Jump to content
Sign in to follow this  
eqk

Ostatnia kolejka Premier League. Arsenal jak zawsze czwarty?

Recommended Posts

Ostatnia kolejka Premier League.

Już dziś czeka nas ostatnia kolejka tego sezonu Premier League, mecze, które będą miały największe znaczenie, to m.in:

 

  • Liverpool vs Middlesbrough ~ Jest to jeden z ciekawszych meczów, ponieważ od niego najprawdopodobniej będzie zależało, która drużyna zakończy sezon na 4 miejscu. Faworytem tego spotkania jest oczywiście Liverpool, ponieważ Middlesbrough ma gwarantowany spadek z ligi, a zwycięstwo "The Reds" zapieczętuje im owe 4 miejsce.
  • Arsenal vs Everton ~ Jeżeli Kanonierzy wygrają to spotkanie, będą mieli szansę na objęcie, ich ulubionego  ( ͡° ͜ʖ ͡°)  4 miejsca. Będzie to jednak możliwe tylko przy porażce Liverpoolu. Everton natomiast ma zagwarantowane 7 miejsce w tabeli, nie mogą ani spaść, ani awansować.
  • Manchester City vs Watford ~ Aby zapieczętować sobie 3 miejsce w tabeli, Manchester musi wygrać to spotkanie, Watford jednak, również, nie podda się bez walki, ponieważ od tego meczu może zależeć, czy sezon zakończą sezon w środku, czy w dolnej części tabeli. Wygrana z Manchesterem im tego jednak nie zagwarantuje, ponieważ mecze rozegrają również drużyny znajdujące się wyżej od Watfordu.

 

Oprócz tego, dziś zagrają jeszcze:

Chelsea z Sunderlandem

Southampton z Stoke City

Hull City z Tottenham

Leicester z Bournemouth 

Man Utd z Crystal Palace

West Brom z Swansea City

Burnley z West Ham

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines