-_-

[DR] Szybka Rekrutacja - OTWARTA!

Teraz, baranek napisał:

1. Nick: deusik ;^)
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 14 
4. Znajomość sourcemod (0-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Siemka jestem Bartek mam 14 lat i pochodzę z Częstochowy . Lubię grać w gry komputerowe (LoL i CS:GO) , piłkę nożną i tenisa stołowego . Jestem aktywnym graczem Serwera Jailbreak jak i Deathrun . W CS:GO gram już 2 lata z przerwami  a w lola gram rekreacyjnie  . Jestem osobą ze specyficznym poczuciem humoru :) i łatwo nawiązuje nowe znajomości . 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram dużo na serwerze i często widzę jak ktoś nadużywa mikrofonu lub skraca pułapki i chcę temu zapobiec  .  Na serwerze również jest mało adminów i widać te braki i mam nadzieje ,że moja obecność to zmieni

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 2-3 Weekendy 4-5 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1500 h na kilku kontach 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie 

Pozdrawiam deus 

Zgłoś się na pw 

1. Nick:SonuŚ
2. Imię:Igor
3. Wiek:13
4. Znajomość sourcemod (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **:Mam na imię Igor pochodze z miejscowości obok Wrocławia interesuję się piłką nożną,koszykówką,informatyką i  techniką w piłce nożnej gram na obronie i też bardzo lubie gry internetowe najpierw zaczęłem grać  w sipera pasjansa.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chiałbym pomóc administracji serverowni i też nieraz widzę ludzi którzy wyzywają nadużywają mikrofon i skracają pułapki
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-5
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 1-5 weekendy 1-7
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Na dwóch kontach 2000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

25 minut temu, its Coming napisał:

1. Nick:SonuŚ
6. Parę słów o sobie **:Mam na imię Igor pochodze z miejscowości obok Wrocławia interesuję się piłką nożną,koszykówką,informatyką i  techniką w piłce nożnej gram na obronie i też bardzo lubie gry internetowe najpierw zaczęłem grać  w sipera pasjansa.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chiałbym pomóc administracji serverowni i też nieraz widzę ludzi którzy wyzywają nadużywają mikrofon i skracają pułapki
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 1-5 weekendy 1-7

Nie przyjmuje, nie dawno dostałeś unmute.

Złóż podanie za tydzień/dwa.

1. Nick: Troplelek
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 14 (Rocznikowo 15)
6. Parę słów o sobie **:  Witam ! Mam na imię Kamil, mieszkam w większym mieści o nazwie "Ciechanów". Interesuję się grami oraz sportem. Mój wolny czas wykorzystuje na naukę lub odpoczynek.

Żeby nie pisać tego samego (kopiować) więcej informacji o mnie znajdziecie TUTAJ

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem z powodów następujących:

- Nadużywanie mikrofonu przez osoby, które nie przeszły pełnej mutacji

- Wyzywających się graczy (Tak jak się to stało dzisiaj)

- Użytkowników łamiących regulamin

- Mam dużo propozycji dotyczących serwera

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3/4 h (Zależy ile nauki)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni Robocze: 19:00-01:00 Weekendy: 13:00-03:00
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3 lata 5000h (Razem)

12 godzin temu, Troplelek. napisał:

1. Nick: Troplelek
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 14 (Rocznikowo 15)
6. Parę słów o sobie **:  Witam ! Mam na imię Kamil, mieszkam w większym mieści o nazwie "Ciechanów". Interesuję się grami oraz sportem. Mój wolny czas wykorzystuje na naukę lub odpoczynek.

Żeby nie pisać tego samego (kopiować) więcej informacji o mnie znajdziecie TUTAJ

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem z powodów następujących:

- Nadużywanie mikrofonu przez osoby, które nie przeszły pełnej mutacji

- Wyzywających się graczy (Tak jak się to stało dzisiaj)

- Użytkowników łamiących regulamin

- Mam dużo propozycji dotyczących serwera

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3/4 h (Zależy ile nauki)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni Robocze: 19:00-01:00 Weekendy: 13:00-03:00
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3 lata 5000h (Razem)

Przyjmuje Cię na okres próbny 2 tygodni, w tym czasie masz nadrobić GameMe. 

Zgłoś się na pw

1. Nick:SonuŚ :v
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 13:00-17:00weekendy  10:00-23:00

Edited by SonuŚ.

3 godziny temu, SonuŚ. napisał:

1. Nick:SonuŚ :v
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 13:00-17:00weekendy  10:00-23:00

Nie przyjmuje Cię, posiadasz 13 lat, oraz nie posiadasz mutacji.

1. Nick: Redias
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17
4. Znajomość sourcemod (0-10): 10 
6. Parę słów o sobie **: Wracam na serwer po miesiącu przerwy, który był spowodowany dość dziwną sytuacją prywatną. Szczegóły wolę zachować dla osób zainteresowanych. :P

Pomijając powyższy temat, jestem byłym kilkukrotnym adminem/opiekunem serwerów na sieci, do której dołączyłem ok. 3-4 lata temu. Moja znajomość SM'a jest (w mojej opinii) bardzo dobra. Prawie do perfekcji opanowałem obsługę tego pluginu w grze, jak i poza nią. Jeśli chodzi o tryb gry, to znam go na wylot, dzięki mojemu stażowi na serwerze. Myślę, że moja znajomość regulaminu także wykracza ponad średnią, ponieważ jedyny ban, który był mi nadany(Pomijając wyjścia z TT, które czasem były nieuniknione z powodu braku innych graczy), jest za (może i lekko przesadzony) żart. Ten punkt napisałem trochę inaczej niż każdy, ale myślę, że taka treść bardziej pasuje do tematu podania.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Oczywistą sprawą jest to, że chcę pomóc serwerowi, ale mam także inną motywację. Chcę odpokutować za swoje niedawne dziwne zachowanie, oraz zrzucić trochę ciężaru z ostatnio nielicznej administracji.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godziny w najgorszym wypadku, do pięciu/sześciu godzin w najlepszym. Średnio około 2.5h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 14:00-02:30 Przez cały tydzień.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Licząc wszystkie konta, około 4000 godzin.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Pełniłem rolę admina, oraz opiekuna kilkukrotnie, na dwóch serwerach z tej sieci.

2 minuty temu, F00lISH napisał:

1. Nick: Redias
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17
4. Znajomość sourcemod (0-10): 10 
6. Parę słów o sobie **: Wracam na serwer po miesiącu przerwy, który był spowodowany dość dziwną sytuacją prywatną. Szczegóły wolę zachować dla osób zainteresowanych. :P

Pomijając powyższy temat, jestem byłym kilkukrotnym adminem/opiekunem serwerów na sieci, do której dołączyłem ok. 3-4 lata temu. Moja znajomość SM'a jest (w mojej opinii) bardzo dobra. Prawie do perfekcji opanowałem obsługę tego pluginu w grze, jak i poza nią. Jeśli chodzi o tryb gry, to znam go na wylot, dzięki mojemu stażowi na serwerze. Myślę, że moja znajomość regulaminu także wykracza ponad średnią, ponieważ jedyny ban, który był mi nadany(Pomijając wyjścia z TT, które czasem były nieuniknione z powodu braku innych graczy), jest za (może i lekko przesadzony) żart. Ten punkt napisałem trochę inaczej niż każdy, ale myślę, że taka treść bardziej pasuje do tematu podania.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Oczywistą sprawą jest to, że chcę pomóc serwerowi, ale mam także inną motywację. Chcę odpokutować za swoje niedawne dziwne zachowanie, oraz zrzucić trochę ciężaru z ostatnio nielicznej administracji.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godziny w najgorszym wypadku, do pięciu/sześciu godzin w najlepszym. Średnio około 2.5h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 14:00-02:30 Przez cały tydzień.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Licząc wszystkie konta, około 4000 godzin.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Pełniłem rolę admina, oraz opiekuna kilkukrotnie, na dwóch serwerach z tej sieci.

Tutaj nie ma się co zastanawiać, pisz na pw.