Skocz do zawartości

[DeathRun] Problemy/Błędy/Bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

W tym temacie proszę zgłaszać wszystkie błędy/bugi/problemy, które znajdziecie na serwerze

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat

Problemem na niektórych mapach jest fakt, że jesli zakupimy dodatkowe życie lub wybierzemy je z menu vipa to gdy się odrodzimy to giniemy przez plugin ktory zabija afków rozwiązaniem tego problemu byłoby poprostu opóźnienie tego działania tak aby kazdy miał szanse wykorzystac zakupione przez siebie dodatkowe życie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, NEWENS said:

Problemem na niektórych mapach jest fakt, że jesli zakupimy dodatkowe życie lub wybierzemy je z menu vipa to gdy się odrodzimy to giniemy przez plugin ktory zabija afków rozwiązaniem tego problemu byłoby poprostu opóźnienie tego działania tak aby kazdy miał szanse wykorzystac zakupione przez siebie dodatkowe życie.

Z tego co mi się wydaje nie da rady zmienić czasu aktywowania anty afk na mapach. Ale można jak na poprzednim dr dodać coś w stylu ochrony na pierwsze 4-5 sec po odrodzeniu aby spokojnie wyjść z respa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, saatan napisał:

Z tego co mi się wydaje nie da rady zmienić czasu aktywowania anty afk na mapach. Ale można jak na poprzednim dr dodać coś w stylu ochrony na pierwsze 4-5 sec po odrodzeniu aby spokojnie wyjść z respa.

pisałem o tym z dobry tydzień temu do karola wiec jest to juz zgloszone

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jesteście pewni, że po zakupie dodatkowego życia (sklep za żetony) nie ma godmod? Dodawałem to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na bank. Kilka razy traciłem w ten sposób żetony, bo padałem , respiłem się i od razu zabijało lub obijało powoli, a gdy jest duży resp, to ciężko zdążyć wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2017 o 00:28, -_- napisał:

Jesteście pewni, że po zakupie dodatkowego życia (sklep za żetony) nie ma godmod? Dodawałem to

Na to nie zwróciłem uwagi ale napewno jesli się wybierze z menu VIPA dodatkowe życie to nie ma goda na starcie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Okej, mam łatkę na to, ale dodałem tam rzeczy, które miały się pojawić w kolejnych aktualizacjach, więc proszę poczekać z tym (raczej dzisiaj po 23 się pojawi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Od 2 dni zabiera modele jeden mi zabrało tak po prostu dziś kupiłem następny i po rundzie juz nie miałem - na następnych mapach również nie 

 

1. znów pojawił się błąd z podwójnym biznesmenem 

2. w astronaucie nie działa grawitacja

3. za niektóre osiągnięcia takie jak "przegraj 4 dni na serwerze" "przegraj 8 dni na serwerze" nie dodaje żetonów

 

2018-08-31.thumb.png.f056501d237f21c010ca554ec94f771f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Właściciel
22 minuty temu, hey! napisał:

2. w astronaucie nie działa grawitacja

Sprawdź teraz

22 minuty temu, hey! napisał:

1. znów pojawił się błąd z podwójnym biznesmenem 

Potrzebny restart serwera

23 minuty temu, hey! napisał:

. za niektóre osiągnięcia takie jak "przegraj 4 dni na serwerze" "przegraj 8 dni na serwerze" nie dodaje żetonów

Jak nie dodaje. Nie rozumiem. Nie ma problemu w działaniu pluginu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, -_- napisał:

Jak nie dodaje. Nie rozumiem. Nie ma problemu w działaniu pluginu

chodzi o to że odebrałem wszystkie osiągnięcia za "czas przegrany" i dostałem tylko 45k żetonów gdzie za samo osiągnięcie "przegrane 8 dni na serwerze" jest 100k (na serwie mam przegrane 8dni i jakieś godziny.

 

1 godzinę temu, -_- napisał:

Sprawdź teraz

już działa 

 

1 godzinę temu, -_- napisał:

Potrzebny restart serwera

oj potrzebny teraz jest już 3  XD1472524130_2018-08-31(5).thumb.png.63517f474e3a235d76a05929fa242d2b.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
2 godziny temu, hey! napisał:

hodzi o to że odebrałem wszystkie osiągnięcia za "czas przegrany" i dostałem tylko 45k żetonów gdzie za samo osiągnięcie "przegrane 8 dni na serwerze" jest 100k (na serwie mam przegrane 8dni i jakieś godziny.

No to ja nie wiem. Może pominąłeś jakieś lub robiłeś to za szybko, bo ja nie widzę żadnego problemu w kodzie. Zresztą, dzięki za informację : Takie rzeczy nie powinny być resetowane, więc w kolejnych resetach, wezmę to pod uwage

2 godziny temu, hey! napisał:

oj potrzebny teraz jest już 3  XD

Sprawdź teraz

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko nie bardzo wiem jak mam Ci to naprawić. Jeżeli włączysz w czasie freeze, to logicznym jest, że nie zadziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dzieje isę tak, ponieważ przy wrzucaniu pluginów, któr ekorzystają z forwardów tego głównego silnika, wczytuje ponownie ten plugin, a poprzedniego nie usuwa bez restartu/wgrania silnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Czesio napisał:

Ja tam żadnego buga z biznesmenem co sklejek pisał nie mam i nie miałem. Może to błąd tylko u ciebie?

Występuje po załadowaniu niektórych map z tego co zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności