Skocz do zawartości

mn9

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.06.2017r serwer Zombie ExpMod 4.3 zostanie zamknięty na stałe.

Jak większość z was widzi, serwer od dość dawna stoi pusty,przynosi tylko i wyłącznie straty na sieci CS-CLASSIC.W związku z czym zostaje on zamknięty.

Rangi jak i uprawnienia obecnych adminów zostaną automatycznie zabrane 20.06.2017r.

W innych sprawach dotyczących serwera(VIP,ProVIP itd.) proszę kontaktować się z właścicielem sieci tj. -_-

Edytowane przez mn9
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ten serwer zostaje zamknięty, ale to się w końcu musiało zdarzyć. 

Kurde, tyle nostalgicznych wspomnień mam powiązanych z nim, przykład: mój słynny perm ban nadany graczowi za reklamowanie serwisu showup.tv

Bez wątpienia był to najlepszy zombie mod w PL ;p 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo żałuję że ten serwer upada miałem z nim tyle wspomnień , najlepszy zm na jakim kiedykolwiek gralem. Dzięki mn9 że mi dałeś tyle szans. Pozdrawiam cały serwer. I powodzenia.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak jestem pełen podziwu że ten serwer tak długo stał, zwłaszcza że gdy sam na nim adminowałem był już w stanie rozkładu. Odwaliliście kawał dobrej roboty z aktualizacją, szkoda, że nie przyniosła oczekiwanych efektów. No cóż, każdego to czeka prędzej czy później.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak zaczynałem na nim grać. Było to dosyć niedawno bo jakoś w grudniu 2016 roku, ale od razu mi się spodobał. Wtedy grało na nim dosyć dużo osób ale teraz. Szkoda, że nie zdążyłem sprawdzić się jako admin :( Tyle wspomnień... No cóż przez te ostatnie dni postaram się być jak najczęściej. Szkoda że zostaje on zamknięty :(

Edytowane przez CYGAN xD
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety,wiedziałem że prędzej czy pózniej ten serwer zniknie z tej sieci,spędziłem na nim niecałe 2 lata. 

Nigdy nie zapomnę tego serwera ;(

Edytowane przez mn9
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szkoda bo był mój ulubiony serwer (a grałem na wielu) nigdy nie zapomnę wspólnych chwil z poniektórymi graczami z serwera :'( Miałem taką nadzieję, że uda mi się dobić 1000h na tym serwerze, a tak nie wiele mi brakowało :'(

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda na prawdę,nie raz wchodziłam na ten serwer pod innym nickiem i atmosfera była bardzo dobra,administracja również,szkoda ze upadł i  zostaję zamknięty :/
Ale niestety chyba tak musiało być :c 
 

Edytowane przez Wercia.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mn9 odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Szkoda że serwer zostaje zamknięty zawsze była miła atmosfera,z adminami i niektórymi graczami nawet beka :D Wspomnienia wracają (pełen serwer,ban za działko :guma:No i oczywiście (Naprawdę PROVip)z Bezilckiem i NoRecoilem 

Szkoda że to nie powróci :au:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności