Skocz do zawartości

[DR] Szybka Rekrutacja - OTWARTA!


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, baranek napisał:

1. Nick: deusik ;^)
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 14 
4. Znajomość sourcemod (0-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Siemka jestem Bartek mam 14 lat i pochodzę z Częstochowy . Lubię grać w gry komputerowe (LoL i CS:GO) , piłkę nożną i tenisa stołowego . Jestem aktywnym graczem Serwera Jailbreak jak i Deathrun . W CS:GO gram już 2 lata z przerwami  a w lola gram rekreacyjnie  . Jestem osobą ze specyficznym poczuciem humoru :) i łatwo nawiązuje nowe znajomości . 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram dużo na serwerze i często widzę jak ktoś nadużywa mikrofonu lub skraca pułapki i chcę temu zapobiec  .  Na serwerze również jest mało adminów i widać te braki i mam nadzieje ,że moja obecność to zmieni

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 2-3 Weekendy 4-5 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1500 h na kilku kontach 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie 

Pozdrawiam deus 

Zgłoś się na pw 

  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:SonuŚ
2. Imię:Igor
3. Wiek:13
4. Znajomość sourcemod (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **:Mam na imię Igor pochodze z miejscowości obok Wrocławia interesuję się piłką nożną,koszykówką,informatyką i  techniką w piłce nożnej gram na obronie i też bardzo lubie gry internetowe najpierw zaczęłem grać  w sipera pasjansa.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chiałbym pomóc administracji serverowni i też nieraz widzę ludzi którzy wyzywają nadużywają mikrofon i skracają pułapki
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-5
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 1-5 weekendy 1-7
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Na dwóch kontach 2000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, its Coming napisał:

1. Nick:SonuŚ
2. Imię:Igor
3. Wiek:13
4. Znajomość sourcemod (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **:Mam na imię Igor pochodze z miejscowości obok Wrocławia interesuję się piłką nożną,koszykówką,informatyką i  techniką w piłce nożnej gram na obronie i też bardzo lubie gry internetowe najpierw zaczęłem grać  w sipera pasjansa.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chiałbym pomóc administracji serverowni i też nieraz widzę ludzi którzy wyzywają nadużywają mikrofon i skracają pułapki
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-5
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 1-5 weekendy 1-7
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Na dwóch kontach 2000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Nie przyjmuje, nie dawno dostałeś unmute.

Złóż podanie za tydzień/dwa.

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Troplelek
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 14 (Rocznikowo 15)
4. Znajomość sourcemod (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **:  Witam ! Mam na imię Kamil, mieszkam w większym mieści o nazwie "Ciechanów". Interesuję się grami oraz sportem. Mój wolny czas wykorzystuje na naukę lub odpoczynek.

Żeby nie pisać tego samego (kopiować) więcej informacji o mnie znajdziecie TUTAJ


7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem z powodów następujących:

- Nadużywanie mikrofonu przez osoby, które nie przeszły pełnej mutacji

- Wyzywających się graczy (Tak jak się to stało dzisiaj)

- Użytkowników łamiących regulamin

- Mam dużo propozycji dotyczących serwera


8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3/4 h (Zależy ile nauki)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni Robocze: 19:00-01:00 Weekendy: 13:00-03:00
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3 lata 5000h (Razem)
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Troplelek. napisał:

1. Nick: Troplelek
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 14 (Rocznikowo 15)
4. Znajomość sourcemod (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **:  Witam ! Mam na imię Kamil, mieszkam w większym mieści o nazwie "Ciechanów". Interesuję się grami oraz sportem. Mój wolny czas wykorzystuje na naukę lub odpoczynek.

Żeby nie pisać tego samego (kopiować) więcej informacji o mnie znajdziecie TUTAJ


7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem z powodów następujących:

- Nadużywanie mikrofonu przez osoby, które nie przeszły pełnej mutacji

- Wyzywających się graczy (Tak jak się to stało dzisiaj)

- Użytkowników łamiących regulamin

- Mam dużo propozycji dotyczących serwera


8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3/4 h (Zależy ile nauki)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni Robocze: 19:00-01:00 Weekendy: 13:00-03:00
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3 lata 5000h (Razem)
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Przyjmuje Cię na okres próbny 2 tygodni, w tym czasie masz nadrobić GameMe. 

Zgłoś się na pw

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick:SonuŚ :v
2. Imię:Igor
3. Wiek:13
4. Znajomość sourcemod (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **:Mam na imię Igor pochodze z miejscowości obok Wrocławia interesuję się piłką nożną,koszykówką,informatyką i  techniką w piłce nożnej gram na obronie i też bardzo lubie gry internetowe najpierw zaczęłem grać  w sipera pasjansa.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chiałbym pomóc administracji serverowni i też nieraz widzę ludzi którzy wyzywają nadużywają mikrofon i skracają pułapki
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-5
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 13:00-17:00weekendy  10:00-23:00
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Na dwóch kontach 2000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Edytowane przez SonuŚ.
  • Haha 1
  • Zmieszany 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SonuŚ. napisał:

1. Nick:SonuŚ :v
2. Imię:Igor
3. Wiek:13
4. Znajomość sourcemod (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **:Mam na imię Igor pochodze z miejscowości obok Wrocławia interesuję się piłką nożną,koszykówką,informatyką i  techniką w piłce nożnej gram na obronie i też bardzo lubie gry internetowe najpierw zaczęłem grać  w sipera pasjansa.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chiałbym pomóc administracji serverowni i też nieraz widzę ludzi którzy wyzywają nadużywają mikrofon i skracają pułapki
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-5
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 13:00-17:00weekendy  10:00-23:00
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Na dwóch kontach 2000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Nie przyjmuje Cię, posiadasz 13 lat, oraz nie posiadasz mutacji.

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zimny. zmienił(a) tytuł na [DR] Szybka Rekrutacja - OTWARTA
  • Zimny. zablokował(a) ten temat
  • Zimny. odblokował(a) ten temat

1. Nick: Redias
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17
4. Znajomość sourcemod (0-10): 10 
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Wracam na serwer po miesiącu przerwy, który był spowodowany dość dziwną sytuacją prywatną. Szczegóły wolę zachować dla osób zainteresowanych. :P

Pomijając powyższy temat, jestem byłym kilkukrotnym adminem/opiekunem serwerów na sieci, do której dołączyłem ok. 3-4 lata temu. Moja znajomość SM'a jest (w mojej opinii) bardzo dobra. Prawie do perfekcji opanowałem obsługę tego pluginu w grze, jak i poza nią. Jeśli chodzi o tryb gry, to znam go na wylot, dzięki mojemu stażowi na serwerze. Myślę, że moja znajomość regulaminu także wykracza ponad średnią, ponieważ jedyny ban, który był mi nadany(Pomijając wyjścia z TT, które czasem były nieuniknione z powodu braku innych graczy), jest za (może i lekko przesadzony) żart. Ten punkt napisałem trochę inaczej niż każdy, ale myślę, że taka treść bardziej pasuje do tematu podania.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Oczywistą sprawą jest to, że chcę pomóc serwerowi, ale mam także inną motywację. Chcę odpokutować za swoje niedawne dziwne zachowanie, oraz zrzucić trochę ciężaru z ostatnio nielicznej administracji.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godziny w najgorszym wypadku, do pięciu/sześciu godzin w najlepszym. Średnio około 2.5h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 14:00-02:30 Przez cały tydzień.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Licząc wszystkie konta, około 4000 godzin.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Pełniłem rolę admina, oraz opiekuna kilkukrotnie, na dwóch serwerach z tej sieci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, F00lISH napisał:

1. Nick: Redias
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17
4. Znajomość sourcemod (0-10): 10 
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Wracam na serwer po miesiącu przerwy, który był spowodowany dość dziwną sytuacją prywatną. Szczegóły wolę zachować dla osób zainteresowanych. :P

Pomijając powyższy temat, jestem byłym kilkukrotnym adminem/opiekunem serwerów na sieci, do której dołączyłem ok. 3-4 lata temu. Moja znajomość SM'a jest (w mojej opinii) bardzo dobra. Prawie do perfekcji opanowałem obsługę tego pluginu w grze, jak i poza nią. Jeśli chodzi o tryb gry, to znam go na wylot, dzięki mojemu stażowi na serwerze. Myślę, że moja znajomość regulaminu także wykracza ponad średnią, ponieważ jedyny ban, który był mi nadany(Pomijając wyjścia z TT, które czasem były nieuniknione z powodu braku innych graczy), jest za (może i lekko przesadzony) żart. Ten punkt napisałem trochę inaczej niż każdy, ale myślę, że taka treść bardziej pasuje do tematu podania.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Oczywistą sprawą jest to, że chcę pomóc serwerowi, ale mam także inną motywację. Chcę odpokutować za swoje niedawne dziwne zachowanie, oraz zrzucić trochę ciężaru z ostatnio nielicznej administracji.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godziny w najgorszym wypadku, do pięciu/sześciu godzin w najlepszym. Średnio około 2.5h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 14:00-02:30 Przez cały tydzień.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Licząc wszystkie konta, około 4000 godzin.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Pełniłem rolę admina, oraz opiekuna kilkukrotnie, na dwóch serwerach z tej sieci.

Tutaj nie ma się co zastanawiać, pisz na pw.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zimny. zmienił(a) tytuł na [DR] Szybka Rekrutacja - OTWARTA!
  • Zimny. zablokował(a) ten temat
  • Zimny. odblokował(a) ten temat

1. Nick: SweetMe Cs-Classic
2. Imię:Patryk
3. Wiek:14.5
4. Znajomość sourcemod (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Parę słów o sobie **:Cześć jestem Patryk mam 14 lat pochodzę z radomska lubię grać w gry (CsGo,fifa2017)W CsGo gram juz 3 lata.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Dużo gram na serwerze i  często widzę jak ktoś nadużywa mikrofonu lub kogoś wyzywa i chcę temu zapobiec.Na serwerze również jest mało adminów.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3godziny
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):weekendy i dni robocze w godzinach 19-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3tys godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków) Tak

  • Like 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 22891_1489016373 napisał:

1. Nick: SweetMe Cs-Classic
2. Imię:Patryk
3. Wiek:14.5
4. Znajomość sourcemod (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Parę słów o sobie **:Cześć jestem Patryk mam 14 lat pochodzę z radomska lubię grać w gry (CsGo,fifa2017)W CsGo gram juz 3 lata.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Dużo gram na serwerze i  często widzę jak ktoś nadużywa mikrofonu lub kogoś wyzywa i chcę temu zapobiec.Na serwerze również jest mało adminów.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3godziny
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):weekendy i dni robocze w godzinach 19-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3tys godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków) Tak

Z racji tego, że potrzebuje admina grającego w godzinach wieczornych, to przyjmuję Cię na okres próbny 2 tygodni. Jeżeli zauważe minimalny spadek aktywności - zabieram admina.

Pisz pw

  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zimny. zmienił(a) tytuł na [DR] Szybka Rekrutacja - ZAMKNIĘTA!
  • Zimny. zablokował(a) ten temat
  • Lightness odblokował(a) ten temat

1. Nick:The Boss
2. Imię: Tomasz
3. Wiek: 14
4. Znajomość sourcemod (0-10):  5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **:Mam na  imię Tomasz pochodzę z Kędzierzyna-Koźla , aktualnie chodzę do 2 klasy gimnazjum
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc bo i tak dużo gram na serwerze a adminów jest mało.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Z  2  / 3 godzinki dziennie w tygodniu , bo w weekendy dłużej mogę pograć.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj tak 16-20
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od  2 lat mam cs i 1048 h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, The Boss napisał:

1. Nick:The Boss
2. Imię: Tomasz
3. Wiek: 14
4. Znajomość sourcemod (0-10):  5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **:Mam na  imię Tomasz pochodzę z Kędzierzyna-Koźla , aktualnie chodzę do 2 klasy gimnazjum
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc bo i tak dużo gram na serwerze a adminów jest mało.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Z  2  / 3 godzinki dziennie w tygodniu , bo w weekendy dłużej mogę pograć.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj tak 16-20
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od  2 lat mam cs i 1048 h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Nie

Bywasz na serwerze, przestrzegasz regulaminu. Przyjęty na okres próbny. 

Zgłoś się na PW.

Edytowane przez Riczard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:│█║▌║▌║║▌║▌║█│1000zł
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: mam 14 lat  
4. Znajomość sourcemod (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: tak 
6. Parę słów o sobie **: Historie z cs zaczołem 2lata temu lubie grać na serwerach typu dr i bh 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ często jak coś się dzieje to często nie ma administracji i jest jej mało 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Moge grać codziennie 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):zazwyczaj gram po szkole około 15 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: w cs'a gram już od 2lat i przegrałem w nich 2,200gdz 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak miałem admina na Hide and seek i na dr którego już nie ma .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1000zł napisał:
1. Nick:│█║▌║▌║║▌║▌║█│1000zł
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: mam 14 lat  
4. Znajomość sourcemod (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: tak 
6. Parę słów o sobie **: Historie z cs zaczołem 2lata temu lubie grać na serwerach typu dr i bh 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ często jak coś się dzieje to często nie ma administracji i jest jej mało 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Moge grać codziennie 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):zazwyczaj gram po szkole około 15 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: w cs'a gram już od 2lat i przegrałem w nich 2,200gdz 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak miałem admina na Hide and seek i na dr którego już nie ma .

Przyjęty na okres próbny. Pisz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: (っ◔◡◔)っ ❤ majkdefast ❤
2. Imię: Mikołaj
3. Wiek: 19
4. Znajomość sourcemod (0-10): 9, trochę już w tym siedziałem, ma to jakiś związek ze znajomością języków programowania bo wiem jak wszystko powinno wyglądać, spowodwać itp.
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **: Z wykształcenia szkolnego informatyk, bardzo dużo czasu spędziłem grając w csa, pojeździłem po kilku turniejach, miałem półtora roczną przerwę ale wróciłem do samej gry, z reguły jestem spokojny
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Przez ten dość krótki ale wystarczająco długi okres czasu spędzonego na serwerze udało mi się spotkać kilku cheaterów, wyzywających sebixów itp itd, a nie było żadnego admina żeby zareagować
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Kilka godzin dziennie na pewno
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 15-17, 19-22/23, weekendy 10-16, 21-2
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ze wszystkich kont ~2,500h, prawie od razu po wyjściu zaczynałem grać, no i zostaje jeszcze 1.6, source i wcześniejsze wersje 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Jeśli chodzi o csa to tak, na kilku serwerach surf/bhop, na 1.6 i innych grach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, majkdefast napisał:

1. Nick: (っ◔◡◔)っ ❤ majkdefast ❤
2. Imię: Mikołaj
3. Wiek: 19
4. Znajomość sourcemod (0-10): 9, trochę już w tym siedziałem, ma to jakiś związek ze znajomością języków programowania bo wiem jak wszystko powinno wyglądać, spowodwać itp.
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **: Z wykształcenia szkolnego informatyk, bardzo dużo czasu spędziłem grając w csa, pojeździłem po kilku turniejach, miałem półtora roczną przerwę ale wróciłem do samej gry, z reguły jestem spokojny
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Przez ten dość krótki ale wystarczająco długi okres czasu spędzonego na serwerze udało mi się spotkać kilku cheaterów, wyzywających sebixów itp itd, a nie było żadnego admina żeby zareagować
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Kilka godzin dziennie na pewno
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 15-17, 19-22/23, weekendy 10-16, 21-2
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ze wszystkich kont ~2,500h, prawie od razu po wyjściu zaczynałem grać, no i zostaje jeszcze 1.6, source i wcześniejsze wersje 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Jeśli chodzi o csa to tak, na kilku serwerach surf/bhop, na 1.6 i innych grach

Odrzucam. Nie widziałem Cię jeszcze na serwerze. ^^

Edytowane przez Riczard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: PUFFFI
2. Imię:Adam
3. Wiek:13
4. Znajomość sourcemod (0-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **: miły, rozważny i stanowczy
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ często gram na tym serwerze i są osoby, które przezywają nie tylko mnie, więc mógłbym zmniejszyć ich ilość
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Aktualnie gram naprawdę dużo więc nie będzie problemu żeby pograć pare lub parenaście godzin tygodniowo
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): pon-piątek zwykle gram w miare każdego dnia, ale mogę być nieobecny w nie które dni. Weekend  gram zwykle parę godzin
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 807h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie posiadałem

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ѕムи 
2. Imię: Szymon
3. Wiek: 13
4. Znajomość sourcemod (0-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **: Jestem ogarnientym człowiekiem
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: poniewż jest mało adminów i chciałbym pomuc
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2 h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze 15-21 w weekendy 12 -22
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, San napisał:

1. Nick: ѕムи 
2. Imię: Szymon
3. Wiek: 13
4. Znajomość sourcemod (0-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **: Jestem ogarnientym człowiekiem
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: poniewż jest mało adminów i chciałbym pomuc
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2 h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze 15-21 w weekendy 12 -22
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie

Odrzucam. Co do @PUFFFI muszę się zastanowić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Vesp3r
2. Imię:Mikołaj
3. Wiek:13
4. Znajomość sourcemod (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon:TAK
6. Parę słów o sobie **:Mam 13 lat DeathRun jest jednym z najlepszych trybów w Cs-ie (moim zdaniem) granie na nim sprawia mi przyjemność. Poza tym moją pasją jest piłka nożna oraz e-sport.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Zauważyłem że na serwerze spadła obecność administracji. Chciałbym wspomóc w dbaniu o serwer.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:4--5h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze i weekendy
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1400h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków)Nie 

  •  
Edytowane przez vesper]
  • Like 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Precel
2. Imię: bartek
3. Wiek: 13
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Składka (tak/nie): nie
8. Siema jestem bartek znany również pod nickiem Precel. Dużo osób mnie zna jak i lubi. Lubię piłkę nożną no i gry typu Fortnite i cs:go. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ według mnie na serwerze jest zbyt mało adminów i gracze nie przestrzegają regulaminu.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:151380785
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4 h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16-20
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 847 h
14. Czy posiadałeś już admina: tak
Edytowane przez Precel.
  • Like 6
  • Haha 2
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności