-_-

Propozycje dotyczące serwera

1.Zwiększyć maksymalnego speeda na spawn'ie do 800 bo przy aktualnym "750" łatwo się ciągle zblokować i .

2.Mam propozycje dotyczącą możliwości kupna żetonów za sms.

Np.

10000k żetonów za 50gr

20000k żetonów za 1zł

40000k żetonów za 2zł

800000k żetonów za 4 zł i tak dalej

Oczywiście ja proponuje tylko pomysł a nie ceny to już sami możecie ustalić :) .

3.Kolejny pomysł to żeby zarobek żetonów stał się trudniejszy o jakies 25-35% żeby gracze kupowali żetony i serwer więcej zarabiał.

bo te żetony zarabia się za łatwo .

4. W osiągnięciach jest free VIP na 3 dni w osiągnięciu 6  i 12 . Proponuje zrobić tylko w 8 na tydzień.

5.Proponuje żeby VIP miał dodatkową możliwość "Double Jump" w menu VIP żeby gracza zachęcali się bardziej do jego kupna.

Double Jump mógłby mieć tylko VIP w menu lub w sklepie do kupienia .

Edited by The Boss

Dodanie Klanów

Klan mógłby wyglądać tak : 

Każdy może go stworzyć za 10k żetonów 

Byłoby tam lider + 4 miejsca 

Do tego dodać menu /klan

Liczyło by one łączne osiągnięcia wszystkich klanowiczów takie jak : 

Łączny - czas gry , ilość punktów , ilość wykonanych skoków

Na koniec każdego miesiąca Lider najlepszego klanu ( pod względem ilości pierwszych miejsc w statystykach) mógłby dostawać vipa na 7dni 

Edited by Sklejek

W dniu 6.04.2018 o 12:05, The Boss napisał:

1.Zwiększyć maksymalnego speeda na spawn'ie do 800 bo przy aktualnym "750" łatwo się ciągle zblokować i .

2.Mam propozycje dotyczącą możliwości kupna żetonów za sms.

Np.

10000k żetonów za 50gr

20000k żetonów za 1zł

40000k żetonów za 2zł

800000k żetonów za 4 zł i tak dalej

Oczywiście ja proponuje tylko pomysł a nie ceny to już sami możecie ustalić :) .

3.Kolejny pomysł to żeby zarobek żetonów stał się trudniejszy o jakies 25-35% żeby gracze kupowali żetony i serwer więcej zarabiał.

bo te żetony zarabia się za łatwo .

4. W osiągnięciach jest free VIP na 3 dni w osiągnięciu 6  i 12 . Proponuje zrobić tylko w 8 na tydzień.

5.Proponuje żeby VIP miał dodatkową możliwość "Double Jump" w menu VIP żeby gracza zachęcali się bardziej do jego kupna.

Double Jump mógłby mieć tylko VIP w menu lub w sklepie do kupienia .

1. Co do speeda to i tak większa strefa i przy 800 też się zblokujesz to za dużej różnicy nie zrobi moim zdaniem. 

2. Żetony są restartowane co miesiąc i tutaj też wątpie że ktoś będzie chciał kupić jak i tak będą restartowane lepiej chyba pograć trochę i nabić żetony a nie takie pay to win, zastanowię się jeszcze nad tym. 

4. Zobacze to :D 

5. Była już kiedyś taka opcja i uwierz mi za łatwo później idzie przechodzenie tej mapy, nawet za łatwo. 

21 godzin temu, Sklejek napisał:

Dodanie Klanów

Klan mógłby wyglądać tak : 

Każdy może go stworzyć za 10k żetonów 

Byłoby tam lider + 4 miejsca 

Do tego dodać menu /klan

Liczyło by one łączne osiągnięcia wszystkich klanowiczów takie jak : 

Łączny - czas gry , ilość punktów , ilość wykonanych skoków

Na koniec każdego miesiąca Lider najlepszego klanu ( pod względem ilości pierwszych miejsc w statystykach) mógłby dostawać vipa na 7dni 

Fajny pomysł, pomyśle nad tym !

W dniu 5.04.2018 o 20:13, The Boss napisał:

Deathrun_extented -Mapa według mnie do usunięcia , jest niegrywalna oraz dziwna. Zdarzy się że na  całą mapę 2/3 osoby ją przejdą .

Powoli wszystko da się przejść tylko ze skupieniem i na pewno się da ;D 

Edited by WujoS