Skocz do zawartości

SZYBKA REKRUTACJA VOL.3


MajuN

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick-GokuRose

2.Imie-Mateusz

3.Wiek-18

4.Znajomość SourceBans(0-10)- 7 Nauczyłem się od ostatniego momentu kiedy to posiadałem admina

5.Sprawny Działający Mikrofon-Tak

6.Składka(Tak/Nie)-Tak

7.Link do Swojego GameMe-http://classicffa.gameme.com/playerinfo/623642

8.Witam.A więc jestem zwykłym chłopakiem uczęszczającym do Liceum o profilu mundurowym jak wyżej można było zobaczyć mam 17 lat,w wolnym czasie gram w piłkę nożną,wychodzę z kumplami na piwo,gram w gry na komputerze i wiele innych ciekawych rzeczy ogólnie jestem osobą miłą i towarzyską,kulturalną potrafiącą zachować się w danym momencie.

9.Dlaczego chciałbym zostać administratorem:Otóż często bywam na tym serwerze mam bardzo dużo godzin przegranych na nim jestem dość rozpoznawalną i lubianą osobą przez innych graczy no i dosyć często zdarza się iż te osoby proszą mnie o kontakt z adminem lub o pomoc wiec pomyślałem czemu by nie spróbować swoich sił jako administrator i umilić bardziej grę gracza na tym serwerze i nie zapewnić im pomocy gdy jej potrzebują.

10.Steam_ID-STEAM_0:0:109077369

11.Ile czasu mogę poświęcić na serwerze -Czasu na serwerze mogę poświęcić tyle ile w danej chwili mam go dostępnego różnie z tym bywa najwięcej czasu mogę poświęcić w weekendy mogę wtedy grać nawet od rana do późnej nocy aczkolwiek w tygodniu też zdarza mi się wejść na serwer po szkole jak tylko masz chwile.

12.W jakich Godzinach grasz?(dni robocze,weekendy)-Jak już wspominałem w dni robocze rzadko bywam na serwerze ale jak mi się zdarzy to tak w godzinach od 14-15:30 a w weekendy 14-22+

13.Staż w Counter Strike Global Offensive-2041 godzin na nowym koncie a na starym 347 razem jakieś 2034 godziny.

14.Czy posiadałeś już admina(nie podajemy linków)-tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
  • UrbaN7 odblokował(a) ten temat
1. Nick: nuditzz
2. Imię: Michał
3. Wiek: 15
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/749413
8. Parę słów o sobie **: Uczęszczam to drugiej klasy gimnazjum , dokładniej klasa matematyczna. Interesuje się sportem , informatyką i językami.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ zauważyłem że na serwerze nie ma zbytnio stałych aktywnych adminów , więc chciałbym to zmienić.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:204174926
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5 godzin.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze między 15-22 a weekendy 11-22
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na poprzednim koncie około 1700 godzin a na aktualnym 160. Poprzednie konto : http://steamcommunity.com/profiles/76561198101441424/
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nuditz napisał:

1. Nick: nuditzz
2. Imię: Michał
3. Wiek: 15
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/749413
8. Parę słów o sobie **: Uczęszczam to drugiej klasy gimnazjum , dokładniej klasa matematyczna. Interesuje się sportem , informatyką i językami.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ zauważyłem że na serwerze nie ma zbytnio stałych aktywnych adminów , więc chciałbym to zmienić.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:204174926
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5 godzin.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze między 15-22 a weekendy 11-22
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na poprzednim koncie około 1700 godzin a na aktualnym 160. Poprzednie konto : http://steamcommunity.com/profiles/76561198101441424/
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Ze względu, że na serwerze jesteś bardzo często, starasz się ogarniać i pomagać nowym graczom oraz zawsze zgłaszać mi jeśli coś dzieje się na serwerze przymknę oko na wiek, choć nigdy bym nie przypuszczał, że masz 15 lat, po twoim głosie oraz zachowaniu obstawiał bym raczej 17/18 

 

@nuditz przyjęty na okres próbny. Zgłoś się do mnie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Dj Badi
2. Imię: Michał
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 7/8
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/754730
8. Parę słów o sobie **:Nazywam się Michał. Uczę się w kierunku mechanika. Uwielbiam sport i psy. Miły wesoły i skromny.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jestem osobą którą bardzo łatwo nawiązuje się kontakt. Otwartą i szczerą.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:419796982
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5/6 godzin weekendy dłużęj
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 17-23
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1000 godzin licząc oby dwa konta
13. Czy posiadałeś już admina? Tak posiadałem w Cs 1.6
Edytowane przez Dj Badi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:
1. Nick: <3<3<3
2. Imię: marcin
3. Wiek:19
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 8/9 
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie): aktualnie nie może ulec zmianie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/316248
8. Parę słów o sobie **: Uczęszcam do technikum informatycznego.Mieszkam w Warszawie i lubie poklikać w csa 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:często grywam na serwie co może przełożyć się na przydatność 
10. Steam_ID: STEAM_0:0:11101
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h dziennie + weekendy dłużej chyba,że impreza 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):18-23 w dni robocze weekend róznie 3-4h zazwyczaj
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4 lata w godzinach na wszystkich kontach cos kolo 2.5k 
13. Czy posiadałeś już admina?: posiadałem własnego zombie moda w cs1.6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Maly
2. Imię: Marcin
3. Wiek: 17 
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/752716
8. Parę słów o sobie **: Uczęszczam do liceum na kierunku europejskim, aktualnie jestem w 2 klasie. Z cs'em jestem związany od długiego czasu. Jestem młodym, otwartym, pozytywnym czlowiekiem  
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Na serwerze jest mała ilość aktywnych adminów, chciałbym wspomóc administrację. 
10. Steam_ID: http://steamcommunity.com/id/Kosmen58/
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dziennie od 2-3h na tygodniu, weekendy dłużej
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 15-17 20-22/23, weekendy 13-23
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1570 h 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak przez około rok, ale na serwerach 1.6 
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Edytowane przez Kosmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: iLLegal
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 20
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 4 Spokojnie idzie się nauczyć. Od tego też są bindy do potrzebnych komend  
5. Sprawny i działający mikrofon**: Pewnie że tak
6. Składka (tak/nie): Oczywiście
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/757067 chyba to jest to  
8. Parę słów o sobie **: Nie mam co tu pisać, wystarczy wejść na mój profil i poczytać " o Mnie " Wszystko tam jest. Dodam że zabawny jestem i lubie robić dobrą atmosfere
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc opiekunowi w utrzymaniu porządku na serwerze. Wspierać i pomagać innym graczom. Pilnować żeby żadnych cheater nie niszczył rozgrywki.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:54127338
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na tyle ile czas pozwoli coś do 3-6 godzin ( na oko ) zależy od czasu. Dziewczyny nie mam to czasu więcej  Dla kumatych xd
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni roboczę od 17 , do kiedy nie powiem różnie bywa. Weekendy zależy od planów
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1427 godzin + Drugie konto na którym było jakieś 500 + bostowane konta kumpli razem coś koło +-2000tyś będzie
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Za czasów 1.6 to sporo. Jakoś w cs:go nie ciągło mnie z powodu braku czasu
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Edytowane przez Killer_Kill_0-0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bayo napisał:

1. Nick: Bayo
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 19
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**:
https://classicffa.gameme.com/playerinfo/746268
8. Parę słów o sobie **: Mieszkam w Angli już od paru lat. Interesuje się sportem miedzy innymi Siatkówka, Koszykówka, Piłką Nożną oraz Esportem. Lubie sobie od czasu do czasu pograc w rozne gry np. PUBG, CSGO, LOL i wiele więcej.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ gram na tym serwerze często można by powiedzieć ze jestem stałym użytkownikiem. Duzo osób mnie ''zna'' na tym serwerze i wie ze chyba dobrze gram w tę grę, a admin z doświadczeniem by się sprzydał. Umiem odróżnić tak zwanego Czitera od Normalnego gracza.
10. Steam_ID:
STEAM_0:1:245339884
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 8h +/-
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):od czwartku do niedzieli gram miedzy 17:00 a 00:00 // Od poniedziałku do srody od rana do wieczora no chyba ze mam jakies plany.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4lata / aktualna ranga Supreme
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Podanie raz na tydzień. Odrzucam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:SagalPL
2. Imię:Piotr
3. Wiek:20
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**:TAk
6. Składka (tak/nie):TAK
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/422743
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Piotrek .Chodzę do 4 Klasy Technikum na kierunku Teleinformatycznym interesuje się informatyką oraz kinem .
W wolnych chwilach gram w gry komputerowe spotykam się ze znajomymi . Jestem osobą zrównoważoną i spokojną trudno mnie wyprowadzić z równowagi.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Patrząc po moim GameMe można wywnioskować że jednak mam doświadczenie jako gracz na tym serwerze i czemu by nie spróbowć swoich sił w roli Admina. 
10. Steam_ID:STEAM_0:0:130582920
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2/4 w tygodniu a w weekendy w zależności od potrzeb
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16 23
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie posiadałem admina ale szybko się uczę . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2018 o 23:32, Killer_Kill_0-0 napisał:

1. Nick: iLLegal
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 20
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 4 Spokojnie idzie się nauczyć. Od tego też są bindy do potrzebnych komend  
5. Sprawny i działający mikrofon**: Pewnie że tak
6. Składka (tak/nie): Oczywiście
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/757067 chyba to jest to  
8. Parę słów o sobie **: Nie mam co tu pisać, wystarczy wejść na mój profil i poczytać " o Mnie " Wszystko tam jest. Dodam że zabawny jestem i lubie robić dobrą atmosfere
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc opiekunowi w utrzymaniu porządku na serwerze. Wspierać i pomagać innym graczom. Pilnować żeby żadnych cheater nie niszczył rozgrywki.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:54127338
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na tyle ile czas pozwoli coś do 3-6 godzin ( na oko ) zależy od czasu. Dziewczyny nie mam to czasu więcej  Dla kumatych xd
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni roboczę od 17 , do kiedy nie powiem różnie bywa. Weekendy zależy od planów
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1427 godzin + Drugie konto na którym było jakieś 500 + bostowane konta kumpli razem coś koło +-2000tyś będzie
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Za czasów 1.6 to sporo. Jakoś w cs:go nie ciągło mnie z powodu braku czasu
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Przyjęty pisz PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2018 o 23:52, SagalPL napisał:

1. Nick:SagalPL
2. Imię:Piotr
3. Wiek:20
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**:TAk
6. Składka (tak/nie):TAK
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/422743
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Piotrek .Chodzę do 4 Klasy Technikum na kierunku Teleinformatycznym interesuje się informatyką oraz kinem .
W wolnych chwilach gram w gry komputerowe spotykam się ze znajomymi . Jestem osobą zrównoważoną i spokojną trudno mnie wyprowadzić z równowagi.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Patrząc po moim GameMe można wywnioskować że jednak mam doświadczenie jako gracz na tym serwerze i czemu by nie spróbowć swoich sił w roli Admina. 
10. Steam_ID:STEAM_0:0:130582920
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2/4 w tygodniu a w weekendy w zależności od potrzeb
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16 23
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie posiadałem admina ale szybko się uczę . 

Przyjęty na okres próbny. W tym czasie masz poprawić swoją aktywność na serwerze.

@SagalPL zgłoś się do mnie na PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • UrbaN7 zablokował(a) ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności