Skocz do zawartości

Propozycja 3 edycji turnieju dla wszystkich


Kazuya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewną propozycję. Jak widzicie odbyły się 2 edycje turnieju w którym brali udział gracze z top10 lub Ci którzy grają dobrze, ale wiem, że było sporo chętnych żeby zagrać, ale nie zgłosiło się bo byli według siebie zbyt słabi żeby się zmierzyć z czołowymi graczami. Dlatego proponuję, żeby 3 edycja turnieju była tylko i wyłącznie dla tych słabszych graczy którzy nie brali udziału a chcieli zagrać :) może być jeszcze tak, że każda drużyna dostanie zawodnika którego będzie można wylosować. Jeśli graczy się zbierze 16 to będzie 4 zawodników do wylosowania którzy grali na 2 poprzednich edycjach. Myślę, że co do zawodników to kwestia dogadania się pomiędzy nimi kto będzie chciał wziąć udział. Jeśli będzie więcej chętnych niż 4  to odbędzie się pojedynek 1v1 na aim mapie jakiejś i lepszy wtedy zagra. Jeżeli nie znajdzie się 16 chętnych to możemy zostać przy tym co LayZ i Kukson wymyślili. Jakby jednak wypaliło to taki turniej mógłby być co tydzień a dla graczy czołowych tydzień po tym. Co o tym myślicie? Podzielcie się opiniami czy dobry pomysł, lub zły. 
Pozdrawiam,
Kazuya

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jeden mądry, chętnie się na to piszę. A może tak zwycięska drużyna zmierzy się z tymi lepszymi, co ? 

@edit ja bym proponował z tą która zajmie ostatnie miejsce :D

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł NexT :) możemy tak zrobić xd tylko czy się zmierzy z drużyną która wygrała poprzedni turniej czy losowo to już się zobaczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dopiero dzisiaj zobaczyłem post, a widzę, że fajne pomysły. Wiem, że dla części osób jestem tu niemile widziany, bo jak słyszałem zarzucano mi wybieranie sobie najlepszych graczy (co oczywiście nie miało miejsca) a także nie branie słabszych graczy do turnieju argumentując to tłumaczeniem że nie odnaleźliby się w tych meczach. Zarzucano mi także słabą organizację, mimo iż w obu edycjach prowodyrem fiaska byli gracze, nie wymienię nicków. Ale wracając do tematu, uważam że fajny pomysł, z tym, że ciężko bedzie znaleźć aż 16 "słabszych graczy", ponieważ bywały spore problemy z zorganizowaniem tej najlepszej 20, a wiadomo, że ci gracze grają najczęściej na tym serwerze i najbardziej przemawia w nich taka chęć rywalizacji, zwłaszcza na takim konkretnym poziomie.

Moim pomysłem w tym temacie jest takie rozwiązanie:

1) organizujemy 3 edycję turnieju na "wyższym poziomie"

2) zawodnicy ostatniej drużyny (jak nie wszyscy wyrażą chęć, to zawodnicy z drużyny z trzecim miejscem, ew 2 czy 1) uzupełniają te "słabsze" składy za tydzień

[OPCJONALNIE]  3) zawodnicy, pierwszej drużyny z turnieju "słabszych" uzupełniają te "lepsze" drużyny w kolejnym tygodniu itd itp.

Zamieszania dużo, zwłaszcza że nie zawsze każdemu pasuje, lecz myślę, że taka forma byłaby całkiem w porządku, a w szczególności sprawiedliwa. Taki komentarz ode mnie, rozpatrzcie propozycję, może akurat się komuś spodoba :D

Pozdrawiam, LAYZOOO <3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andryej 1. To Ty myślisz że dużo osób będzie chciało zagrać ? Hah Nawet jakby się zgłosiło 30 osób to niektórzy nie będą mogli o tej konkretnej godzinie i dniu zagrać.

2. Nie kojarzę żeby ktoś miał silvera z tych graczy którzy grają mniej więcej SYSTEMATYCZNIE grają na serwerze.

3. Przez taką propozycję co dał Layz i Ty to poparłeś to wtedy będą spiny, dlaczego ? Bo jeden powie że ma tego słabszego z tych "lepszych" a ten drugi ma lepszego z tych "lepszych" iksde

Edytowane przez NexT.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NexT.

1. Jak bedzie tyle graczy ile chce zagrac to beda klopoty z organizacja, jak jest 20 graczy sa duze klopoty a co dopiero tyle ile chce zagrac xD.

2. Znajda sie osoby, ktore beda plakaly ze maja "silverow" w teamie i nie beda mieli checi grac. Wiec to nie ma sensu dodawac "slabszych" graczy do skladow z "lepszymi".

3. Turniej ma byc dobrą zabawą, ale kazdy sie spina i stara zeby wygrac i nikt nie chce miec "slabszego" gracza w teamie.

Co do propozycji layza, jestem pozytywnie nastawiony bo w nastepnych edycjach beda rozne sklady i ci "slabsi" gracze wykaza zaangazowanie zeby wygrac i zagrac na "wyższym poziomie"

Pozdrawiam :))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie podchodzicie do tego zbyt rygorystycznie. Zbierzmy paczkę ludzi chętnych i dyspozycyjnych w podanym terminie. Wymieszajmy się przez wybieranie numerów lub na cme.gg i po problemie. Wy naprawde chcecie trihardować na takich mixach i szukać problemów w 'nierównych' składach?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@obito tryhardowac? tak. robic problemy o nierowne składy? nie. lubie potryhardowac na lepsze osoby, zeby wiedziec czemu nie jestem tak dobry. na serwie robie to rzadko. Nie lubie osob w teamie, ktore nic nie robia(bardzo slabo graja)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Najeks No to chyba mamy odmienne zdanie co do turnieju, ponieważ wg mnie jeśli chcesz pograć na lepsze osoby to wbijaj wyższe rangi na mm bądź lvl na faceit i tam nauczysz sie lepszej gry ;) Z tego co się orientuje to mieliśmy po prostu pograć między sobą na innych mapach niż dust bez większych spin o to kto z kim gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@obito nie no, ten turniej mial na celu zmierzenie sie lepszych osob na serwerze w druzynach na innych mapach. A ze ludziom odpala sie pie*do**c przy lekkim tryhardzie(czyli grasz jak na mm z taktykami itd.) i zaczynaja plakac, ze ktos jest troche slabszy albo ktos inny za dobry to juz ich sprawa i nie musza grac. ja takiego problemu nie mam. co do faceitu i mm to nadal tam spotykam ludzi z umiejetnosciami gorszymi niz sredni gracze na na cs-classicu to mi troszku rzygac chce ;p.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Najeks wyższy poziom miałeś w 2 edycji tego turnieju. A z resztą @Kazuya napisał wyraźnie że to jest mecz dla "słabszych graczy" i tych co nie mieli możliwości zagrać w poprzednich edycjach takowego turnieju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Najeks możliwe, że Ty odbierasz to w sposób rywalizacji bo uważasz się za czołowego gracza. Miałeś już 2 okazje by " po rywalizować " z innymi graczami. Nie sądzisz, że zapomnienie o tych graczach którzy nie grają na takim poziomie jest trochę niestosowne? Turniej nie ma na celu żadnej rywalizacji tylko chęci łączenia ludzi w grupy i pogrania 4fun. Za ten turniej nie ma przecież żadnych nagród, lub oznaczeń. Jest to tylko i wyłącznie inicjatywa chętnych graczy którzy mają ochotę poznać nieco bliżej osoby grające na serwerze. Jak wspomniałem wcześniej to nie jest osób dla topowych graczy więc nie rozumiem waszej tutaj kłótni z którą nie macie nic wspólnego. Jak widzisz propozycja ta jest na etapie czy się to uda czy nie. Jak nie będzie wystarczającej liczby uczestników to wrócimy do tej Twojej " rywalizacji " więc nie ma sensu tutaj kłócenia się. 
Pozdrawiam :)
Kazuya

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że i tak ludzie będą się skarżyć na nierówne składy, po czym pewnie skończy się to jak poprzednie edycje, czyli bez meczu tych przegranych. W obu edycjach w drużynach które poniosły porażkę w pierwszym meczu była jedna/dwie osoby które obniżyły morale i zaczęły denerwować resztę czy to w trakcie meczu czy po, przez co ludzie nie chcieli grać już tego meczu o 3 miejsce i powychodzili. I to właśnie zachowanie takich ludzi psuło całą zabawę, nie nierówne składy czy serwery. Powodem była zła atmosfera wprowadzona przez kogoś. Nie mówię że to co chcecie zrobić nie wyjdzie, tylko uczulam, żeby lepiej brać takie osoby sprawdzone, które wiadomo że nie wytrącą się z równowagi. 

I popieram @Najeks, że w takich meczach mimo iż niby 4fun, to i tak każdy odpali tryharda, bo tu każdy chce się zaprezentować jak najlepiej, by pokazać że potrafi grać, a to co robi na serwerze to tylko część ich umiejętności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram sapera dlatego że , @Kazuya najbardziej wie jak to ma wyglądać i to zorganizować żeby rozgrywka była zbalansowana i przyjemna .

Pozdrawiam

Edytowane przez imps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie mi się wydaje, że powinniśmy wybrać osoby które się nie spinają gdy grają, jest wiele osób które zawsze grają spokojnie i @Kazuya Wspomniał że to jest dla graczy o mniejszych umiejętnościach niż te co na turniejach które były do tej pory a więc nie bardzo rozumiem tutaj problemu i nie do końca rozumiem po kij tutaj tak wiele osób które grały w poprzednich turniej tak zwani "Topowi" Gracze tutaj się wypowiadają i do tego się kłócą to nie powinno być przypadkiem 4fun?  Dajmy to zorganizować  tej osobie która wie co i jak czyli @Kazuya I bardzo mi się podoba jego pomysł i on powinien to ogarnąć. 

Pozdrawiam 

Saper <3 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z tym co mówi Pan u góry polać mu ! :aikido:

Większość osób chyba zapomniała,że trzecia edycja po części miała być dla tych jak to mówicie "słabszych" graczy a tu furia komentarzy. (pamiętajcie liczy sie tylko zabawa!)

pozdro robaczki :)

Edytowane przez BOT SKUNIK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już do @Crypton2309 odnośnie pewnego pomysłu dzięki któremu więcej ludzi się o tym dowie. Jak wiemy forum przeglądają jedynie Ci " topowi " gracze, którzy chcą się dowiedzieć o turnieju, ale Ci którzy nie brali udziału nie wchodzą na forum poza graniem na serwerze. Więc zapytałem Cryptona czy mógłby dać jakiś komunikat na serwerze gdy gracz wchodzi z informacją o tym turnieju. Myślę, że dzięki temu więcej osób się zgłosi, jeśli np zaproponujemy za 1 miejsce całej drużynie vipa na tydzień czy tam 2 tygodnie. Dzięki temu oprócz osób które by chciały pograć 4fun zgłosiłby się też osoby które by chciały powalczyć o nagrodę, ale to już w kwestii Cryptona czy taki zabieg może być przeprowadzony czy też nie. A wy macie jakieś propozycje odnośnie rozgłosu tego turnieju wśród graczy?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zgodą Cryptona postanowiliśmy, że w tym turnieju za pierwsze miejsce cała drużyna zostanie nagrodzona vipami na 2 tygodnie. Myślę, że to powinno zachęcić graczy do zgłoszenia się i nawet dla tych którzy szukają rywalizacji to będą mieli o co rywalizować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dodam od siebie, że gdybyście planowali tak jak ostatnio, mieć wszystkich na jednym kanale TS3, to piszcie do Kuksona, on znowu zrobi 4 pokoje, gdzie rozlokują się poszczególne drużyny :D

 

LAYZOOOnapis2.png

Edytowane przez LAYZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw byłoby miło jakby się ludzie określili czy chcą zagrać czy nie żebym wiedział czy to ma w ogóle sens. Chcieli turniej a gdy jest dla nich propozycja to siedzą cicho więc ja już nie wiem czego oczekiwać :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności