Jump to content
Sign in to follow this  
Effcia

Ostatnia częśc zmierzchu |:D

Recommended Posts

ejj, oglądał ktoś z Was już Przed Świtem 2? Jestem ciekawa czy opłaca się iść na to do kina, czy lepiej poczekać Jak ktoś oglądał i myśli, że warto to pisać :D

Effcia, Ja oglądałem w Telewizji na kanale VOD, bo ostatnio dostaliśmy nowy Dekoder to dostaliśmy te kanały co się tam filmy wypożycza na miesiąc już przedwczoraj nam wyłączyli, ale warto zobaczyć mi się podobało :-P

Oo, jak jest ciekawe i fajne tak samo jak poprzednie części, to sobie pójdę i obejrzę :D Dzięki Michu129,

podobno fajny ale nie wiem bo nie oglądałem po zwiastunie sądze że 7/10

Guest Skrillex

Ja takich filmów ogólnie nie lubie ale sądząc po zwiastunie i recenzjach to podobno dobry film

Moje koleżanki po maratonie są podekscytowane. Mówią, że ostatnia część jest najlepsza ;) Ja sobie i tak wole na necie pooglądać.

Całej Sagi nie oglądałem ale widziałem jedną część i szczerze to szału nie ma ;) Chyba że ktoś lubi filmy z takiego gatunku.

Guest Oppa Miodzia

Pro filmik, oglądałem go w kinie z żoną, jak wyszliśmy z kina, była bardzo przestraszona :) Saga Zmierch Czas na świt, jest najlepszym filmem jakim oglądałem :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines