TomeK.

Ciekawa propozycja! :D

Jak wszyscy możemy zobaczyć nasz fanpage CS-CLASSIC upada. 0 like 0 komentarzy pod postami. Moja propozycja to żeby dodać rangę TOP FACEBOOK FAN ( Lub coś w tym stylu ). Co miesiąc najaktywniejsza osoba na fanpage otrzymywała by tą rangę. Lecz na fanapge trzeba dodać aplikację Top Facebook Fan.

Pisanie bzdetnych komentarzy i dawanie lajków z dupy aby być w TOPCE nie jest ciekawą propozycją.  Lepiej skupić się na stanowisku PROMOTORA i poszukać kogoś kompetentnego na to miejsce, aby ukazujące się wpisy na FP CSC nie były tylko wpisami na podtrzymanie facebook'owych statystyk. 

Edited by 16120182511.
A co nie mogę?

0 likeów i 0 komentarzy XDDDDDD

Słuchaj jeśli piszesz posty w stylu poradnika na bindy, to nie dziw się, że nie ma likeów ;)

24 minuty temu, eqk napisał:

0 likeów i 0 komentarzy XDDDDDD

Słuchaj jeśli piszesz posty w stylu poradnika na bindy, to nie dziw się, że nie ma likeów ;)

Nwm do czego nawołujesz poradnik do fejsa ale ok xD 

Co do samej propozycji jest ona zbędna. Według mnie większości znudziło to by się po 3miesiącach + najaktywniejsza pod względem lickami i komentarzami? To można spokojnie paru kolegów poprosić żeby licka i koma dali, a jeśli chodzi o posty to co to za problem zrobić parę postów w ciągu dnia? Walnąć jakiś głupi mem i po sprawie ;d 

Edited by Lift12

Głupota, głupota. Pomysł słaby max. Po co wpierniczanie kolejnej nieznaczącej rangi? Promotor powinien się postarać o coś ciekawszego na FB czy YT(tutaj wgl cisza jak nie wiem co), żeby ściągnąć ludzi do zajrzenia na forum i polubienia czegokolwiek. Przykładowo: filmiki/grafika. Coz mogę powiedzieć: bezsensowna propozycja. 

+"Walnąć jakiś głupi mem i po sprawie" -> bardziej twórczej odpowiedzi na jakikolwiek temat nie widziałam przez całe moje 21-letnie życie. Gratuluję

No cóż. Jestem na nie w 110%

Edited by Weronikaa

No nie wiem,  nawet konkursy nie przyciągają zbyt wielu osób. 

Zamykam do rozpatrzenia przez właściciela, bo spamujcie. 

Tak jak napisała Kasia, od czasu do czasu będą tam teraz konkursy jak kiedyś, ale to nie zwiększy aż tak ilości osób na nim.

Najlepiej przyjmują się memy i prosiłem o dodawanie ich (jeden dziennie)

Guest
This topic is now closed to further replies.