Jump to content
Sign in to follow this  
Zygus

[DYSKUSJA] awanse klas [DR]

Awanse klas [DR]  

19 members have voted

 1. 1. Czy podoba wam się Obecna wersja klas na deathrunie? Jeżeli chcielibyście coś zmienić to zapraszam do pisania propozycji na temat tej wersji w odpowiednim dziale.

  • Tak
   8
  • Nie
   11


Recommended Posts

Według mnie te klasy się praktycznie od siebie nie różnią. Każda ma 2 skoki i to tylko to się w nich w sumie liczy. Co prawda nie mam pomysłu jeszcze jak można by to zmienić, żeby wprowadzić trochę różnorodności, ale postaram się coś wymyślić. Z drugiej strony jakieś 80% tego serwera to dzieci, które nie potrafią za dobrze skakać, dlatego lubią tego double jumpa, więc tak czy siak każda klasa musiałaby go mieć, bo po prostu przestaliby tu grać. Tak czy siak, postaram się coś wykminić, bo po prostu uważam, że jakakolwiek zmiana powinna być, nawet najmniejsza. Trzeba to trochę odświeżyć, bo ludzie się już nudzą. Aktywność na serwie spada z tego co ostatnio zauważyłam. Btw uważam też, że kilka poprawek w regulaminie i wykazie banów by się też przydało, ale nie będę w to tu wnikać, napiszę później w propozycjach jak nie zapomnę xD.

 • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi osobiście bardzo nie podoba sie awans na 300 lvl. W moim przypadku na biegaczu daje on +75 kondycji, wszystko fajnie, tylko że po wbiciu tego 300 lvl nie chcę mi się lecieć znów od 1lvl (nawet te 75 kondy mnie do tego w żaden sposób nie zacheciło :P ).

Może lepiej jakby awans po prostu dodawał te bonusy bez usuwania przy tym obecnych statystyk.

 • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście, nie podobają mi się te awanse w klasach, ponieważ po wbiciu tego "Awansu" resetują się lvl'e. Większość osób z tego co widziałem na serwerze zniechęca to do gry. Praktycznie klasy, które są po np. Laiku II już prawie niczym się nie różnią. Lepiej by było gdyby po awansie nie usuwano obecnych statystyk.

 • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines