Jump to content
F1kSu

Prosba o UNPMUTA FIKUS

Recommended Posts

1. Nick:FIKUS

2.Wiek:14

3.Link do GameMe:https://classicffa.gameme.com/playerinfo/673184

4.Sprawny i działający mikrofon (TAK/NIE):TAK

5.Czy przeszedłeś PEŁNĄ mutacje (TAK/NIE):NIE

6.Powód bana: Naduzywanie mikrofonu

7.Od kiedy masz bana: Ok 2 tygodnie

Edited by Fikussss

Jestem na TAK

1.Bedzie miał nauczke żeby nie nadużywał mikrofonu.

2. Gadałem z nim na ts'ie i gracz sie już można powiedzieć ogarnął

4. Przejść pełną mutację. Brak wymagania. Skąd pewność, źe to się nie powtórzy? Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Edited by Mercus**

Gadałem z nim na ts i dalej toxic i zaczął wyzywać ;v

2 tygodnie to trochę mało ;p

EDIT: Wypowiedź gracza @Son1T -> Jak dla mnie Fikus powinien dostać odmuta gadałem z nim na ts i mówi że tego żałóje z tego powodu

Jestem swiadkiem ich rozmowy na ts jak Fikus namawia graczy do oddania głosu pod jego podaniem.

Edited by TomeK.

Jak dla mnie Fikus nie zasługuje na unmute. Nie ma mutacji, prowokuje, obraża innych graczy i ma denerwujący głos :P :D 

Fikus musi najpierw nauczyć się manier, później może ubiegać się on unmute

• Like 1

Jak dla mnie Fikus powinien dostać odmuta gadałem z nim na ts i mówi że tego żałóje z tego powodu.

Jestem na TAK 

-Gadałem z nim na ts'ie i nie wyzywa nie prowokuje ani nie jest żadnym toxic graczem .

-Myśle , że te 2 tygodnie wystrarczyły żeby fiksu zmienił swoje zachowanie i nie nadużywał więcej mikrofonu .

3 godziny temu, TomeK. napisał:

Gadałem z nim na ts i dalej toxic i zaczął wyzywać ;v

2 tygodnie to trochę mało ;p

EDIT: Wypowiedź gracza @Son1T -> Jak dla mnie Fikus powinien dostać odmuta gadałem z nim na ts i mówi że tego żałóje z tego powodu

Jestem swiadkiem ich rozmowy na ts jak Fikus namawia graczy do oddania głosu pod jego podaniem.

1. Zaczął tak się zachowywać ponieważ to jest teamspeak oraz wszyscy sie znamy i wiemy że on sobie żartuje.

2. Nie namawia tylko prosi znajomych o wypowiedz zeby sie podpisali wiec nie wtykaj nosa w sprawy w ktorych nie wiesz o co chodzi.

Teraz, Evo^^ napisał:

2. Nie namawia tylko prosi znajomych o wypowiedz zeby sie podpisali wiec nie wtykaj nosa w sprawy w ktorych nie wiesz o co chodzi.

Sam Go teraz wkopałeś, bo proszenie kogoś o wypowiedź, to to samo co namawianie ;d

• Like 1
  • Haha 1

Wait.. What !!?
Po 1. Jak dla mnie powinien on mieć muta i gaga, ale to szczegół 
Po 2. Kto mu dał UnMuta ? 
Po 3. Jestem na NIE, nie umiesz się zachować 

Ja mu dalem unmuta, oraz ja mu go nałożyłem, nalozylem mu go za nadmierne używanie i śmianie się z jakiejś osoby, rozmawiałem z fikusem i powiedział, że to się wiecej nie powtórzy, wiec mu wierze, na moją odpowiedzialność niech to będzie. Ponadto, owy gracz ma w miarę do przyjęcia głos i nie jest on'skrzęczący''.

Edited by Ghostt

Po 1. Prosiłbym aby osoby niezaznajomione z sytuacją na serwerze nie wypowiadały się

Po 2. Admin, który nałożył pmute'a, zdjął go na własną odpowiedzialność bo miał do tego prawo

Po 3. Grając na serwerze z FIKUSem nie zauważyłem, aby w jakiś sposób łamał on regulamin

A jako, że pmute zdjęty, zamykam temat

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines