Skocz do zawartości

Galeria Mesio


Mesioo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to grafika komputerowa ale myślę,że mnie nie zjecie :D

Krytykować ! :D

893543da1566e291.jpg

 

06b9b3027f95452e.jpg

 

5b072175dbec8e49.jpg

4866f8c5e351ec8c.jpg

 

9e101809bd28e2e4.jpg

 

5d7f68a913dc08cb.jpg

db1db86a7e634e33.jpg

e918404cf53a1c76.jpg

664e34e441b2eba7.jpg

Edytowane przez Mesioo
Wrzucone na hosting i kilka dorzuciłem :D
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow jestem pod wrażeniem!!l :D 
Zdjęcia są śliczne,wyraźne,wyostrzone a to jest najważniejsze,jako Przyszła Pani fotograf mega podobają Mi się twoje zdjęcia ^^
Powiedź Mi gdzie takie cudeńka zrobiłeś?Może  się kiedyś wybiorę na porobienie kilku fotek ^^ 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wercia. Dziękuję ! :D Co do miejsc.. Lubuskie jest piękne ! Większość zdjęć zrobiłem nad rzeką Bóbr,ale są też bunkry w Krzystkowicach i Kanał Dychowski :D  Jak coś to pisz! Oprowadzę Cię.:hihi:

@Kasia! Zrobione ! Dzięki :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem zacne fotografie : )

Nie wiem czym dokładnie zdjęcia robisz ale ślicznie obejmuje kadr ta maszynka. Jeśli jest to aparat foto, lustro czy jakiekolwiek inne pudełko które ma jakieś możliwości ustawień manualnych np. ustawiania ogniskowych  ISO itd, to staraj się dostosowywać parametry odpowiednio do światła, pory dnia, bo jak widać na tym największym zdjęciu, u samej góry jest ziarno ; ) może nie przeszkadza ono wizualnie aż tak bardzo, ale psuje nieco estetykę. W programie graficznym można to śmiało usunąć, skadrować. A może zbytnio się czepiam ? Jeśli tak miało być to pardom

Zachodzik słońca i rosa na kłosach traw jest bardzo przyjemna dla oka ; )

Edytowane przez Sasquatch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sasquatch napisał:

Całkiem zacne fotografie : )

Nie wiem czym dokładnie zdjęcia robisz ale ślicznie obejmuje kadr ta maszynka. Jeśli jest to aparat foto, lustro czy jakiekolwiek inne pudełko które ma jakieś możliwości ustawień manualnych np. ustawiania ogniskowych  ISO itd, to staraj się dostosowywać parametry odpowiednio do światła, pory dnia, bo jak widać na tym największym zdjęciu, u samej góry jest ziarno ; ) może nie przeszkadza ono wizualnie aż tak bardzo, ale psuje nieco estetykę. W programie graficznym można to śmiało usunąć, skadrować. A może zbytnio się czepiam ? Jeśli tak miało być to pardom

Zachodzik słońca i rosa na kłosach traw jest bardzo przyjemna dla oka ; )

Dzięki za rady! :D

Ta maszynka to zwykły Huawei P8 Lite i edytor zdjęć ;) Powiedz mi jeszcze czy to,że podkręcam kolor czy poprawiam ostrość dyskwalifikuje to "zdjęcie" jako zdjęcie? :O Chodzi mi o to czy po tym jak wiecie już,że używam edytora (o ile wcześniej nie wiedzieliście) to zdjęcia nie straciły dla Was "wartości"? Nie jestem żadnym fotografem i nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda :D Zwyczajnie czasem pod wpływem pewnych substancji spowalniających uruchamiam wyobraźnie,odpalam HDR w aparacie i cyk  ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mesioo napisał:

Dzięki za rady! :D

Ta maszynka to zwykły Huawei P8 Lite i edytor zdjęć ;) Powiedz mi jeszcze czy to,że podkręcam kolor czy poprawiam ostrość dyskwalifikuje to "zdjęcie" jako zdjęcie? :O Chodzi mi o to czy po tym jak wiecie już,że używam edytora (o ile wcześniej nie wiedzieliście) to zdjęcia nie straciły dla Was "wartości"? Nie jestem żadnym fotografem i nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda :D Zwyczajnie czasem pod wpływem pewnych substancji spowalniających uruchamiam wyobraźnie,odpalam HDR w aparacie i cyk  ??

Nawet najlepszy fotograf używa edytorów ; ) czasem edytując można wyłonić ze zdjęcia cuda. Ale jeśli oryginalne zdjęcie jest na tyle dobre, odpowiednio ustawiona przysłona itp. do pory dnia, oświetlenia,  to edytor również może nieco zepsuć jego duszę.  A jeśli obiekt który jest fotografowany z marszu, gdzie nie będzie okazji do bawienia się ustawieniami to edytory są dobrym rozwiązaniem by wyłonić ze zdjęcia coś więcej.w

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności