Skocz do zawartości

Onicianツ [WH]


Papiez Atleta

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick 

PapiezPrzyjalSkarge Cs-Classic

2. Kto zawinił? (admin/gracz)

Gracz

3. Nick oskarżonego

Onicianツ

4. Steam_ID oskarżonego

STEAM_1:1:153331920

5. Data i godzina zdarzenia

21.05.2017 od około 00:00

6. Mapa

Train

7. Opis sytuacji

Gracz juz od poczatku byl podejrzany o uzywanie WH jednak dalem sobie z tym na luz. Wiadomo, godzina pozna wiec moge nie ogarniac. Traf jednak chcial, ze umarlem pare razy przed nim i widzialem dokladnie co robil. Byl po stronie Terrorystow a ja CT. Moja uwage zwrocilo jego siedzenie na spawnie gdy bieglem na niego z 100 kondycji z mojego spawna na longa- wtedy zawsze siedzial wcelowany tam dokladnie gdzie ide. Kiedy jednak bieglem przez mida od strony bombsite'u A on siedzial w rogu wcelowany dokladnie w to miejsce.

Jezeli komus demo nie starczy zamieszczam skriny- ma prywatny profil jednak napisalem pare milych slowek i przyjal mnie do znajomych. W jego profilu widnieja komentarze- 3/4 z nich to "- rep cheater"

Nie dajcie sie zwiesc jego godzinom "przegranym" w csa bo po prostu ma go wlaczone. Przyklad z teraz- mowil ze idzie spac, jednak po wyjsciu z serwera zostawil csa wlaczonego i ma tak juz od czasu jego wyjscia z serwera.

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)
skriny z jego profilu:
 
demo:
 
 
 
6:15 wchodzi na site z ladder roomu bez sprawdzenia zadnego rogu tylko wcelowany w miejsce gdzie sa przeciwnicy
9:05 stoi caly czas na spawnie i widzi ze koles idzie od mida wiec zostaje tam wcelowany
9:10 kiedy Stejczu szedl on zaczal coraz mocniej chowac sie za kontenerem
12:10 znow idzie wcelowany w  miejsce gdzie jest ostatni z enemy
12:35 wcelowany bez jakiegokolwiek sprawdzania innych miejsc tak jak to robil wczesniej
13:20 teraz nie wybiegl w ogole widzac mnie idacego od strony longa wiec zawrocil tam
14:30-15:00 to juz chyba nie musi byc tlumaczone, chamsko ciagle podgladal gdzie znajduje sie enemy, pozniej na shifcie wybiegl z prefire...
16:22 biegnie na longa jak w kazdej rundzie ale widzac mnie zawraca
18:35 widzi mnie z prawej strony jak biegne od mida, sytuacja o ktorej mowilem i to nie jedyna, preaim i czekanie w rogu
18:36 widac rowniez minimalny zjazd celownika kiedy wybiegam ale jeszcze mnie nie widac
18:45 kiedy zabija jednego z nich i widzi ze drugi ucieka sam biegnie tam z nozem
20:30 sprawdza cala mape celujac w...sciane? kolejne podejrzane zachowania
20:35 kolejny preaim i celownik ruszajacy sie dosc dziwnie
21:22 male sprawdzenie przez sciane gdzie znajduje sie enemy
22:00 od tego momentu, nikt z enemy nie byl na longu wiec poszedl sobie tam na luzie po czym odwrocil sie wcelowany we mnie, jakby wiedzial dziwnym trafem ze bede akurat na plecach ;)
 
 
tu rowniez jest demo z gry poprzedniej w ktorej rowniez robil prefire
 
 
 
szczegolnie widac jego hacki kiedy bierze do reki AWP (wtedy glownie pokazal mi umiejetnosc uzywania programow grajacych za niego)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zmuszony zamknąć na chwilę obecną temat, ponieważ J.D Christian jest na 2 tygodniowym zwolnieniu.
Ja niestety nie zajmuję się zgłoszeniami z CS:GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności