Jump to content
LAYZOOO

Mecz towarzyski graczy serwera

Recommended Posts

Niestety, zebraliśmy już 20 graczy, ale wpiszemy cię jako stand in amej :D

Drużyny zostaną wylosowane losowo i zostaną opublikowane jak najszybciej będzie to możliwe w tym poście oraz zostaną wysłane do każdej osoby  biorącej udział w meczu na PW steam.

Edited by Kukson

INFORMACJE DOTYCZĄCE TURNIEJU!

TEAM 1
SAPER,BOLEKKL,NCORE,ASPII,GENUISE

TEAM 2
NAJEKS, CYKA, JEMILO, LAYZ, KAZUYA

TEAM 3
ANDRZEJ, DONOZOR, KUKSON, MICHAEL, BARTEM

TEAM 4
MAPET, KASKADA, FEXOS, NEMEZIS, GAS CHAMBER

MECZ 1:TEAM NAJEKS VS TEAM SAPER

MECZ 2:TEAM ANDRZEJ VS TEAM MAPET

WINNER OF MECZ 1 VS WINNER OF MECZ 2

LOSER OF MECZ 1 VS LOSER OF MECZ 2

(SKŁADY I DRABINKA MECZOWA ZOSTAŁY WYBRANE LOSOWO POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ O NAZWIE ŚCIŚLE TAJNEJ )

REZERWOWI: ŁOBUZ, ISY

IP TEAMSPEAKA ZOSTANIE WYSŁANE KAŻDEMU NA PW STEAM W DNIU ROZPOCZĘCIA TURNIEJU.

PLANOWANY CZAS ROZPOCZĘCIA O 20:30

Edited by Kukson
  • Like 1

Radzę wam już poddać swoje mecze bo Team Sapera to wygra bez najmniejszego wysiłku.

Jak Team Saper pierwszego meczu nie wygra, bo grają z faworytami Bl

Poźno dostałem informacje, ale Michael dołącza do Team Andrzej za Impsa.

Zabraknie w sobotę również Daveee'a z Team Mapet, zastąpi go prawdopodobnie CIUT  

Dowiedziałem się właśnie że Geniuse nie może zagrać z problemów zdrowotnych dziecka a więc kto jeszcze jest na rezerwie?

Chciałem z mojego miejsca podziękować wszystkim za udane rozegranie pierwszej edycji Mini-Turnieju-CS-Classic. Mimo kilku problemów z obecnością, udało się dosyć łatwo zebrać finalną 20-tkę graczy. Myślę, że atmosfera zarówno na teamspeaku jak i serwerze była bardzo przyjemna, bowiem dało się to odczuć. Mecz o 3 miejsce skończył się jak skończył, jednak jako pierwszy taki turniej uważam go za udany. Chciałem również podziękować Kuksonowi za niezwykłe zaangażowanie w mój pomysł. Bez niego ten turniej by nie powstał, wylosował on drużyny i drabinkę, stworzył serwery w CSie i kanały na teamspeaku oraz przekazywał informacje uczestnikom na bieżąco.

Dla niewtajemniczonych, a zainteresowanych:

MECZ 1: TEAM NAJEKS VS TEAM SAPER (16-13)

MECZ 2: TEAM ANDRZEJ VS TEAM MAPET (16-7)

MECZ O 3 MIEJSCE: TEAM SAPER VS TEAM MAPET (1-0) (Walkower dla Team Saper za nieregulaminowe zachowanie przeciwników)

FINAŁ: TEAM NAJEKS VS TEAM ANDRZEJ (10-16)

W niedalekiej przyszłości planujemy kolejną edycję, info wkrótce :D

• Like 2

Również chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom tego turnieju za udział, jak i za współpracę oraz cierpliwość, ponieważ było parę problemu technicznych, z których wynieśliśmy wnioski i w przyszłości na pewno je poprawimy. Mam również nadzieje, że sytuacje jak ta, która się pojawiła w meczu o 3 miejsce się nigdy nie powtórzy ponieważ jest zbędna i tylko psuje zabawę o, która raczej nam wszystkim chodziło.

Pozdrawiam Kukson :D

Edited by Kukson
  • Like 1

Według mojej subiektywnej opinii turniej wypadł bardzo fajnie, była zacięta rywalizacja, między którą była oczywiście "internetowa przyjaźń" zawodników. Z niecierpliwością czekam na kolejne edycje turnieju, z możliwie większym gronem zawodników i mam nadzieję, że następny projekt będzie już niebawem. Taka inwencja na serwerze pomoże go również rozruszać, w następnych edycjach można myśleć  o małych nagrodach dla zwycięzców. Na przykład takie jak VIP na określony czas lub coś w tym stylu.

POZDRAWIAM JEMILO   

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines