Jump to content
-_-

[DeathRun] Problemy/Błędy/Bugi

Recommended Posts

Mam ten sam problem z osiągnięciami co @hey!. Odebrałem osiągniecie za które powinienem dostać coś ok 100k a ostatecznie liczba moich żetonów nie przekroczyła nawet 90k razem z poprzednimi osiągneciami ;/

• Like 1

To opiszcie jak to robicie, bo jeśli to wygląa tak, że na szybko spamujecie nimi, to się nie dziwię, ze nie dodaje

no ja robiłem to dość szybko jednak spamowaniem bym tego nie nazwał 

No normalnie odbierałem osiągnięcia xD. Nie spamowałem, wręcz przeciwnie, robiłem to dosyć wolno żeby się nie pomylić.

Ja nie wiem co jest błędem. Nie widzę ani errorów, ani problemu z działaniem skryptu. Jeżeli pokazuje się info, że dane osiągnięcie zostało odblokowane, to musi dodać jego wartość. Jeżeli przy pobieraniu osiągnięć, raz Wam daje, a raz nie, a robicie to w tym samym czasie, to ja nie jestem w stanie zweryfikować problemu

komenda !daj nie działa nie wyświetla się nawet ten komunikat że zła ilość żetonów 1489352852_2018-09-01(2).thumb.png.a3fc6a8232ae142999e970b8f8a7363f.png

@-_- oraz coraz więcej osób skarży się na błąd, że nie dostają oni żetonów za osiągnięcia teraz na serwie znalazło się 5 takich osób, którym nie nadało żetonów

oooo ten błąd chyba działa tak że dodaje mniej żetonów teraz mam idealnego screena że nie nadało mi tyle żetonów ile powinno 

379972670_2018-09-01(4).thumb.png.e3dbc92fe0facd07e4e246005f3eaa04.png

Edited by hey!
  • Like 1

Godzinę temu, hey! napisał:

komenda !daj nie działa nie wyświetla się nawet ten komunikat że zła ilość żetonów 

Usunąłem ją

Godzinę temu, hey! napisał:

oraz coraz więcej osób skarży się na błąd, że nie dostają oni żetonów za osiągnięcia teraz na serwie znalazło się 5 takich osób, którym nie nadało żetonów

oooo ten błąd chyba działa tak że dodaje mniej żetonów teraz mam idealnego screena że nie nadało mi tyle żetonów ile powinno 

Aa, no to widzisz. Teraz się zgadza. Zmniejszyłem 4 krotnie ilość żetonów, bo była za duża. Translacji nie zaktualizowałem.

Dziękuję bardzo xD

• Like 2

Gdy wchodzi się po drabince to traci się grawitację

To musi ją nakładać mapa, a więc ja nie mam na to wpływu 😕 

Problem w tym że dzieje się to na wszystkich mapach ale może to rzeczywiście przez mechanikę drabinek 😕

Niektórym graczom nie ładuje się model Vegeta i widzą tylko error

• Like 1

Czyli do wyrzucenia :(

PS: Używaj opcji edytuj