spamic w pracy o pomoc na serwie, he. Powodzonka.

Z racji tego, że zrezygnował jeden z administratorów biorę Cię na okres próbny 2 tygodni. Zapraszam na pw po dalsze informacje.

Jeśli nie odpiszę za szybko, to z góry przepraszam, ale mam strasznie dużo problemów na głowie. Liczę na wyrozumiałość.

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines