Skocz do zawartości

[DeathRun] Problemy/Błędy/Bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
1 godzinę temu, hey! napisał:

czyli średnio da się to naprawić?

Mogę zablokować menu na 3 sekundy po starcie rundy

 

Co do biznesmena, to nie jest tak jak piszecie. Po prostu jak aktualkizuje system żetonów, to wywala biznesmena

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z osiągnięciami co @hey!. Odebrałem osiągniecie za które powinienem dostać coś ok 100k a ostatecznie liczba moich żetonów nie przekroczyła nawet 90k razem z poprzednimi osiągneciami ;/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To opiszcie jak to robicie, bo jeśli to wygląa tak, że na szybko spamujecie nimi, to się nie dziwię, ze nie dodaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja nie wiem co jest błędem. Nie widzę ani errorów, ani problemu z działaniem skryptu. Jeżeli pokazuje się info, że dane osiągnięcie zostało odblokowane, to musi dodać jego wartość. Jeżeli przy pobieraniu osiągnięć, raz Wam daje, a raz nie, a robicie to w tym samym czasie, to ja nie jestem w stanie zweryfikować problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komenda !daj nie działa nie wyświetla się nawet ten komunikat że zła ilość żetonów 1489352852_2018-09-01(2).thumb.png.a3fc6a8232ae142999e970b8f8a7363f.png

 @-_- oraz coraz więcej osób skarży się na błąd, że nie dostają oni żetonów za osiągnięcia teraz na serwie znalazło się 5 takich osób, którym nie nadało żetonów

oooo ten błąd chyba działa tak że dodaje mniej żetonów teraz mam idealnego screena że nie nadało mi tyle żetonów ile powinno 

379972670_2018-09-01(4).thumb.png.e3dbc92fe0facd07e4e246005f3eaa04.png

Edytowane przez hey!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Godzinę temu, hey! napisał:

komenda !daj nie działa nie wyświetla się nawet ten komunikat że zła ilość żetonów 

Usunąłem ją

Godzinę temu, hey! napisał:

oraz coraz więcej osób skarży się na błąd, że nie dostają oni żetonów za osiągnięcia teraz na serwie znalazło się 5 takich osób, którym nie nadało żetonów

oooo ten błąd chyba działa tak że dodaje mniej żetonów teraz mam idealnego screena że nie nadało mi tyle żetonów ile powinno 

Aa, no to widzisz. Teraz się zgadza. Zmniejszyłem 4 krotnie ilość żetonów, bo była za duża. Translacji nie zaktualizowałem.

Dziękuję bardzo xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności