Skocz do zawartości

SZYBKA REKRUTACJA VOL.3


MajuN

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka rekrutacja!

 

Na chwilę obecną otwieram szybką rekrutację z powodu małej ilości aktywnych adminów na serwerze. Nie ma ich dużo, w dodatku teraz jest kilku na dłuższej przerwie. Chciałbym aby zgłaszały się najlepiej osoby, które grają sporo na serwerze, posiadają mikrofon (sprawny), oraz była to osoba która nie ma oporów przed banowaniem ludzi. Chodzi tutaj głównie o to, by nie popełniali błędów, ani też nie pozwalali na rozmowy osobom przed mutacją, tak jak to było za kadencji wcześniejszych administratorów, gdzie duże grono skarżyło się na to, że nie można spokojnie grać nawet w obecności adminów.

Admini z szybkiej rekrutacji są werbowani na okres próbny 2 tygodni. W tym czasie mogę odebrać admina bez potrzeby składania skargi. Po upływie okresu próbnego taka możliwość istnieje tylko po przez napisanie skargi która zostanie rozpatrzona.



Wzór:
 

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon**:
6. Składka (tak/nie):
7. Link do swojego GameMe**: 
8. Parę słów o sobie **:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
10. Steam_ID:
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 




Z racji tego, że jest to szybka rekrutacja proszę o niewypowiadanie się na temat podań.
Czekam na osoby zainteresowane i powodzenia. ;)

Edytowane przez MajuN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MajuN przypiął/eła ten temat

1. Nick:NEEEWENS
2. Imię:Krzysztof
3. Wiek:17
4. Znajomość Sourcemod (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/374998
8. Parę słów o sobie **:Nazywam się Krzysztof,mieszkam w Jarocinie obok kalisza.Interesuję się piłką nożną jak i siatkową.
chodzę do 1 klasy technikum logistycznego.Oprócz  w csa gram także w takie gry jak League of Legends czy diablo 3 (w csa najczęściej).Po powrocie ze szkoły i wykonaniu obowiązków siadam do komputera i się odstresowuje. Grałem trochę w csa 1.6. ale znudził mi się po krótszej chwili.Od dawna interesuję się grami typu battlefield lub Call Of Duty Modern Warfare.  Jestem spokojnym i bezkonfliktowym człowiekiem który umie poradzić sobie z problemami.Nie daję się ponieść emocjom,a przeklinam tylko w ostatecznosci lecz zdarza mi się to rzadko xd.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Po przyjściu ze szkoły mam dużo wolnego czasu który warto poświecić do czegoś przydatnego.Na chwilę obecną brakuje adminów,a ja spędzam dużo czasu na forum jak i na serwerze, poza tym jestem osobą, która chętnie pomaga  więc mogę się przydać.
10. Steam_ID:STEAM_0:0:137156718
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na serwerze jestem w stanie spędzać do 2h dziennie (w tygodniu). W Weekend na pewno więcej.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W dni robocze przeważnie wracam ze szkoły maksymalnie o 16 i gram do 20.W weekendy różnie ale przeważnie od rana do obiadu a potem pod wieczór
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:900+h na głównym koncie i około 500h na starym
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie   

 

 

 

Edytowane przez NEWENS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nick-★★★Marcia★★★

2.Imie-Mateusz

3.Wiek-17

4.Znajomość SourceBans(0-10)- 4 Coś tam wiem ale nie jestem w tym najlepszy,dam rade szybko się tego nauczyć albo zapisać sobie na kartce.

5.Sprawny Działający Mikrofon-Tak

6.Składka(Tak/Nie)-Tak

7.Link do Swojego GameMe-http://classicffa.gameme.com/playerinfo/623642

8.Witam.A więc jestem zwykłym chłopakiem uczęszczającym do Liceum o profilu mundurowym jak wyżej można było zobaczyć mam 17 lat,w wolnym czasie gram w piłkę nożną,wychodzę z kumplami na piwo,gram w gry na komputerze i wiele innych ciekawych rzeczy ogólnie jestem osobą miłą i towarzyską,kulturalną potrafiącą zachować się w danym momencie.

9.Dlaczego chciałbym zostać administratorem:Otóż często bywam na tym serwerze mam bardzo dużo godzin przegranych na nim jestem dość rozpoznawalną i lubianą osobą przez innych graczy no i dosyć często zdarza się iż te osoby proszą mnie o kontakt z adminem lub o pomoc wiec pomyślałem czemu by nie spróbować swoich sił jako administrator i umilić bardziej grę gracza na tym serwerze i nie zapewnić im pomocy gdy jej potrzebują.

10.Steam_ID-STEAM_0:0:109077369

11.Ile czasu mogę poświęcić na serwerze -Czasu na serwerze mogę poświęcić tyle ile w danej chwili mam go dostępnego różnie z tym bywa najwięcej czasu mogę poświęcić w weekendy mogę wtedy grać nawet od rana do późnej nocy aczkolwiek w tygodniu też zdarza mi się wejść na serwer po szkole jak tylko masz chwile.

12.W jakich Godzinach grasz?(dni robocze,weekendy)-Jak już wspominałem w dni robocze rzadko bywam na serwerze ale jak mi się zdarzy to tak w godzinach od 14-15:30 a w weekendy 14-22+

13.Staż w Counter Strike Global Offensive-1687 godzin na nowym koncie a na starym 347 razem jakieś 2034 godziny.

14.Czy posiadałeś już admina(nie podajemy linków)-Nie

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1. Nick: Fame Cs-Classic 
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 14
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 7-8
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak, choć czasem mówią że mi bzyczy
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/667435
8. Parę słów o sobie **: Jestem uczniem 1 klasy gimnazjum. Lubie sport taki jak piłka nożna, siatkówka, ale nie lubie oglądać meczy w TV, bo to dla mnie nudne. Lubie spędzać czas z przyjaciółmi, a w między czasie posiedzieć i troche pograć, jak nie w cs to w ets2, albo na Xboxie. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram na serwerze juz 3 edycje. Jestem rozpoznawalnym graczem, którego dużo osób lubi. Administracja serwera jest mała, bo jedyny admin serwera który naprtawdę dobrze pełni tą funkcję to NEEWENS, i tylko go widze i chciałbym mu pomóc. 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:176148776
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Rozpoczęły się wakacje, więc moge spędzić dużo czasu, myślę żę około 4-5h dam rade.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Teraz już nie ma podziału takiego, teraz juz są tylko wakacje!! od 8-14/15
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od lutego 2016r na koncie kolegi
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2017 o 12:28, FAME Cs-Classic napisał:

1. Nick: Fame Cs-Classic 
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 14
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 7-8
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak, choć czasem mówią że mi bzyczy
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/667435
8. Parę słów o sobie **: Jestem uczniem 1 klasy gimnazjum. Lubie sport taki jak piłka nożna, siatkówka, ale nie lubie oglądać meczy w TV, bo to dla mnie nudne. Lubie spędzać czas z przyjaciółmi, a w między czasie posiedzieć i troche pograć, jak nie w cs to w ets2, albo na Xboxie. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram na serwerze juz 3 edycje. Jestem rozpoznawalnym graczem, którego dużo osób lubi. Administracja serwera jest mała, bo jedyny admin serwera który naprtawdę dobrze pełni tą funkcję to NEEWENS, i tylko go widze i chciałbym mu pomóc. 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:176148776
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Rozpoczęły się wakacje, więc moge spędzić dużo czasu, myślę żę około 4-5h dam rade.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Teraz już nie ma podziału takiego, teraz juz są tylko wakacje!! od 8-14/15
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od lutego 2016r na koncie kolegi
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Brak spełnionych wymagań. Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: sSsMroKU
2. Imię: Remigiusz
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): Nie moge okreslic, zalezy czy jest podobny do SM z 1.6  7 :)
5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
6. Składka (tak/nie): TAK
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/689453
8. Parę słów o sobie **: Nazywam sie Olaf ale to drugie. Mieszkam w Brytanii od 5 lub 6 lat i niestety nie moge pisac Polskich liter jakoz ze posiadam Angielska klawiature. Przegralem juz duzo godzin w 
CSGO i znudzil mi sie tryb TURNIEJOWY jakoz ze wrocilem do Global Elite'a 5 razy. Szukalem COD MOD'a z misjami i klanami ktory by odrodzil ten klimat z 1.6 i znalazlem. Gram na tym serwerze dopiero 1 dzien 
ale moge powiedziec ze napewno nie ostatni.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem** : Spedzam w CS:GO troche czasu prywatnego i najczesciej gram w poznych godzinach jak skonczylem wszystkie prace. Grajac ten pierwszy dzien zauwazylem ze przez ostatnie 
3 godziny nie bylo zadnego admina a na serwerze bylo 15 graczy. Jako admin moglbym zaszyc te luke w pozniejszych godzinach.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:51823392 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 12-20 godzin tygodniowo
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Roznie, zalezy od dnia i co robie oraz jakie turnieje sportowe sa.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2135 godzin, Global Elite. 5000 godzin w 1.6 na piracie.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak w 1.6
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

95c6367af67e43606f47c3fe4bad8577.jpg

Edytowane przez sSsMroKU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 28.06.2017 o 00:22, sSsMroKU napisał:

1. Nick: sSsMroKU
2. Imię: Remigiusz
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): Nie moge okreslic, zalezy czy jest podobny do SM z 1.6  7 :)
5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
6. Składka (tak/nie): TAK
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/689453
8. Parę słów o sobie **: Nazywam sie Olaf ale to drugie. Mieszkam w Brytanii od 5 lub 6 lat i niestety nie moge pisac Polskich liter jakoz ze posiadam Angielska klawiature. Przegralem juz duzo godzin w 
CSGO i znudzil mi sie tryb TURNIEJOWY jakoz ze wrocilem do Global Elite'a 5 razy. Szukalem COD MOD'a z misjami i klanami ktory by odrodzil ten klimat z 1.6 i znalazlem. Gram na tym serwerze dopiero 1 dzien 
ale moge powiedziec ze napewno nie ostatni.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem** : Spedzam w CS:GO troche czasu prywatnego i najczesciej gram w poznych godzinach jak skonczylem wszystkie prace. Grajac ten pierwszy dzien zauwazylem ze przez ostatnie 
3 godziny nie bylo zadnego admina a na serwerze bylo 15 graczy. Jako admin moglbym zaszyc te luke w pozniejszych godzinach.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:51823392 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 12-20 godzin tygodniowo
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Roznie, zalezy od dnia i co robie oraz jakie turnieje sportowe sa.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2135 godzin, Global Elite. 5000 godzin w 1.6 na piracie.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak w 1.6
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

95c6367af67e43606f47c3fe4bad8577.jpg

Zgłoś się do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nick-Asian Whore

2.Imie-Mateusz

3.Wiek-17

4.Znajomość SourceBans(0-10)- 8 Od ostatniego razu dużo się nauczyłem i bardzo dobrze sie nim posługuje lecz jeszcze nie perfecyjnie

5.Sprawny Działający Mikrofon-Tak

6.Składka(Tak/Nie)-Tak

7.Link do Swojego GameMe-http://classicffa.gameme.com/playerinfo/623642

8.Witam.

A więc jestem zwykłym chłopakiem uczęszczającym do Liceum o profilu mundurowym jak wyżej można było zobaczyć mam 17 lat,w wolnym czasie gram w piłkę nożną,wychodzę z kumplami na piwo,gram w gry na komputerze i wiele innych ciekawych rzeczy ogólnie jestem osobą miłą i towarzyską,kulturalną potrafiącą zachować się w danym momencie.

9.Dlaczego chciałbym zostać administratorem:Otóż często bywam na tym serwerze mam bardzo dużo godzin przegranych na nim jestem dość rozpoznawalną i lubianą osobą przez innych graczy no i dosyć często zdarza się iż te osoby proszą mnie o kontakt z adminem lub o pomoc wiec pomyślałem czemu by nie spróbować swoich sił jako administrator i umilić bardziej grę gracza na tym serwerze i nie zapewnić im pomocy gdy jej potrzebują no i od pewnego czasu mało adminów uczęszcza na serwerze prawie wcale ich nie widuje a nowych graczy przybywa i tym samym łamią regulamin i mimo ostrzeżeń pokazują jacy to oni nie są i dalej go łamią chciałbym to naprawić i wiem że ostatnio nie spisałem się znakomicie na tej posadzie ale chciałbym to zmienić bo dużo osób pisze mi na prywatnych wiadomościach bądź pytają mi się na serwerze czemu to nie mam admina i chcieliby żebym wrócił.

10.Steam_ID-STEAM_0:0:109077369

11.Ile czasu mogę poświęcić na serwerze -Teraz ze względu na wakacje mogę przeznaczyć bardzo dużo oczywiście znajdą sie tez takie momenty kiedy bede nie do dyspozycji ze względu prywatnych i takich że gdy ktoś przyjdzie po mnie ze znajomych to z nimi wyjde.

12.W jakich Godzinach grasz?(dni robocze,weekendy)-Jak już wspominałem w teraz mam dużo czasu mogę być nawet od 7 do 19

13.Staż w Counter Strike Global Offensive-1897 godzin na nowym koncie a na starym 347 razem jakieś 2244 godziny.

14.Czy posiadałeś już admina(nie podajemy linków)-Tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2017 o 16:43, SadCaroline napisał:

1.Nick-Asian Whore

2.Imie-Mateusz

3.Wiek-17

4.Znajomość SourceBans(0-10)- 8 Od ostatniego razu dużo się nauczyłem i bardzo dobrze sie nim posługuje lecz jeszcze nie perfecyjnie

5.Sprawny Działający Mikrofon-Tak

6.Składka(Tak/Nie)-Tak

7.Link do Swojego GameMe-http://classicffa.gameme.com/playerinfo/623642

8.Witam.

A więc jestem zwykłym chłopakiem uczęszczającym do Liceum o profilu mundurowym jak wyżej można było zobaczyć mam 17 lat,w wolnym czasie gram w piłkę nożną,wychodzę z kumplami na piwo,gram w gry na komputerze i wiele innych ciekawych rzeczy ogólnie jestem osobą miłą i towarzyską,kulturalną potrafiącą zachować się w danym momencie.

9.Dlaczego chciałbym zostać administratorem:Otóż często bywam na tym serwerze mam bardzo dużo godzin przegranych na nim jestem dość rozpoznawalną i lubianą osobą przez innych graczy no i dosyć często zdarza się iż te osoby proszą mnie o kontakt z adminem lub o pomoc wiec pomyślałem czemu by nie spróbować swoich sił jako administrator i umilić bardziej grę gracza na tym serwerze i nie zapewnić im pomocy gdy jej potrzebują no i od pewnego czasu mało adminów uczęszcza na serwerze prawie wcale ich nie widuje a nowych graczy przybywa i tym samym łamią regulamin i mimo ostrzeżeń pokazują jacy to oni nie są i dalej go łamią chciałbym to naprawić i wiem że ostatnio nie spisałem się znakomicie na tej posadzie ale chciałbym to zmienić bo dużo osób pisze mi na prywatnych wiadomościach bądź pytają mi się na serwerze czemu to nie mam admina i chcieliby żebym wrócił.

10.Steam_ID-STEAM_0:0:109077369

11.Ile czasu mogę poświęcić na serwerze -Teraz ze względu na wakacje mogę przeznaczyć bardzo dużo oczywiście znajdą sie tez takie momenty kiedy bede nie do dyspozycji ze względu prywatnych i takich że gdy ktoś przyjdzie po mnie ze znajomych to z nimi wyjde.

12.W jakich Godzinach grasz?(dni robocze,weekendy)-Jak już wspominałem w teraz mam dużo czasu mogę być nawet od 7 do 19

13.Staż w Counter Strike Global Offensive-1897 godzin na nowym koncie a na starym 347 razem jakieś 2244 godziny.

14.Czy posiadałeś już admina(nie podajemy linków)-Tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Na chwilę obecną odrzucam.  Brak poparcia adminów oraz stałych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1. Nick: Arashi Akina
2. Imię: Sebastian
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/716008
8. Parę słów o sobie **:Jestem Sebastian pochodzę z Opolskiego, interesuje się sportem ekstremalnym oraz komputerami.Moją ulubioną grą to jest CS:GO
Oraz serwery cod mod.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciał bym pomóc administracji z powodu ich brakiem jest ich bardzo mała grupka której czasami brakuje na 
serwerze gdy młodzi użytkownicy nadużywają mikrofonu obrażają i nadmiernie używają wulgaryzmów.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:158201337
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:4-6h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze od 14-17 19-23/22 weekendy 11-15 17-całą noc  
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1600h Global Elite i 4 smurfy po 800h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez RaoXteR x Bandi ♥
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Neko (grałem jako: (bez nicku) i biały miś)
2. Imię: Wiktor
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10):8
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/716311
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Wiktor, w październiku będę miał 17 lat. Mieszkam w Anglii oraz uczęszczam do college'u(?) gdzie jestem na pierwszym roku z programowania & IT.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Adminem chciałbym zostań bez jakiegoś specjalnego powodu, range tą posiadałem wiele razy zwłaszcza na serwerach cs 1.6, raczej nie było ze mną żadnego problemu, wręcz przeciwnie. Serwer fajnie się trzyma a kolejny administrator będzie tylko na plus, zwłaszcza skoro jest otwarta szybka rekrutacja. Na serwerze raczej się z większością osób dogaduje, natomiast z ekipą administratorów chętnie będę współpracował.
10. Steam_ID:STEAM_0:0:139150831
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze rano oraz od 15:00-03:00 (taki plan lekcji :<) weekendy 13:00-(aż serwer będzie pusty)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 612h na aktualnym koncie. W samo cs:go gram kilka lat.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Btw we wzorze mamy 2x 13 punkt, warto poprawić.

Edytowane przez S3ReK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, S3ReK napisał:

1. Nick: Neko (grałem jako: (bez nicku) i biały miś)
2. Imię: Wiktor
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10):8
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/716311
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Wiktor, w październiku będę miał 17 lat. Mieszkam w Anglii oraz uczęszczam do college'u(?) gdzie jestem na pierwszym roku z programowania & IT.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Adminem chciałbym zostań bez jakiegoś specjalnego powodu, range tą posiadałem wiele razy zwłaszcza na serwerach cs 1.6, raczej nie było ze mną żadnego problemu, wręcz przeciwnie. Serwer fajnie się trzyma a kolejny administrator będzie tylko na plus, zwłaszcza skoro jest otwarta szybka rekrutacja. Na serwerze raczej się z większością osób dogaduje, natomiast z ekipą administratorów chętnie będę współpracował.
10. Steam_ID:STEAM_0:0:139150831
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze rano oraz od 15:00-03:00 (taki plan lekcji :<) weekendy 13:00-(aż serwer będzie pusty)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 612h na aktualnym koncie. W samo cs:go gram kilka lat.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Btw we wzorze mamy 2x 13 punkt, warto poprawić.

Przyjmuję Cię na okres próbny(2tyg.) zapraszam do zgłoszenia się do mnie lub Majun'a po rangę oraz wpisz się w dziale po rangę na forum.

Pozdrawiam.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9.09.2017 o 16:35, Arashi_Akina napisał:

1. Nick: Arashi Akina
2. Imię: Sebastian
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/716008
8. Parę słów o sobie **:Jestem Sebastian pochodzę z Opolskiego, interesuje się sportem ekstremalnym oraz komputerami.Moją ulubioną grą to jest CS:GO
Oraz serwery cod mod.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciał bym pomóc administracji z powodu ich brakiem jest ich bardzo mała grupka której czasami brakuje na 
serwerze gdy młodzi użytkownicy nadużywają mikrofonu obrażają i nadmiernie używają wulgaryzmów.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:158201337
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:4-6h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze od 14-17 19-23/22 weekendy 11-15 17-całą noc  
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1600h Global Elite i 4 smurfy po 800h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

1. Nic: Biolo 

2. Imię: Kacper

3. Wiek: 15 lat

4. Znajomość komend Sourcemod (1-10):  9/10

5. Sprawny i działający mikrofon: tak

6. Składka: tak

7. Link do swojego GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/526265

8. Parę słów o sobie: Mam na imię Kacper.Urodziłem się i mieszkam w mieście Ełk.Moim ulubionym zajęciem jest granie w Cs:Go i uprawianie sportu.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym pełnić tę rolę ponieważ jestem uczicwą osobą a na serwerze administratoży praktycznie nie wchodzą a ja bym wchodziłe codziennie i pomagał graczom oraz pilonował czy nikt nie łamie regulaminu.

10. Steam_ID: STEAM_0:0:88785080

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze:6-10 godzin

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze,weekendy):Dni robocze 14-24 i 4-6:30 a w weekeny 8-23 lub cała noc

13.Czy posiadałeś już admina:Tak ale w grze Team Fortress 2 i Minecraft

Edytowane przez Biolek
Błędy ortograf
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1. Nick: Vizari[DDS]
2. Imię: Paweł
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/746243

8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Paweł interesuję się motocyklami 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciał bym pomóc w opiece tego serwera
10. Steam_ID: STEAM_1:1:158735793

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 12-13
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 798 h 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadam innej serwerowni
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Matt | o!
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 27
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
6. Składka (tak/nie): TAK
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/729996
8. Parę słów o sobie **: Z zawodu jestem administratorem sieci. W cs-go gram od około 5 lat, po pracy lubię sobie popykać ze znajomymi w cs'ka bądź lol'a
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Często grywam na tym serwerze i zaobserwowałem, że często panuje chaos z powodu małej aktywności adminów
10. Steam_ID: STEAM_1:1:15852490
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 2-3 godz popołudniami i wieczorami
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Na serwerze bywam raczej codziennie
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadałem też własny serwer aim

 

@MattO przyjęty. Pisz na pW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: UrbaN
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
6. Składka (tak/nie): TAK
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/747652
8. Parę słów o sobie **: Chodzę do technikum mechatronicznego oraz gram w klubie siatkarskim ^^
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Administratorem chciałbym zostać głównie ze względu, że jak widać nie ma zbyt wielu adminów a tym bardziej zbyt wielu chętnych a serwer bardzo mi się spodobał i chciałbym zadbać o atmosferę na serwerze oraz dopilnować by każdy przestrzegał regulaminu
10. Steam_ID: STEAM_1:1:175599591
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: To zależy bo nie zawsze mam czas ale postaram się minimum 2 godziny dziennie przebywać na serwerze
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Też różnie ale zazwyczaj w godzinach popołudniowych/wieczornych
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Prawie 3 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Admina posiadałem wiele razy jak również byłem dwukrotnie opiekunem serwera oraz moderatorem forum

 

@UrbaN7 napisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: SKH3331
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 5 
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): nie
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/632236
8. Parę słów o sobie **: pasjonat informatyki i komputerów (oraz zapaleniec cs'a :D)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: jak na mój gust jest za mało tej administracji i chciałbym uzupełnić ich szeregi
10. Steam_ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198074739913/
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy od dnia 2/4h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): na tygodniu od 17-20 w weekendy to już naprawde różnie
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): na paru mniejszych serwach
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Teemo

2. Imię:Dawid

3. Wiek: 17

4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 7/10

5. Sprawny i działający mikrofon**: tak

6. Składka (tak/nie): tak

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/746496

8. Parę słów o sobie **: Gram w gry, chodzę do technikum informatycznego, pracuje jako kucharz i kelner. Jestem wolontariuszem. W wolnym czasie lubię posiedzieć w jakimś  klubie ze znajomymi lub grać w cs'a/lola.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mała ilość adminów tyle.

10. Steam_ID: STEAM_1:0:226385781

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  2-3 godzinki dziennie minimum. 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Pracuje w tygodniu jak i weekendy + szkoła ale czas znajduję wieczorem zazwyczaj (po 21), a gdy mam wolne to gram dużo po prostu.

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  4 lata.

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): ** - W 1.6 tylko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Mecan Cs-classic
2. Imię: Adrian
3. Wiek:14 (15.03.2003)
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): jeśli sms to mógbym co 2/3 miesiące
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/737525
8. Parę słów o sobie **: jestem miły,przyjazny, pomogę kiedy tylko trzeba 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: gdyż na serwerze jest mało administratorów , i chciałbym w ten sposób wspomóc serwer
10. Steam_ID:STEAM_0:1:96414432
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2/3 godz dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): kiedy tylko mam czas
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1,119 h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2017 o 19:19, Biolek napisał:

1. Nick: [P2P]Proboszcz Biolo
2. Imię: Kacper
3. Wiek:17(w wcześniejszym podaniu złe liczby wpisałem)
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
6. Składka (tak/nie): TAK
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/526265
8. Parę słów o sobie **: Zacznijmy od tego że jestem tolerancyjny jak mogę,lubie grać w cs i mam dystans do siebie.Ostatnio nawet schudłem bo zamknołem lodówke na kluczi go zgubiłem.Choruje na przypadłość o nazwie suszijapa.(Podlizywanie się i dowartościowywanie)Jestem miły,spokojny,uprzejmy i odpowiedzialny a także mam poczucie humoru oraz dyslekcję więc przepraszam za błędy ortograficzne.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:88785080
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: rano ok.1 godzine,całe południe i noc
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 6-7 i 5-24 lub 1-6
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4 lata ale grałem z przerwami
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadałem ale w Minecraft i Team Fortress2

 

Edytowane przez Biolek
Zły format i dopisanie czegoś o sobie
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
14 godzin temu, skh3331 napisał:

1. Nick: SKH3331
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 5 
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): nie
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/632236
8. Parę słów o sobie **: pasjonat informatyki i komputerów (oraz zapaleniec cs'a :D)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: jak na mój gust jest za mało tej administracji i chciałbym uzupełnić ich szeregi
10. Steam_ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198074739913/
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy od dnia 2/4h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): na tygodniu od 17-20 w weekendy to już naprawde różnie
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): na paru mniejszych serwach

 

14 godzin temu, 208dawid2000 napisał:

1. Nick: Teemo

2. Imię:Dawid

3. Wiek: 17

4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 7/10

5. Sprawny i działający mikrofon**: tak

6. Składka (tak/nie): tak

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/746496

8. Parę słów o sobie **: Gram w gry, chodzę do technikum informatycznego, pracuje jako kucharz i kelner. Jestem wolontariuszem. W wolnym czasie lubię posiedzieć w jakimś  klubie ze znajomymi lub grać w cs'a/lola.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mała ilość adminów tyle.

10. Steam_ID: STEAM_1:0:226385781

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  2-3 godzinki dziennie minimum. 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Pracuje w tygodniu jak i weekendy + szkoła ale czas znajduję wieczorem zazwyczaj (po 21), a gdy mam wolne to gram dużo po prostu.

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  4 lata.

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): ** - W 1.6 tylko.

Przyjeci na okres probny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności