Jump to content
Złodziej_MarzeŃ

[PRZYJĘTE]Podanie na Guarda- Arashi ♥ Akina ♥

Recommended Posts

1. Nick:Arashi ♥ Akina ♥
2. Imię:Sebastian.
3. Wiek:18.
4. Znajomość Sourcebans (1-10):7/8.
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak.
6. Składka (TAK/NIE):Nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/679828
8. Parę słów o sobie **:Witam mam na imię Sebastian pochodzę z Województwa Opolskiego jestem z zawodu informatykiem bardzo szybko się uczę  lubię
sporty ekstremalne oraz pomagać innym.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:Chciałbym pilnować porządku a szczególnie w nocy gdy na serwerze nie ma żadnego guarda lub admina.
10. Steam_ID:STEAM_0:0:158201337
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5/6h dziennie.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):To zależy od tego jak mam do pracy.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1200h ale mam jeszcze konta smurf na których mam po 800h
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Jestem na tak.                                                                                                                                                                                                                                                                                  ponieważ jest bardzo przyjaznym graczem, fajnie się z nim spędza czas.

Na TAK.. 

+ Rozpoznawalność ( Fejm Globala )

+ Znajomość regulaminu 

+ Ilość czasu którą poświęcasz na serverze 

W części jestem na TAK z powodu

+Kultury

+Znajomości regulaminu

+Aktywności

+Rozpoznawalności 

Jednak 

Wymagania:
  1. Ukończone 16 lat
  2. Przynajmniej 5 dni spędzone na serwerze
  3. Zachowanie kultury na serwerze
  4. Przynajmniej 20 sensownych postów na forum
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
  6. Posiadanie sprawnego mikrofonu
  7. PEŁNA mutacja

Niestety ale ty 4 pkt nie spełniasz. 

No nie wiem, twoje GameMe jest bardzo biedne z ostatnich dni. Nie było Cię dwa tygodnie, wbiłeś na 20 minut i znowu kilka dni przerwy. Dopiero wczoraj i dzisiaj byłes dużo na serwerze.

Ale ogólnie tak:

+Ogarnięty

+Znajomość regulaminu

+Rozpoznawalność

+Kultura

Myślę, że tą ostatnią przerwę można wybaczyć, bo widać, że wracasz w grubym stylu (W dwa dni 13h, a dopiero jest 18 godzina).

Jestem na TAK

Mieszane uczucia, ale raczej na tak, powinieneś poprawić obecność na serwerze, trochę większy ogar z Twojej strony i w sumie regulamin do przeczytania  parę razy, ale raczej nadajesz się na taką osobę, z biegiem czasu będzie ok i nie widzę przeciw wskazań, ponadto zachowujesz kulturę, nie dajesz się prowokować i jest całkiem ok, chciałbym Cię zobaczyć na czasie próbnym, jesteś aktywną osobą gdy jesteś na serwerze oraz starasz się udzielać.

na tak [po wielu przemyśleniach]

kiedy ja jestem na serwerze, wiecznie prowokujesz i obrażasz, masz bardzo często z tego powodu bany i kicki, ale wiadomo że to dla żartów, [przynajmniej ja się z tego śmieje] ale tak to wszystko spoko.

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines