Skocz do zawartości

[DR] Szybka Rekrutacja - OTWARTA!


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Poszukuje paru adminów, którzy będą często grać na serwerze. Od razu mówię, że jeżęli ktoś nie będzie potem wystarczająco długo siedział, traci admina, więc proszę tylko o podania osób, które są w stanie przegrać te ponad 3 godziny dziennie.

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość sourcemod (0-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon:
6. Parę słów o sobie **:
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): 

Edytowane przez Riczard
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat

1. Nick: WujoS
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 18
4. Znajomość sourcemod (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kuba , trochę już jestem na sieci, mieszkam w województwie Wielkopolskim w małym miasteczku koło Poznania.  
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Od samego początku podobał mi się tryb DR byłem na starym DR adminem a także opiekunem, myślę że spełnię się w tej roli bardzo dobrze tym bardziej na tym serwerze  :D
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h dziennie +
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Od 12 do kiedy idzie i czas pozwoli :D 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2100 h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, wiele razy 

Edytowane przez WujoS
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: eqk
 

2. Imię: Mateusz
 

3. Wiek: 14
 

4. Znajomość sourcemod (0-10): 3, ale szybko się uczę :) 
 

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
 

6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Mateusz, mieszkam w Zakopanem, uczęszczam do 1 klasy gimnazjum (od 1 września do drugiej). Chodzę do klubu piłkarskiego, kocham uprawiać sport szczególnie piłkę nożną, którą z wielką chęcią oglądam. Pomimo młodego wieku poważnie podchodzę do obowiązków i sumiennie je wykonuje. Łatwo nawiązuje nowe znajomości, nie jestem konfliktowy, nie daję się sprowokować. Mam dystans do siebie, przez co często żartuje z własnych wad.
 

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Przed zawitaniem na csclassica dużo grałem na serwerach DR, więc myślę, że dobrze sobie poradzę na tym stanowisku :) 
 

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: co najmniej 3h
 

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): różnie, co trzeci dzień, ale wszystko zależy od pogody, ponieważ jeśli jest słonecznie to tak jak wspomniałem, co trzeci dzień idę grać na orliku :)
 

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: W cs'a gram praktycznie od premiery, mam w nim przegrane blisko 2,6k godzin
 

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Admina miałem na serwerze minecraft, w csie jeszcze nie, ale w końcu musi być ten 1 raz :) 

Edytowane przez eqk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
6 godzin temu, SharD napisał:

1. Nick: Sh4rD
2. Imię: Przemysław
3. Wiek: 15
4. Znajomość sourcemod (0-10): 8,5/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Przemysław, Mieszkam w małej miejscowości w okolicach Mielca na podkarpaciu. Mam starszą siostrę. Jestem Wysokim nastolatkiem lubiącym nowe wyzwania, od 9 lat gram w piłke nożną i kocham to robić lecz musiałem zakończyć przygode z nią z powodu kontuzji. Poza tym lubię jeździć na nartach i grać w tenisa. Pomimo że dużo przebywam przed komputerem, uczę się w miarę dobrze. Łatwo mi jest zawierać nowe znajomości, choć jestem zamkniętą osobą.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Kiedyś grałem ok. 9miesięcy na deathrunie i miałem admina na tym trybie. Lecz kiedy zamknięto serwer na którym grałem, przestałem grać i wylądowałem na naszym JB na którym mam strażnika. Administratora chciałbym ponieważ chciałbym wrócić na ten tryb.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Są wakacje to po 4h do 6h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Są wakacje, więc mogę rano o 10/11 i wieczorami o 18/19. Jak skończą się wakacje to w dni robocze po 2/3h od 17 do 19/20 (oczywiście kiedy nie będę miał innych zajęć związanych ze szkołą) a w weekendy po 3h w godzinach popołudniowych 12/15 lub wieczornych 16/19
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Gram od 2 lat i mam przegranych 1,800h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak jak wspomniałem na pewnym deathrunie oraz aktualnie guard na naszym JB csgo

 

4 godziny temu, No Chance napisał:

1. Nick: JSee
2. Imię: Jakub 
3. Wiek: 16
4. Znajomość sourcemod (0-10):  7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **:  Jestem Kuba, interesuje się informatyką, piłka nożną. Oraz lubie wychodzić z kolegami na jakiegoś kebsa lub cos w tym stylu :D Miły, spokojny, uczciwy, itd. Nie lubie się spinać, wchodzic w jakieś dramy. Poprostu, zwykły czlowiek :D
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Ponieważ zawsze serwery gdzie jest BH mnie jarały, na jednym mam przegrane ponad 100h, Administratorem chce być ponieważ serwer jest nowy i będzie trzeba utrzymać porządek. 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2/4h 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Teraz są wakacje wiec niezaleznie czy jest poniedziałek czy sobota to 10-14   18-22
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  Ponad 1400 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Oczywiscie.

 

 

 

 

3 godziny temu, ex.! napisał:

1. Nick: `ex.!

2. Imię: Krzysztof


3. Wiek: 17 (18 w lipcu)


4. Znajomość sourcemod (0-10): 8,5


5. Sprawny i działający mikrofon: TAK


6. Parę słów o sobie **: Jestem Krzysiek, Mieszkam pod Krakowem. Mam starszego brata. Uwielbiam szybką jazdę na bmx jak i sprint, lubię prędkość. Jestem zazwyczaj miłą osobą i denerwuje się na graczy tylko jak ktoś naprawdę na to zasłuży. Chodzę do liceum profil mat-chem. Mam unikalną fryzurę - dredy.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Nowy serwer nowi gracze, z chęcią będę go pilnował zwłaszcza że społeczność jb mnie odrzuca i jestem tam głownie dlatego że mnie potrzebują. W cs go 1.6 grałem na deathrunie (bez auto bh) praktycznie ciąglę. To był jedyny typ serwera na jakim grałem więc wydaje mi się że ogarnę.


8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie ale ponad 2 godziny dziennie napewno ( Z wyjątkami gdy mam coś ważnego w realu)


9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Weekendy i wakacje godziny nocne a dni robocze raczej  popołudniowe


10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1800 + godzin


11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  TAk (oraz posiadam obecnie na JB CS GO)

 

3 godziny temu, xKardzio napisał:

1. Nick: xKardzio
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 16
4. Znajomość sourcemod (0-10): znajomość sm jako admin to będzie 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Kuba. Lat 16. Po wakacjach do technikum informatycznego. Na sieci zaraz stuknie 3 lata.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dlatego, że chciałem powrócić na DR lecz go nie było, pisałem kilka razy nt. reaktywacji i doczekałem się jej. Jako gracz DR i admin mam bardzo duże doświadczenie. Na starym DR classicowym adminowałem prawie dwa lata w czym ok. 7 miesięcy bylem opiekunem. Ostatnimi czasy nie mam w co grać wiec moge poswiecic wiecej czasu.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy od dnia i od ilości graczy. Gdy był stary DR siedziałem nawet 9h dziennie (nolife xd). Myślę, ze te 3h dam radę.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Codziennie
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3lata 2200h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak. Wiele razy

 

2 godziny temu, WujoS napisał:

1. Nick: WujoS
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 18
4. Znajomość sourcemod (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kuba , trochę już jestem na sieci, mieszkam w województwie Wielkopolskim w małym miasteczku koło Poznania.  
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Od samego początku podobał mi się tryb DR byłem na starym DR adminem a także opiekunem, myślę że spełnię się w tej roli bardzo dobrze tym bardziej na tym serwerze  :D
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h dziennie +
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Od 12 do kiedy idzie i czas pozwoli :D 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2100 h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, wiele razy 

Zgłaszaliście mi błędy i wykazywaliście zainteresowanie serwerem, więc zapraszam na PW.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ceberi :x
2. Imię: Oskar
3. Wiek: 15
4. Znajomość sourcemod (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam
6. Parę słów o sobie **: Dzień dobry. Mam na imię Oskar, mieszkam w Gdańsku, teraz będe uczęszczać do 3 klay gimnazjum. Jestem miły i sympatycznym chłopcem, można ze mną normalnie rozmawiać. Trenuje tenisa od prawie 5 lat, ale też lubie grać w piłke nożną i w gry komputerowe. Moim ulubionym klubem jest manchester united, a ulebionym piłkarzem jest Crystiano Ronaldo. Jestem mądrym uczniem.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym bardzo wspomóc w rozwoju tego serwera i mam dużo godzin na DR więc dałbym sobie rade.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: moge od 3 godz. do nawet 8-9 godz 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze to od 17-21 a w weekendy to od 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ok 2400 godzin w cs go
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: kh r
2. Imię:  Wojtek
3. Wiek: 17
4. Znajomość sourcemod (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Wojtek liczę 17 lat. Zamieszkuję okolice Łodzi. Interesuję się wszystkim co związane z koszykówką oraz sam gram w lokalnym klubie. Lubię też różnego rodzaju gry planszowe (zwłaszcza strategiczne) moja ulubioną jest "Small World". Jak można zauważyć mam też słabość do gier komputerowych typu FPS. Moja przygoda z "Counter Strike" zaczęła się od najmłodszych lat dlatego mam spore doświadczenie w tej dziedzinie. Jestem człowiekiem spokojnym staram się nie ulegać prowokacji oraz działać z "chłodną głową". 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Byłem administratorem poprzedniego serwera "deathrun" i myślę, że dobrze wywiązywałem się ze swojej funkcji. Posiadam bardzo dużo wolnego czasu i chciałbym wykorzystać go na pomoc przy rozwijaniu się serwera.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-8h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):11-01
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: od 2013r
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak
 

Edytowane przez saatan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: aassingo
2. Imię: Tigran
3. Wiek:16
4. Znajomość sourcemod (0-10):  9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Nazywam się Tigran, mieszkam w Katowicach. W tym roku idę do technikum z profilem e-sportowym, jestem nawet miły, ale lubię sobie pożartować.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc w rozwoju serwera, w wyszukiwaniu błędów i pilnowania porządku.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie to bywa
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2200h+
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
20 godzin temu, eS' napisał:

Temat nie jest jeszcze zamkniety, więc może spróbuję :)

1. Nick: Mikro
2. Imię: Seweryn
3. Wiek: 21
4. Znajomość sourcemod (0-10): 7/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Pochodze z Poznania. Interesuję się sportem, a głównie unihokejem. Od niedawna pracuję jako kucharz, postanowiłem zmienić branżę ze względu na problemu zdrowotne. Od pewnego czasu także wróciłem do nałogu CS'a :D
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Uwielbiam grać na serwerach DR, a własnie takiego u nas brakowało. Inne serwery są źle zarządzane, a chciałbym aby ten nasz tylko pozytywnie się koajrzył.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W wolne dni po 5-6h(drugie tyle potrzebuje na JB), a w dni pracujące około 3h(po 3 tu i na JB)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zależy od pracy
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3 miesiące około
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): W cs 1.6 kilka, a w CS GO posiadam guarda na JB

 

11 godzin temu, saatan napisał:

1. Nick: kh r
2. Imię:  Wojtek
3. Wiek: 17
4. Znajomość sourcemod (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Wojtek liczę 17 lat. Zamieszkuję okolice Łodzi. Interesuję się wszystkim co związane z koszykówką oraz sam gram w lokalnym klubie. Lubię też różnego rodzaju gry planszowe (zwłaszcza strategiczne) moja ulubioną jest "Small World". Jak można zauważyć mam też słabość do gier komputerowych typu FPS. Moja przygoda z "Counter Strike" zaczęła się od najmłodszych lat dlatego mam spore doświadczenie w tej dziedzinie. Jestem człowiekiem spokojnym staram się nie ulegać prowokacji oraz działać z "chłodną głową". 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Byłem administratorem poprzedniego serwera "deathrun" i myślę, że dobrze wywiązywałem się ze swojej funkcji. Posiadam bardzo dużo wolnego czasu i chciałbym wykorzystać go na pomoc przy rozwijaniu się serwera.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-8h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):11-01
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: od 2013r
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak
 

 

6 godzin temu, aassingo napisał:

1. Nick: aassingo
2. Imię: Tigran
3. Wiek:16
4. Znajomość sourcemod (0-10):  9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Nazywam się Tigran, mieszkam w Katowicach. W tym roku idę do technikum z profilem e-sportowym, jestem nawet miły, ale lubię sobie pożartować.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc w rozwoju serwera, w wyszukiwaniu błędów i pilnowania porządku.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie to bywa
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2200h+
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

Zapraszam na PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Araaab 
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 16
4. Znajomość sourcemod (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Parę słów o sobie **: Jestem Kuba/Araaab, jestem na forum od ponad pół roku. Opiekuję się jednym z serwerów, chętnie pomagam i jestem przyjaźnie nastawiony. Lubię grać w piłkę nożną?CS'a i interesuję się technologią oraz motoryzacją. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Serwer startuje i przydadzą się nowi doświadczeni i ogarnięci admini :D, którzy zainteresują się serwerem :D
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2,5h myślę, że minimum będzie, wiadomo są wakacje i czasem wyjadę na 2/3 dni ;)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wakacje to różnie, jak jestem w domu zawsze mogę być ! 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1450h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK 

Pozdrówki ^^ :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Aomine
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17
4. Znajomość sourcemod (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam 17 lat, grami interesuję się od dawna, a sam Counter strike to spora część mojego wolnego czasu. W DR'a gram od czasów 1.6, aż do teraz i jest to bez wątpienia mój ulubiony tryb, który nie potrafi mi się znudzić. Na starej wersji serwera grało mi się bardzo dobrze, między innymi dzięki staraniom wszystkich, którzy wcześniej nad nim pracowali.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę pomóc w rozwoju serwera, z którym byłem związany przez dłuższy czas, podczas wcześniejszych wersji.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-6h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16:00-2:00
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 4000h godzin na różnych kontach.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak. Pełniłem rolę Admina na kilku serwerach z tej sieci, jak i kilku innych. Byłem też Opiekunem na starym DR.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nick:Sebol
2. Imię:Sebastian 
3. Wiek:22
4. Znajomość sourcemod (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak (obecnie w naprawie)
6. Parę słów o sobie **:Jestem Seba Uprawiam Sport Między innymi K1,Mma czy KM.  Dużo gram w pilke i słucham hip-hopu
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chce pomóc w rozwoju Servera I Bardzo Podoba mi się tryb Dr 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:5-7 h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dzień w dzień 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2k ogólnie 10k godzin 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków)Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś, żebym napisał podanie, a więc piszę ^^

1. Nick: eqk
 

2. Imię: Mateusz
 

3. Wiek: 14
 

4. Znajomość sourcemod (0-10): dopytałem się administratorów i wiem mniej więcej na czym to polega, ale wciąż brakuje mi praktyki, jednak bardzo szybko się uczę, póki co 5/10
 

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
 

6. Parę słów o sobie **: Nazywam się Mateusz, jestem uczniem gimnazjum, mieszkam w Zakopanem. Od zawsze interesowałem się sportem, od 2klasy podstawówki przez 3lata trenowałem Taekwondo (sztuki walki), a obecnie bardzo często gram w piłkę nożną, której jestem wielkim fanem. Lubię grać w gry komputerowe - głownie w Counter Strike'a, ponieważ mój komputer nie jest najwyższych lotów, i najnowszych gier nie uciągnie :/. 
 

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Obecnie jest jedynie 2 administratorów, ponieważ inni zawiedli Twoje oczekiwania, wydaje mi się, że ja dam sobie radę, ponieważ poważnie podchodzę do swoich obowiązków i sumiennie je wykonuje. Wiem, że mój młody wiek nie jest mocną stroną, dlatego spędzam bardzo dużo czasu na serwerze, aby wyróznić się na tle innych graczy.
 

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: powyżej 5h dziennie
 

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W wakacje wczesnym rankiem oraz po godzinie 16/17, a w trakcie roku szkolnego po godzinie 17/18
 

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2,3k godzin w csie, gram praktycznie od premiery
 

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Sh4rD
2. Imię: Przemysław
3. Wiek: 15
4. Znajomość sourcemod (0-10): 8,5/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Przemek, pochodzę z niewielkiej miejscowości na podkarpacju, Od dziecka zaczołem kopać piłkę z Tatą, kiedy to w 1 klasie podstawówki przemieniło się w chodzenie na treningi. Od lata 2016 roku podczas sparingu doznałem kontuzji, przez co przestałem grać w piłke. Lubię jeździć na nartach oraz grać w tenisa ziemnego. Po wakacjach idę do 3gimnazjum. Interesuje się sportem, grami oraz muzyką. Moim ulubionym wykonawcą jest Quebonafide oraz O.S.T.R
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Odkąd wiedziałem, że ma powstać na naszej serwerowni DR odrazu chciałem tu zostać adminem. 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Przebywam średnio 4/5h dziennie na serwerze
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Mogę wejść o 10 i grać. 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1.800h w cs:go 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadam guarda na JB oraz kiedyś  na innej sieci serwerów na dr. Posiadałem na tym DR.

Edytowane przez SharD
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Esme
2. Imię: Dorota
3. Wiek: 17
4. Znajomość sourcemod (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Dorota, po wakacjach idę do 2 klasy liceum. Interesuję się grafiką, muzyką oraz psychologią. Uwielbiam grać w gry i spędzać miło czas ze znajomymi.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zaczęłam grać na serwerze od kiedy się o nim dowiedziałam. Spędzam na nim sporo czasu i zależy mi na dobrej atmosferze, gdyż mod DR to mój żywioł. 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: średnio 4h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): cały tydzień 11-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Rok, przegrane 796h 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadałam admina na serwerze Multi-Arena 1v1.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: eS'/Mikro
2. Imię: Seweryn
3. Wiek: 21
4. Znajomość sourcemod (0-10): 8,5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Pochodzę z Poznania i gram w 1. lidze unihokeja. Pracuję jako kucharz od pewnego czasu, co sprawia mi wielką frajdę. Poza tym, interesuję się geografią oraz jestem wielkim fanem Stephena Kinga.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc w rozwoju serwera, promując jego dobre imię jako administrator, bo to głównie od administracji zależy ilość graczy, którzy regularnie wpadają. Poza tym, chciałbym sprawiedliwie karać graczy, którzy łamią regulamin.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Bardzo dużo, mniej, gdy praca.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie, głównie wieczór/noc
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 350h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Dnia 6.07.2017 o 18:30, F00lISH napisał:

1. Nick: Aomine
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17
4. Znajomość sourcemod (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam 17 lat, grami interesuję się od dawna, a sam Counter strike to spora część mojego wolnego czasu. W DR'a gram od czasów 1.6, aż do teraz i jest to bez wątpienia mój ulubiony tryb, który nie potrafi mi się znudzić. Na starej wersji serwera grało mi się bardzo dobrze, między innymi dzięki staraniom wszystkich, którzy wcześniej nad nim pracowali.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę pomóc w rozwoju serwera, z którym byłem związany przez dłuższy czas, podczas wcześniejszych wersji.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-6h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16:00-2:00
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 4000h godzin na różnych kontach.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak. Pełniłem rolę Admina na kilku serwerach z tej sieci, jak i kilku innych. Byłem też Opiekunem na starym DR.

 

Dnia 7.07.2017 o 21:43, eqk napisał:

Powiedziałeś, żebym napisał podanie, a więc piszę ^^

1. Nick: eqk
 

2. Imię: Mateusz
 

3. Wiek: 14
 

4. Znajomość sourcemod (0-10): dopytałem się administratorów i wiem mniej więcej na czym to polega, ale wciąż brakuje mi praktyki, jednak bardzo szybko się uczę, póki co 5/10
 

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
 

6. Parę słów o sobie **: Nazywam się Mateusz, jestem uczniem gimnazjum, mieszkam w Zakopanem. Od zawsze interesowałem się sportem, od 2klasy podstawówki przez 3lata trenowałem Taekwondo (sztuki walki), a obecnie bardzo często gram w piłkę nożną, której jestem wielkim fanem. Lubię grać w gry komputerowe - głownie w Counter Strike'a, ponieważ mój komputer nie jest najwyższych lotów, i najnowszych gier nie uciągnie :/. 
 

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Obecnie jest jedynie 2 administratorów, ponieważ inni zawiedli Twoje oczekiwania, wydaje mi się, że ja dam sobie radę, ponieważ poważnie podchodzę do swoich obowiązków i sumiennie je wykonuje. Wiem, że mój młody wiek nie jest mocną stroną, dlatego spędzam bardzo dużo czasu na serwerze, aby wyróznić się na tle innych graczy.
 

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: powyżej 5h dziennie
 

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W wakacje wczesnym rankiem oraz po godzinie 16/17, a w trakcie roku szkolnego po godzinie 17/18
 

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2,3k godzin w csie, gram praktycznie od premiery
 

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

6 godzin temu, SharD napisał:

1. Nick: Sh4rD
2. Imię: Przemysław
3. Wiek: 15
4. Znajomość sourcemod (0-10): 8,5/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Przemek, pochodzę z niewielkiej miejscowości na podkarpacju, Od dziecka zaczołem kopać piłkę z Tatą, kiedy to w 1 klasie podstawówki przemieniło się w chodzenie na treningi. Od lata 2016 roku podczas sparingu doznałem kontuzji, przez co przestałem grać w piłke. Lubię jeździć na nartach oraz grać w tenisa ziemnego. Po wakacjach idę do 3gimnazjum. Interesuje się sportem, grami oraz muzyką. Moim ulubionym wykonawcą jest Quebonafide oraz O.S.T.R
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Odkąd wiedziałem, że ma powstać na naszej serwerowni DR odrazu chciałem tu zostać adminem. 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Przebywam średnio 4/5h dziennie na serwerze
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Mogę wejść o 10 i grać. 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1.800h w cs:go 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadam guarda na JB oraz kiedyś  na innej sieci serwerów na dr. Posiadałem na tym DR.

 

3 godziny temu, Esme napisał:

1. Nick: Esme
2. Imię: Dorota
3. Wiek: 17
4. Znajomość sourcemod (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Dorota, po wakacjach idę do 2 klasy liceum. Interesuję się grafiką, muzyką oraz psychologią. Uwielbiam grać w gry i spędzać miło czas ze znajomymi.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zaczęłam grać na serwerze od kiedy się o nim dowiedziałam. Spędzam na nim sporo czasu i zależy mi na dobrej atmosferze, gdyż mod DR to mój żywioł. 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: średnio 4h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): cały tydzień 11-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Rok, przegrane 796h 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadałam admina na serwerze Multi-Arena 1v1.

 

Godzinę temu, eS' napisał:

1. Nick: eS'/Mikro
2. Imię: Seweryn
3. Wiek: 21
4. Znajomość sourcemod (0-10): 8,5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Pochodzę z Poznania i gram w 1. lidze unihokeja. Pracuję jako kucharz od pewnego czasu, co sprawia mi wielką frajdę. Poza tym, interesuję się geografią oraz jestem wielkim fanem Stephena Kinga.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc w rozwoju serwera, promując jego dobre imię jako administrator, bo to głównie od administracji zależy ilość graczy, którzy regularnie wpadają. Poza tym, chciałbym sprawiedliwie karać graczy, którzy łamią regulamin.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Bardzo dużo, mniej, gdy praca.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie, głównie wieczór/noc
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 350h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

Sprawdzałem aktywność na serwerze i wybieram Was.

Zapraszam na PW

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: Hepi
2. Imię: Adam
3. Wiek: 16
4. Znajomość sourcemod (0-10): mocne 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Witajcie, mam na imię Adam i pochodzę z małej miejscowości na śląsku. Interesuję się w głównej mierze piłką nożną, miałem nawet okazję zagrać na szczeblu 1 ligi czeskiej w meczu sparingowym, lecz nie skupiam się na tym by zostać sportowcem. Do moich hobby można również zaliczyć gotowanie :)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym wnieść trochę świeżości wśród adminów owego DR'a, byłem również Adminem poprzedniej edycji serwera
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Jeśli są gracze potrafię przesiedzieć niemal cały dzień
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): aktualnie są wakacje więc ciężko to określić, aczkolwiek godziny poranne jak i popołudniowe do wieczora
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: +- 1500h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, na starym DR'rze

 

@Hepi napisz do mnie na PW.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Mr.Squirrel
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 15
4. Znajomość sourcemod (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Nazywam się Kuba mieszkam w wiosce w województwie Świętkorzyskim moim głównym zainteresowaniem są gry komputerowe ale lubie też off-road'owo pośmigać na rowerze jestem raczej spokojnym tpyem człowieka lubie poznawać nowych ludzi, uważam się za osobę towarzyskom która nie siedzi 24/7 przed komputerem, czasem wyjde ze znajomymi.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcialbym zostać adminem żeby utrzymywać porządek na tym serwerze nie jestem zbyt surowy ale jeśli ktoś nagminnie łamię regulamin musi się liczyć z konsekwencjami.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dziennie około 4 godziny.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): cały tydzień głównie późnymi wieczorami ale po południu też lubie pograć.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 900+ godzin.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak na paru serwerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1. Nick: Blacĸ Bєѕѕ (dawniej Hepi)
2. Imię: Adam
3. Wiek: 14
4. Znajomość sourcemod (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Witajcie, mam na imię Adam i pochodzę z małej miejscowości na śląsku. Interesuję się w głównej mierze piłką nożną, gdzie miałem okazję zagrać na szczeblu 1 ligi czeskiej w meczu sparingowym, lecz nie skupiam się na tym by zostać sportowcem. Do moich hobby można również zaliczyć gotowanie wraz z czytaniem innym osobom ze względu na głos. Zrozumiałem że oszukiwanie z wiekiem nic nie wnosi, i chcę się jak najmocniej zrekompensować za tamten sytuację, aktywnością i dobrym słowem.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: W głównej mierze aktualnie brakuje adminów na serwerze, często spotykam się z sytuacją gdzie nie ma admina a jakieś młodsze dzieci rozmawiają między sobą/wyzywają się,
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2-3h do 5h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Kończą się wakacje, aczkolwiek najczęściej w godzinach 8-14, w czasie szkolnym się to zmieni
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: +- 1600h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem na starej edycji serwera

 

@Hepi możesz zgłosić się do mnie na PW. Okres próbny

  • Like 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Araaab 
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 16
4. Znajomość sourcemod (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Parę słów o sobie **: Jestem Kuba, mam 16 lat, uwielbiam wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną (bieganie, granie w gry zespołowe np. piłka nożna) i lubię też grać jak większość chłopaków w moim wieku w gry na PC/konsoli. W CS:GO gram od maja zeszłego roku i wkręciłem się w tą (or tę) gierkę. Często wychodzę ze znajomymi, jestem osobą towarzyską. Chętnie pomogę w potrzebie :) Interesuję się technologią, sportem i motoryzacją. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Serwer potrzebuje nowych adminów, którzy poświęcą mu trochę czasu. Często jest tak, że są osoby, które wchodzą tylko po to, aby innych zdenerwować i zepsuć miłą atmosferę. Dużo dzieci krzyczy/wyzywa się i bardzo to przeszkadza w grze, a wtedy dużo osób opuszcza serwer :( .Chciałbym takim nieprzyjemnym sytuacjom zapobiegać. 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h myślę, że minimum będzie(dziennie), są wakacje i czasem znikam na 2/3 dni :P
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wakacje różnie, jak jestem w domu zawsze mogę być, kiedy tylko tego potrzeba ! :D
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1610h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK 

Edytowane przez Araaab
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Pawełek
2. Imię: Paweł
3. Wiek:15
4. Znajomość sourcemod (0-10): 9,5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Paweł. Mieszkam na wsi, i chodzę do gimnazjum. Interesuje się piłką nożną, i uczęszczam do klubu sportowego Malina Piątek. Uczę się dobrze. Dużo czasu spędzam na powietrzu a jeszcze więcej grając w cs go xd.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Spędzam wiele czasu na serwerze. Gdy nie ma żadnego Admina staram się panować nad porzątkiem na serwerze. Przestrzegam regulaminu
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W dzni robocze 2-3h w weekend 10h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze droszke mniej, ponieważ szkoła i treningi. Weekendy wiele dłużej.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Łącznie na dwóch kontach 1000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Około 2 lat bycia adminem

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
6 godzin temu, Araaab napisał:

1. Nick: Araaab 
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 16
4. Znajomość sourcemod (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Parę słów o sobie **: Jestem Kuba, mam 16 lat, uwielbiam wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną (bieganie, granie w gry zespołowe np. piłka nożna) i lubię też grać jak większość chłopaków w moim wieku w gry na PC/konsoli. W CS:GO gram od maja zeszłego roku i wkręciłem się w tą (or tę) gierkę. Często wychodzę ze znajomymi, jestem osobą towarzyską. Chętnie pomogę w potrzebie :) Interesuję się technologią, sportem i motoryzacją. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Serwer potrzebuje nowych adminów, którzy poświęcą mu trochę czasu. Często jest tak, że są osoby, które wchodzą tylko po to, aby innych zdenerwować i zepsuć miłą atmosferę. Dużo dzieci krzyczy/wyzywa się i bardzo to przeszkadza w grze, a wtedy dużo osób opuszcza serwer :( .Chciałbym takim nieprzyjemnym sytuacjom zapobiegać. 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h myślę, że minimum będzie(dziennie), są wakacje i czasem znikam na 2/3 dni :P
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wakacje różnie, jak jestem w domu zawsze mogę być, kiedy tylko tego potrzeba ! :D
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1610h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK 

Pisz na PW

1 godzinę temu, Prosty Pawełek napisał:

1. Nick: Pawełek
2. Imię: Paweł
3. Wiek:15
4. Znajomość sourcemod (0-10): 9,5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Paweł. Mieszkam na wsi, i chodzę do gimnazjum. Interesuje się piłką nożną, i uczęszczam do klubu sportowego Malina Piątek. Uczę się dobrze. Dużo czasu spędzam na powietrzu a jeszcze więcej grając w cs go xd.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Spędzam wiele czasu na serwerze. Gdy nie ma żadnego Admina staram się panować nad porzątkiem na serwerze. Przestrzegam regulaminu
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W dzni robocze 2-3h w weekend 10h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze droszke mniej, ponieważ szkoła i treningi. Weekendy wiele dłużej.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Łącznie na dwóch kontach 1000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Około 2 lat bycia adminem

Z tego co widzę, to dopiero zacząłeś grać na serwerze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
  • -_- odblokował(a) ten temat
  • 4 tygodnie później...
  • Zimny. zmienił(a) tytuł na [DR] Szybka Rekrutacja - OTWARTA

1. Nick: deusik ;^)
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 14 
4. Znajomość sourcemod (0-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Siemka jestem Bartek mam 14 lat i pochodzę z Częstochowy . Lubię grać w gry komputerowe (LoL i CS:GO) , piłkę nożną i tenisa stołowego . Jestem aktywnym graczem Serwera Jailbreak jak i Deathrun . W CS:GO gram już 2 lata z przerwami  a w lola gram rekreacyjnie  . Jestem osobą ze specyficznym poczuciem humoru :) i łatwo nawiązuje nowe znajomości . 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram dużo na serwerze i często widzę jak ktoś nadużywa mikrofonu lub skraca pułapki i chcę temu zapobiec  .  Na serwerze również jest mało adminów i widać te braki i mam nadzieje ,że moja obecność to zmieni

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 2-3 Weekendy 4-5 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1500 h na kilku kontach 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie 

Pozdrawiam deus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności