Skocz do zawartości

Galeria Wercii


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

Kolory w pracach są strasznie monotonne, tekstury nałożone na gotowe stocki czy rendery zakrywają czasem twarze postaci co nie wygląda ładnie i estetycznie.

np tu

403.png

430.png

Sama jakość niektórych prac nie powala, a na niektórych pracach jest mnóstwo wolnej przestrzeni przez co prace wyglądają na puste.

Jakość

7.jpg

42X.jpg

Pusta przestrzeń

432.png

 

O świetle już nawet nie wspominam.

  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Widzę postępy i mam nadzieję że na tym się nie skończy.

Baw się różnymi filtrami, dodawaj więcej różnych tekstur, i co najważniejsze korzystaj z lepszej jakości stocków.

Jeśli nadal będziesz robić postępy i będziesz się bawić grafiką to wróżę ci przyszłość super grafika :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że prace do zleceń wyglądają nieestetycznie. Napisy często nie pasują, prace są puste, praktycznie nie ma na czym zawiesić oka. 

Mimo wszystko, widzę postęp i oby tak dalej

 

 

@EDIT 

XDXDXD

a co mają moje STARE prace? Każdy ma własne poczucie estetyki ;)

Edytowane przez Nessia
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Nessia napisał:

Osobiście uważam, że prace do zleceń wyglądają nieestetycznie. Napisy często nie pasują, prace są puste, praktycznie nie ma na czym zawiesić oka. 

Mimo wszystko, widzę postęp i oby tak dalej

Nie wiem czy do końca znasz pojęcie estetyki, ale pozwolę sobie przytoczyć kilka twoich prac gdzie estetyka leży głęboko pod mułem.

3vo2y9.png

1cim68.png

qyekjn.png

Chętnie bym wytłumaczył dlaczego wybrałem akurat te prace, ale wystarczy tylko na nie popatrzeć i wszystko jest jasne.

Ekhem, lepiej jest mieć troszkę pustki w pracy niż wypełniać pustkę bez pomysłu.

A co do samych nowych prac @Wercia.

Robisz duże postępy, ale wiadome jest to że prace od razu nie będą idealne.

Podoba mi się to że zaczynasz eksperymentować i nie trzymasz się jakiś określonych stylów.

Radzę ci tylko wybierać stocki lepszej jakości oraz starać się aby niektóre prace były bardziej kolorowe.

 

@EDIT

 

iksdeiksde

Z takim poczuciem estetyki to cieszę się że już nie wrzucasz prac :D

 

Edytowane przez xanax1337
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy ktos to wymienił ale nie czytałem każdego komentarza, polecam poszukac poradników odnośnie renderowania/wtapiania w tło napisów jak i samych renderów

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Patrząc na pracę z początku Twojej twórczości widzę wielkie zmiany na plus. Cudowne prace. :D Muszę zgłosić się o porady co do grafiki. ;)

Edytowane przez Selena
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko ostatnia praca sam pomysł okej, lecz jakość pracy leży. Nie wiem może korzystałaś ze słabych jakościowo materiałów. Sam pomysł jest dobry i wykonanie również tylko ta jakość.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności