Jump to content

mn9
 Share

Recommended Posts

W dniu 20.06.2017r serwer Zombie ExpMod 4.3 zostanie zamknięty na stałe.

Jak większość z was widzi, serwer od dość dawna stoi pusty,przynosi tylko i wyłącznie straty na sieci CS-CLASSIC.W związku z czym zostaje on zamknięty.

Rangi jak i uprawnienia obecnych adminów zostaną automatycznie zabrane 20.06.2017r.

W innych sprawach dotyczących serwera(VIP,ProVIP itd.) proszę kontaktować się z właścicielem sieci tj. -_-

Edited by mn9
  • Like 11

Szkoda, że ten serwer zostaje zamknięty, ale to się w końcu musiało zdarzyć. 

Kurde, tyle nostalgicznych wspomnień mam powiązanych z nim, przykład: mój słynny perm ban nadany graczowi za reklamowanie serwisu showup.tv

Bez wątpienia był to najlepszy zombie mod w PL ;p 

• Like 9

Bardzo żałuję że ten serwer upada miałem z nim tyle wspomnień , najlepszy zm na jakim kiedykolwiek gralem. Dzięki mn9 że mi dałeś tyle szans. Pozdrawiam cały serwer. I powodzenia.

• Like 6

Ja tam i tak jestem pełen podziwu że ten serwer tak długo stał, zwłaszcza że gdy sam na nim adminowałem był już w stanie rozkładu. Odwaliliście kawał dobrej roboty z aktualizacją, szkoda, że nie przyniosła oczekiwanych efektów. No cóż, każdego to czeka prędzej czy później.

• Like 7

Ja pamiętam jak zaczynałem na nim grać. Było to dosyć niedawno bo jakoś w grudniu 2016 roku, ale od razu mi się spodobał. Wtedy grało na nim dosyć dużo osób ale teraz. Szkoda, że nie zdążyłem sprawdzić się jako admin :( Tyle wspomnień... No cóż przez te ostatnie dni postaram się być jak najczęściej. Szkoda że zostaje on zamknięty :(

Edited by CYGAN xD
  • Like 4

Trochę czasu na nim spędziłem, był to jedyny serwer ZM jaki mi się podobał i mnie wciągnął. Szkoda że upadł i zostanie zamknięty. :(

• Like 4

No niestety,wiedziałem że prędzej czy pózniej ten serwer zniknie z tej sieci,spędziłem na nim niecałe 2 lata. 

Nigdy nie zapomnę tego serwera ;(

Edited by mn9
  • Like 3

Bardzo szkoda bo był mój ulubiony serwer (a grałem na wielu) nigdy nie zapomnę wspólnych chwil z poniektórymi graczami z serwera :'( Miałem taką nadzieję, że uda mi się dobić 1000h na tym serwerze, a tak nie wiele mi brakowało :'(

• Like 3

Szkoda na prawdę,nie raz wchodziłam na ten serwer pod innym nickiem i atmosfera była bardzo dobra,administracja również,szkoda ze upadł i  zostaję zamknięty :/
Ale niestety chyba tak musiało być :c 

Edited by Wercia.
  • Like 4

• mn9 unpinned and pinned this topic

Szkoda że serwer zostaje zamknięty zawsze była miła atmosfera,z adminami i niektórymi graczami nawet beka :D Wspomnienia wracają (pełen serwer,ban za działko :guma:No i oczywiście (Naprawdę PROVip)z Bezilckiem i NoRecoilem 

Szkoda że to nie powróci :au:

• Like 4

• -_- locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines