Skocz do zawartości

Mecz towarzyski graczy serwera


LAYZOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej losowo. Bo może być tak, że np 2 drużyny będą chciały tego samego zawodnika i pojawią się problemy. Najlepiej losowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spośród zgłoszonych graczy bierzemy trójkę (w przypadku trzech składów) np. Graczy z największą liczbą godzin na serwerze. Potem grą papier kamień nożyce na tsie ustalamy kolejność. Kto wygra bierze jednego gracza z puli, drugi jednego, trzeci dwóch, drugi jednego, pierwszy dwóch itd.

To będzie najbardziej sprawiedliwy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyny zostaną wylosowane losowo i zostaną opublikowane jak najszybciej będzie to możliwe w tym poście oraz zostaną wysłane do każdej osoby  biorącej udział w meczu na PW steam.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJE DOTYCZĄCE TURNIEJU!

TEAM 1
SAPER,BOLEKKL,NCORE,ASPII,GENUISE

TEAM 2
NAJEKS, CYKA, JEMILO, LAYZ, KAZUYA

TEAM 3
ANDRZEJ, DONOZOR, KUKSON, MICHAEL, BARTEM

TEAM 4
MAPET, KASKADA, FEXOS, NEMEZIS, GAS CHAMBER


MECZ 1:TEAM NAJEKS VS TEAM SAPER

MECZ 2:TEAM ANDRZEJ VS TEAM MAPET

WINNER OF MECZ 1 VS WINNER OF MECZ 2

LOSER OF MECZ 1 VS LOSER OF MECZ 2

(SKŁADY I DRABINKA MECZOWA ZOSTAŁY WYBRANE LOSOWO POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ O NAZWIE ŚCIŚLE TAJNEJ )

REZERWOWI: ŁOBUZ, ISY

IP TEAMSPEAKA ZOSTANIE WYSŁANE KAŻDEMU NA PW STEAM W DNIU ROZPOCZĘCIA TURNIEJU.

PLANOWANY CZAS ROZPOCZĘCIA O 20:30

Edytowane przez Kukson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poźno dostałem informacje, ale Michael dołącza do Team Andrzej za Impsa.

Zabraknie w sobotę również Daveee'a z Team Mapet, zastąpi go prawdopodobnie CIUT  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem z mojego miejsca podziękować wszystkim za udane rozegranie pierwszej edycji Mini-Turnieju-CS-Classic. Mimo kilku problemów z obecnością, udało się dosyć łatwo zebrać finalną 20-tkę graczy. Myślę, że atmosfera zarówno na teamspeaku jak i serwerze była bardzo przyjemna, bowiem dało się to odczuć. Mecz o 3 miejsce skończył się jak skończył, jednak jako pierwszy taki turniej uważam go za udany. Chciałem również podziękować Kuksonowi za niezwykłe zaangażowanie w mój pomysł. Bez niego ten turniej by nie powstał, wylosował on drużyny i drabinkę, stworzył serwery w CSie i kanały na teamspeaku oraz przekazywał informacje uczestnikom na bieżąco.

Dla niewtajemniczonych, a zainteresowanych:

MECZ 1: TEAM NAJEKS VS TEAM SAPER (16-13)

MECZ 2: TEAM ANDRZEJ VS TEAM MAPET (16-7)

MECZ O 3 MIEJSCE: TEAM SAPER VS TEAM MAPET (1-0) (Walkower dla Team Saper za nieregulaminowe zachowanie przeciwników)

FINAŁ: TEAM NAJEKS VS TEAM ANDRZEJ (10-16)

W niedalekiej przyszłości planujemy kolejną edycję, info wkrótce :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom tego turnieju za udział, jak i za współpracę oraz cierpliwość, ponieważ było parę problemu technicznych, z których wynieśliśmy wnioski i w przyszłości na pewno je poprawimy. Mam również nadzieje, że sytuacje jak ta, która się pojawiła w meczu o 3 miejsce się nigdy nie powtórzy ponieważ jest zbędna i tylko psuje zabawę o, która raczej nam wszystkim chodziło.

 

Pozdrawiam Kukson :D

Edytowane przez Kukson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mojej subiektywnej opinii turniej wypadł bardzo fajnie, była zacięta rywalizacja, między którą była oczywiście "internetowa przyjaźń" zawodników. Z niecierpliwością czekam na kolejne edycje turnieju, z możliwie większym gronem zawodników i mam nadzieję, że następny projekt będzie już niebawem. Taka inwencja na serwerze pomoże go również rozruszać, w następnych edycjach można myśleć  o małych nagrodach dla zwycięzców. Na przykład takie jak VIP na określony czas lub coś w tym stylu.

                                                                                                                                    POZDRAWIAM JEMILO   

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności