Skocz do zawartości

SZYBKA REKRUTACJA COD 350


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Itachi Uchiha

1. Nick:PelleK
2. Imię: Dawid
3. Wiek:14
4. Znajomość amxmodmenu (0-10):  takie 7/8
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/PelleK/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Nazywam się Dawid i mam 14 lat. Lubię oglądać anime i grać w piłkę nożną. Jeżeli chodzi o anime to najbardziej lubię SAO a oglądam teraz Naruto. A jeżeli chodzi o piłkę to nie raz sobie tam pogram u siebie, albo gdzieś tam z kolegami. Najbardziej lubię grać na pozycji Bramkarza, a moim idolem jest Iker Casillas.To tyle jeżeli chodzi mnie.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę osoby, które 7 letnie dzieci nadużywają mikrofonu, lub gracze, którzy czitują.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie):Nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3 h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 15-21 weekendy 10-21
12. Staż w Counter-Strike 1.6:3 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Nie, ale miałem podobną rangę na jb, która trochę mniej może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PelleK napisał:

1. Nick:PelleK
2. Imię: Dawid
3. Wiek:14
4. Znajomość amxmodmenu (0-10):  takie 7/8
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/PelleK/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Nazywam się Dawid i mam 14 lat. Lubię oglądać anime i grać w piłkę nożną. Jeżeli chodzi o anime to najbardziej lubię SAO a oglądam teraz Naruto. A jeżeli chodzi o piłkę to nie raz sobie tam pogram u siebie, albo gdzieś tam z kolegami. Najbardziej lubię grać na pozycji Bramkarza, a moim idolem jest Iker Casillas.To tyle jeżeli chodzi mnie.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę osoby, które 7 letnie dzieci nadużywają mikrofonu, lub gracze, którzy czitują.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie):Nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3 h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 15-21 weekendy 10-21
12. Staż w Counter-Strike 1.6:3 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Nie, ale miałem podobną rangę na jb, która trochę mniej może.

Przyjęty na okres próbny 7 dni, musisz poprawić GT i ani jednej skargi, osobiście będę Cię obserwował. Po rangę zgłoś się do -_- 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Husarz
2. Imię:Kamil
3. Wiek:20
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Husarz/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **:Bezrobotny :D A tak napowaznie to lubie pilke nozna(grac i ogladac) troche dzialam w necie.Lubie lskoki narciarskie,pilke reczna,siatkowke,io itp itd
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Poniewaz najczesciej jestem na serwie?
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie):NIE
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:czasami pol lub wiecej dnia a czasami tylko wieczory
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):pn-nd
12. Staż w Counter-Strike 1.6:10lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Edytowane przez Husarz97
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Husarz97 napisał:

1. Nick:Husarz
2. Imię:Kamil
3. Wiek:20
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Husarz/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **:Bezrobotny :D A tak napowaznie to lubie pilke nozna(grac i ogladac) troche dzialam w necie.Lubie lskoki narciarskie,pilke reczna,siatkowke,io itp itd
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Poniewaz najczesciej jestem na serwie?
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie):NIE
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:czasami pol lub wiecej dnia a czasami tylko wieczory
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):pn-nd
12. Staż w Counter-Strike 1.6:10lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Przydasz się z takim GT. Przyjęty. Po flagi zgłoś się do @-_- a po rangę na forum tu: https://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejdź/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Grzegorz
2. Imię: Grzegorz
3. Wiek: 18
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/Grzegorz/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Grzegorz. Pochodzę z wojwództwa  Wielkopolskiego. Chodzę do szkoły zawodowej, kształtuję się na kucharza. Interesuję się komputerami oraz grami. Lubię w wolnych chwilach pograć w cs :D 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jak czasami wchodzę na serwer to są podejrzane typki z czitami i nie ma jak temu zaradzić . Chciałbym też pomóc ogarnąć serwer.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 18-20 Weekendy: 10-15
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

  •  
  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, GrzegorzxD napisał:

1. Nick: Grzegorz
2. Imię: Grzegorz
3. Wiek: 18
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/Grzegorz/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Grzegorz. Pochodzę z wojwództwa  Wielkopolskiego. Chodzę do szkoły zawodowej, kształtuję się na kucharza. Interesuję się komputerami oraz grami. Lubię w wolnych chwilach pograć w cs :D 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jak czasami wchodzę na serwer to są podejrzane typki z czitami i nie ma jak temu zaradzić . Chciałbym też pomóc ogarnąć serwer.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 18-20 Weekendy: 10-15
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

Jako iż zrezygnowałeś z DR, a gt nie jest tak wymagane przyjmę Cię, na okres próbny 7 dni w tym czasie poprawisz gt (jeżeli Ci zależy). Pisz pw oraz zgłoś się po rangę.

 

Potrzebuję jeszcze 1-2 adminów.

Edytowane przez Mercus**
  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Nemo.
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 15
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście.
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/Nemo./193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Dawid, chodzę do 3 gimnazjum i lubię grać w piłkę nożną, fifę, csa. Na forum siedzę już 2 lata i myślę, że większość rzeczy o mnie już każdy wie :P 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę pomóc tutejszej administracji w sprawach serwera moją obecnością oraz zaangażowaniem w sprawy serwera.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak.

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3 h, czasami dłużej, czasami krócej, to zależy od mojej nauki oraz szkoły(mam wysokie postanowienie w stosunku do szkoły)
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze: od 16-21, Weekendy: 10-24.
12. Staż w Counter-Strike 1.6: ok. 8 lat.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Niejednokrotnie :P 

Pozdrawiam wszystkich czytających, miłego rozpatrzania podania :D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nemuuuś. napisał:

1. Nick:Nemo.
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 15
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście.
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/Nemo./193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Dawid, chodzę do 3 gimnazjum i lubię grać w piłkę nożną, fifę, csa. Na forum siedzę już 2 lata i myślę, że większość rzeczy o mnie już każdy wie :P 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę pomóc tutejszej administracji w sprawach serwera moją obecnością oraz zaangażowaniem w sprawy serwera.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak.

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3 h, czasami dłużej, czasami krócej, to zależy od mojej nauki oraz szkoły(mam wysokie postanowienie w stosunku do szkoły)
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze: od 16-21, Weekendy: 10-24.
12. Staż w Counter-Strike 1.6: ok. 8 lat.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Niejednokrotnie :P 

Pozdrawiam wszystkich czytających, miłego rozpatrzania podania :D

Sądzę, że na prawdę masz zamiar wrócić więc przyjmuję. Zgłoś się do mnie po flagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: stuleja 
2. Imię: Aleksander
3. Wiek: 14
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak, lecz nie przeszedłem mutacji.
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/stuleja/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Aleksander, Byłem adminem na serwerze Deathrun i mam jakieś tam doświadczenie w byciu adminem. Pasjonuję się muzyką i robieniem jej.

Staram się być miły i utrzymywać dobrą atmosfere na serwerze, ale tak jak każdy denerwuję się czasami. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę poświęcić temu serwerowi więcej czasu, ponieważ ta gra dalej jest fajna tak samo jak serwer. Będe starał się być dobrym adminem. Znam się też na cheatach.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 10 godz w tygodniu
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Od poniedziałku do piątku - 2 godz. W weekendy po 4 godz.
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 3 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  •  
  • Like 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, S4N7R0 napisał:

1. Nick: stuleja 
2. Imię: Aleksander
3. Wiek: 14
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak, lecz nie przeszedłem mutacji.
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/stuleja/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Aleksander, Byłem adminem na serwerze Deathrun i mam jakieś tam doświadczenie w byciu adminem. Pasjonuję się muzyką i robieniem jej.

Staram się być miły i utrzymywać dobrą atmosfere na serwerze, ale tak jak każdy denerwuję się czasami. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę poświęcić temu serwerowi więcej czasu, ponieważ ta gra dalej jest fajna tak samo jak serwer. Będe starał się być dobrym adminem. Znam się też na cheatach.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 10 godz w tygodniu
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Od poniedziałku do piątku - 2 godz. W weekendy po 4 godz.
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 3 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  •  

Przyjęty, pisz pw.

Jako iż @Husarz97 ma nieobecność poszukuję jeszcze jednego admina.

Edytowane przez Mercus**
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha

1. Nick:PelleK
2. Imię: Dawid
3. Wiek:14
4. Znajomość amxmodmenu (0-10):  takie 7/8
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/PelleK/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Nazywam się Dawid i mam 14 lat. Lubię oglądać anime i grać w piłkę nożną. Jeżeli chodzi o anime to najbardziej lubię SAO a oglądam teraz Naruto. A jeżeli chodzi o piłkę to nie raz sobie tam pogram u siebie, albo gdzieś tam z kolegami. Najbardziej lubię grać na pozycji Bramkarza, a moim idolem jest Iker Casillas.To tyle jeżeli chodzi mnie.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę  7 letnie dzieci,które nadużywają mikrofonu, lub gracze, którzy czitują.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie):tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3 h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 15-21 weekendy 10-21
12. Staż w Counter-Strike 1.6:3 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Nie

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2017 o 07:35, PelleK napisał:

1. Nick:PelleK
2. Imię: Dawid
3. Wiek:14
4. Znajomość amxmodmenu (0-10):  takie 7/8
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/PelleK/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Nazywam się Dawid i mam 14 lat. Lubię oglądać anime i grać w piłkę nożną. Jeżeli chodzi o anime to najbardziej lubię SAO a oglądam teraz Naruto. A jeżeli chodzi o piłkę to nie raz sobie tam pogram u siebie, albo gdzieś tam z kolegami. Najbardziej lubię grać na pozycji Bramkarza, a moim idolem jest Iker Casillas.To tyle jeżeli chodzi mnie.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę  7 letnie dzieci,które nadużywają mikrofonu, lub gracze, którzy czitują.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie):tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3 h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 15-21 weekendy 10-21
12. Staż w Counter-Strike 1.6:3 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Nie

Okres próbny, pisz pw. Pilnuj się 3 szansy nie będzie.

ZAPRASZAM DO SKŁADANIA PODAŃ!

Edytowane przez Mercus**
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:SprintereK
2. Imię:Norert
3. Wiek:18
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:  http://www.gametracker.com/player/moj-nick/193.33.177.101:27156/
7. Parę słów o sobie **:Nazywam się Norbert mam 18 lat lubię grać w piłkę nożną z kolegami interesuje się motoryzacją i mechaniką bo się nawet uczę na mechanika.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:bo chce pomoc jako admin a było mniej ludzi łamiących regulamin
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie):Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-3 h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze 17:30 do 20:00 a w weekend to 12-14 potem 17-20
12. Staż w Counter-Strike 1.6:8 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  •  
  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Black Jack napisał:

1. Nick:SprintereK
2. Imię:Norert
3. Wiek:18
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:  http://www.gametracker.com/player/moj-nick/193.33.177.101:27156/
7. Parę słów o sobie **:Nazywam się Norbert mam 18 lat lubię grać w piłkę nożną z kolegami interesuje się motoryzacją i mechaniką bo się nawet uczę na mechanika.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:bo chce pomoc jako admin a było mniej ludzi łamiących regulamin
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie):Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-3 h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze 17:30 do 20:00 a w weekend to 12-14 potem 17-20
12. Staż w Counter-Strike 1.6:8 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  •  

GT w kratę :/ (https://www.gametracker.com/player/SprintereK/193.33.176.64:27015/) Byłeś tu adminem, więc wiesz co jest 5, jako iż jest zapotrzebowanie przyjmuję Cię na okres próbny - poprawisz gt zostajesz, olewka = degradacja. Pisz pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ŁukaszxD
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 15
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Popsuł mi się ;c
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/ŁukaszxD/193.33.176.64:27015/ (tak wiem Gt strasznie słabe, ale h mg szybko dobić) 
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Łukasz mam 15 lat, trenuję piłkę nożną oraz biegi, interesuje się Sportem oraz Anime. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: "Ogarniać" dzieci które wyzywają się, bądź "wydzierają" się przez mikrofon. 
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): TAK
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4 h dziennie 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 14:00 do 18:00, bądź do 20:00, weekendy 15:00 do 18:00 
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 2,5 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ŁukaszxD napisał:

1. Nick: ŁukaszxD
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 15
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Popsuł mi się ;c
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/ŁukaszxD/193.33.176.64:27015/ (tak wiem Gt strasznie słabe, ale h mg szybko dobić) 
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Łukasz mam 15 lat, trenuję piłkę nożną oraz biegi, interesuje się Sportem oraz Anime. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: "Ogarniać" dzieci które wyzywają się, bądź "wydzierają" się przez mikrofon. 
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): TAK
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4 h dziennie 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 14:00 do 18:00, bądź do 20:00, weekendy 15:00 do 18:00 
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 2,5 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak 

Narazie odrzucam.

Chce pierw zobaczyć te Twoje 2-4h na serwerze, które nabijesz w ciągu tego tygodnia i potem możesz napisać podanie jeszcze raz z lepszym GT. 

Powodzenia :D

P.S wydzieranie się dzieci przez mikrofon to najmniejszy z problemów na serce, ale na to przymknę oko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Makalele?
2. Imię: Bartosz
3. Wiek: 17
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:   https://www.gametracker.com/player/Makalele%3F/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Nazywam się Bartosz. Mam 17 lat i obecnie chodzę do Technikum samochodowego  w Warszawie. Gdy ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem osobą spokojną, otwartą i szczerą. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w jak najlepszy sposób przez drugie osoby. Moje zainteresowania są ciekawe, ponieważ bardzo lubię grać w siatkówkę, Jednak moim głównym zainteresowaniem jest muzyka i komputer.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jest mało adminow i chciałbym pomoc.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4godz
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 14-22
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 10lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):   Tak

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, makalele napisał:

1. Nick: Makalele?
2. Imię: Bartosz
3. Wiek: 17
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:   https://www.gametracker.com/player/Makalele%3F/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Nazywam się Bartosz. Mam 17 lat i obecnie chodzę do Technikum samochodowego  w Warszawie. Gdy ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem osobą spokojną, otwartą i szczerą. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w jak najlepszy sposób przez drugie osoby. Moje zainteresowania są ciekawe, ponieważ bardzo lubię grać w siatkówkę, Jednak moim głównym zainteresowaniem jest muzyka i komputer.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jest mało adminow i chciałbym pomoc.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4godz
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 14-22
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 10lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):   Tak

Nie ma na co czekać, widzę po twoim GT, że masz zapał - wiek znajomość amxmodmenu - rozpiska podania - steam i chęci ;) Zapraszam na pw :)

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś wjeżdżają wymagania:

*Ukończone 14 lat

*Przynajmniej 5 postów na forum

*Przynajmniej 15 godzin spędzonych na serwerze

*Jeżeli admin nie będzie spełniał swoich obowiązków zostanie on odebrany

Edytowane przez Mercus**
  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ŁukaszxD
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 15
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Popsuł mi się ;c
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/ŁukaszxD/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Łukasz mam 15 lat, trenuję piłkę nożną oraz biegi, interesuje się Sportem oraz Anime. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Chciałbym pomóc osób które wyzywają się na chacie, bądź puszczają muzykę przez mikrofon, A także zadbać o kulturę na serwerze. 
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): TAK
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4 h dziennie 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 13:00 do 17:00, bądź do 20:00, weekendy 14:00 do 18:00 
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 2,5 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ŁukaszxD napisał:

1. Nick: ŁukaszxD
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 15
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Popsuł mi się ;c
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/ŁukaszxD/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Łukasz mam 15 lat, trenuję piłkę nożną oraz biegi, interesuje się Sportem oraz Anime. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Chciałbym pomóc osób które wyzywają się na chacie, bądź puszczają muzykę przez mikrofon, A także zadbać o kulturę na serwerze. 
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): TAK
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4 h dziennie 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 13:00 do 17:00, bądź do 20:00, weekendy 14:00 do 18:00 
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 2,5 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak 

Przyjęty na okres próbny, pisz do mnie pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: SecreT;3
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 12
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 5/6 nadal się uczę.
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/SecreT%3B3/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam 12 lat i nazywam się Patryk. Gram od dość młodego wieku no ale cóż. Lubię jeździć na deskorolce oraz testować nowe/stare gry :)
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Coraz więcej osób zaczyna używać wspomagacz, bardzo dużo osób obraża innych graczy i chcę tak aby było jak najmniej osób zdemoralizowanych.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak, ale go nie używam ale mam :)
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ponad 6 godzin.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Cały tydzień
12. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 5 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Nie

Rozumiem jeśli odrzucicie z powodu wieku, ale mam nadzieję że przynajmniej dacie spróbować :)

  •  
Edytowane przez SecreT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SecreT napisał:

1. Nick: SecreT;3
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 12
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 5/6 nadal się uczę.
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/SecreT%3B3/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam 12 lat i nazywam się Patryk. Gram od dość młodego wieku no ale cóż. Lubię jeździć na deskorolce oraz testować nowe/stare gry :)
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Coraz więcej osób zaczyna używać wspomagacz, bardzo dużo osób obraża innych graczy i chcę tak aby było jak najmniej osób zdemoralizowanych.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak, ale go nie używam ale mam :)
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ponad 6 godzin.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Cały tydzień
12. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 5 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Nie

Rozumiem jeśli odrzucicie z powodu wieku, ale mam nadzieję że przynajmniej dacie spróbować :)

  •  

 

W dniu 5.10.2017 o 06:53, Mercus** napisał:

Od dziś wjeżdżają wymagania:

*Ukończone 15 lat

*Przynajmniej 5 postów na forum

*Przynajmniej 15 godzin spędzonych na serwerze

*Jeżeli admin nie będzie spełniał swoich obowiązków zostanie on odebrany

Odrzucam, ponieważ nie spełniasz połowy wymagań do podania. 

Przepraszam, ale szukamy trochę bardziej doświadczonych adminów.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: Black-Hunter
2. Imię: Oliwier
3. Wiek: 16
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:  http://www.gametracker.com/player/Black-Hunter/193.33.177.101:27156/
7. Parę słów o sobie **: Cóż miły raczej aktywny i ogarnięty kochający sport i e-sport <3 to cały JA reszte wiecie.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Pomóc w opiece nad nim no i podzielić się pomysłami
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2 h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 18-20
12. Staż w Counter-Strike 1.6: z 2,5 roku
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Trochę wstyd mi pisać podanie gdy parę dni temu zrezygnowałem ale miałem trochu presji ze strony nauczycieli w sensie 3 karkówki i 2 sprawdziany jednego dnia i rysunki techniczne w skrócie nawal pracy i myślałem że to się utrzyma ale zelżało i znalazłem czas na granie:)

  •  
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności