Jump to content
Keszkeszeszke

[ODRZUCONA]Skarga MaJuN

Recommended Posts

Nick na TS3: Józef Stalin

Godzina + data zdarzenia:  <22:35:03> 10-08-2017

Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę: MaJuN

Opis sytuacji: Wszedłem na kanał w centrum pomocy na którym powinienem dostać kanał, zamiast kanału dostałem bana xD

<22:35:03> Zostałeś zablokowany za 3 godz. na serwerze przez "MajuN" (. Używanie wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich, nazistowskich, nieety)

Nie jest to ani wulgarne ani obraźliwe ani rasistowskie (komunistyczne) ani nazistowskie (gdzie Stalin do nazizmu xD) 

Chciałbym podkreślić to że nie raz admin widział mój nick i nic mi nie kazał ani go zmienić ani nie dostałem kicka ani bana

Widziała mnie nawet Pani Zastępczyni Właściciela z owym nickiem i nie kazała go zmienić ani nic :)

 

Dowody: <22:35:03> Zostałeś zablokowany za 3 godz. na serwerze przez "MajuN" (. Używanie wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich, nazistowskich, nieety)

 

Wycinek z konsoli z kilku minut (nw czy coś wnosi ale dam)

"[TS3] Cs-Classic.pl [Darmowe Kanały] [Bezpieczny]".
<22:33:26> "VHS" połączono z kanałem "[cspacer0]Poczekalnia"
<22:33:34> "VHS" przełączono się z kanału "[cspacer0]Poczekalnia" na "23.Ward Na Spacji"
<22:33:34> Grupa kanału "Admin Channel" została przypisana do "VHS" przez "[TS3] Cs-Classic.pl [Darmowe Kanały] [Bezpieczny]".
<22:33:54> Przełączyłeś się z kanału "7. ►——иємσ. カネカ ஜ۩۞۩ஜ τяσρℓєℓєк. カネカ——◄" na "╚•> Chcesz  kanał ? Wejdź"
<22:33:54> Grupa kanału "Guest" została przypisana do "Józef Stalin" przez "[TS3] Cs-Classic.pl [Darmowe Kanały] [Bezpieczny]".
<22:34:54> "Lulu~." rozłączono (opuszczanie)
<22:35:03> Zostałeś zablokowany za 3 godz. na serwerze przez "MajuN" (. Używanie wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich, nazistowskich, nieety)
<22:35:03> Odłączono od serwera

 

Edit1: Nie, nikt mnie nie upominał o ten nick ;)

Edit2: Kacperitta ma rację nie ma tego w regulaminie + dostałem dziś bana od XKardzio za to samo :) 

 

 

 

Edited by Bezimienny.
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest to kontrowersyjna postać historyczna, każdy reaguje na to inaczej, być może tym nickiem uraziłeś uczucia Damiana, być może jego dziadkowie byli pod opresją władz tego Pana, a ty sobie ustawiłeś go dla beki. Osobiście mam to w dupie, czy ktoś ma nick Adolf Hitler, czy Winston Churchill, bo są to tylko postacie historyczne, osoby (czasem nawet zbrodniarze), którzy jakąś rolę odegrali kiedyś, dawno, dawno. Lecz trzeba liczyć się z tym, że możesz w ten sposób kogoś "striggerować", innymi słowy, wkurzyć, wywołać kontrowersję. 

//

Ban na trzy godziny według mnie przesadzony, chyba, że Damian prosił Cię wcześniej o zmianę tego nicku, to wtedy wiadomo jaka jest zasada. 

Edited by .xD
 • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytuj

§ Zasady ogólne

 1. Zabronione jest używanie nazw: 
  a) Wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich, nazistowskich, nieetycznych;
  b) Zawierających ciąg tych samych znaków bądź krótszych niż 3 znaki;
  c) TeamSpeakUser (domyślnej nazwy);
  d) Podszywających się pod osoby z wyższej administracji serwera Team Speak 3 oraz sieci cs-classic.pl.
 2. Zabronione jest używania awatarów zawierających treści erotyczne, wulgarne, rasistowskie, nazistowskie, nieetyczne bądź obraźliwe.
 3. Zabronione jest reklamowanie innych serwerów głosowych, serwerów gier, stron internetowych, for, itd.
 4. Zabronione jest nagminne zmienianie nazw użytkownika.
 5. Zabronione jest używanie tagów przed nazwą użytkownika, zwłaszcza tych zarezerwowanych dla grup.
 6. Zabronione jest podszywanie się pod kogoś, posiadanie takiej samej nazwy użytkownika w celu żartu.
 7. Zabronione jest wysyłanie w wiadomościach linków przekierowujących na niebezpieczne strony lub aplikacje.
 8. Zabronione jest używanie czatu ogólnego. Nie tyczy się właściciela serwera.
 9. Zabronione jest spamowanie poke'ami bądź whisper'ami.
 10. Na serwerze staramy się pisać zgodnie z zasadami zachowania poprawnej polszczyzny, w sposób zrozumiały dla osób przebywających na serwerze.
 11. Zabronione jest podszywanie się pod admina.
 12. Zabronione jest ustawianie sobie dziwnych prefiksów bądź przedrostków, które są używane przy danej grupie rang.
 13. Nadużywanie VIP'a lub S.VIp'a  (wchodzenie na kanały, przeszkadzanie, kickowanie itd) kończy się utratą rangi.
 14. Nazwy kanału mogą mieć maksymalnie 18 znaków.
 15. Na serwerze zabronione jest posiadanie multikonta (kont z tym samym IP) stworzonego na innym UID.  Wchodzenie na aktywnym banie też jest zabronione.
 16. Administrator ma prawo wyrzucić bota danego użytkownika gdy ten blokuje slota.

Jako że tego nie ma w regulaminie a tego czego nie ma w regulaminie nie możemy zabraniać. Takie moje zdanie :D

 

Cytuj

Nazizm – totalitarna ideologia obowiązująca jako niemiecka ideologia państwowa w czasie sprawowania władzy w Niemczech przez NSDAP w latach 1933–1945.

Cytuj

Rasizm, dyskryminacja rasowa (z fr. le racisme od la race – ród, rasa, grupa spokrewnionych) – zespół poglądów głoszących istnienie różnic i nierówności pomiędzy ludźmi. Wynikająca z nich ideologia przyjmuje wyższość jednych ras nad innymi[2]. Przetrwanie tych "wyższych" ras staje się wartością nadrzędną i z racji swej wyższości dążą do dominowania nad rasami "niższymi"[3]. Rasizm opiera się na przekonaniu, że różnice w wyglądzie ludzi niosą za sobą niezbywalne różnice osobowościowe i intelektualne (ten pogląd znany jest w jęz. ang. jako racialism[4]).

Jeżeli Stalin był nazistą to ja nie wiem jakim cudem przepuścili Cię z Historii . Jakoś wątpię że dla Ciebie jego nick był Obraźliwy , wulgarny czy nie etyczny. Koniec końców , nie ma co drążyć tematu  

 • Like 1
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli czegoś nie ma w regulaminie to za to się nie dostaje bana. Tak było od zawsze, nikt bez powodu nie dostał z mojej ręki bana, każdy był poparty pkt. z regulaminu (gdy był on związany jeszcze z forum) i taryfikatorem banów (aktualnie). Od dłuższego czasu serwer jest odłączony od Forum, więc polecam się bardziej zapoznać ze szczegółami odnośnie regulaminu.  Po za tym dostałeś powód jasno i wyraźnie, nie wymyśliłem sobie tego, nikt nie dodał tego pod punktu z dnia na dzień.

a3p69w.jpg

Jak już pisałem, regulamin miał ulec zmianie po odłączeniu serwera od forum. Nie zostało to jeszcze zrobione, bo Karol na chwilę obecną zajmuje się serwerami cs'a. Aktualnie stosuje taryfikator kar jaki jest od początku tego Ts'a, więc Panie "adminie" @Kacperitta bo inaczej tego nazwać nie można, jeżeli nie masz nic sensownego do dodatnia, to polecam się nie wypowiadać.

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli uznał nick za obraźliwy to zrobił słusznie. Nie wiem co tu robicie na siebie nagonki, ale administracja powinna mniej więcej się dogadywać, a nie kopać pod sobą dołki. Dodatkowo napiszę, że na wielu forach używane jest określenie nazistowskie tylko i wyłącznie, by nie rozwijać i nie wypisywać różnych takich rzeczy, ale autor pisząc nazistowskie ma również na myśli faszystowskie, komunistyczne, związane z ustrojami totalitarnymi, przez które dochodziło do ludobójstw itp. 

@Bezimienny. po pierwsze dopisałam itp. po drugie nie powiesz mi, że nasz kraj nie został skrzywdzony przez komunizm ;) a to, że nie jest legalny, nie znaczy, że ktoś chce to widzieć ;) Chodzi o to co było, a nie to co jest teorią komunizmu. Każdy wie o co chodzi, nie mam zamiaru strzelać Ci wypracowań. Chociażby jak myślę o takim wydarzeniu jak zbrodnia katyńska to coś mi się przekręca w środku, że ktoś próbuje wmówić, że było inaczej.

Edited by Esme
 • Like 1
 • Thanks 1
 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra ja to zamykam, aż tego właściciel nie zobaczy xD. @-_-

Jeśli osoby wyżej chcą coś dopowiedzieć to proszę pw z kawałkiem, to dokleję. Kolejnych takich komentarzy nie chcę widzieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa tego typu nicków była wałkowana setki razy. Informowałem, że nie powinno być czegoś takiego i jest to zabronione.

Jeżeli chodzi o samą osobę, to określa się ją w ten sposób

Cytuj

Jako metodę rządzenia stosował masowy, państwowy wewnętrzny i zewnętrzny terror, który pochłonął, według różnych ocen, od kilku do kilkudziesięciu milionów ofiar śmiertelnych. Podpisując sojusz z III Rzeszą, umożliwił Niemcom rozpoczęcie agresji zbrojnej na Polskę, przyczyniając się do wybuchu II wojny światowej.

Z tego co wiem, nie jest to osoba, która była kojarzona polakom z czymś pozytywnym, więc raczej ustawianie sobie takiego nicków jest trochę niesmaczne.
Ogólnie, ustawianie sobie imienia i nazwiska (nie swojego) jest według mnie dziwne i nie powinno mieć miejsca, bo nick ma określać osobę, a chyba nie jesteś rodziną tego Pana lub kimś mu bliskim.

Ban co prawda przesadzony, bo mógł polecieć kick, ale nie wiem jaki był sens ustawiania sobie takiego imienia i nazwiska.
Dodam jeszcze, że nick ( z angielskiego nickname) oznacza przezwisko, pseudonim, a więc nie powinieneś ustawiać tam czyjegoś imienia i nazwiska.

 

Skargę odrzucam, bo nie dostosowano się do samego zalecenia programu TeamSpeak 3, który prosi o nick, a nie dane obcej Ci osoby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines