Skocz do zawartości

[DR] Szybka rekrutacja na admina


Zygus

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Resumex napisał:

Nick: Pawel

Wiek: 15

Kilka słów o Tobie: Nazywam się Remi. Mam 3 rodzeństwa. Lubie grać w gry. Interesuje się informatyką. Moją pasją jest denerwowanie ludzi ale na dobry sposób hah. 

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Staram się, ponieważ często ludzie łamią regulamin i też mam czas żeby poświęcić czas na serwer.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Tak

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/PAWEL/193.33.176.143:27015/

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 8

Staż w grze: 6 lat

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): dni robocze 1-3h weekendy 1.5-3h

Na chwilę obecną odrzucam

Popraw GT oraz postaraj się bardziej rozwinąć.

Zapraszam ponownie za tydzień w normalnym podaniu :)

 

Na ten moment SZYBKA REKRUTACJA OFF

Edytowane przez OptimusPrim
  • Dziękuję 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nick:Your Dick is small

Wiek:14

Kilka słów o Tobie:Mam na imie Maciek pochodze z wojewodztwa ZachodnioPomorskiego i uwielbiam e-sport

Dlaczego starasz się o tę funkcję?:lubie czasami po adminowac :) ale przedewszystkim pomagac innym i pilnowac porzadku na serwerze

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?:tak

Link do Twojego GameTrackera: NIE mg znalesc ale przykromi dzisiaj zaczelem grac na serwie ale to sie nadrobi

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10):9/10

Staż w grze:w cs 1.6 gram 5 lat

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy):w dni robocze to do szkoly to z 4 godz a normalnie to caly dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Beast

Wiek: 16

Kilka słów o Tobie: Mam na imię Fabian, mieszkam w województwie kujawsko pomorskim.Lubie grać w gry oraz uprawiać sport 

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Staram się o tę funkcję, ponieważ na serwerze jest mało adminów i pomoc napewno by się przydała

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Tak

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/BEAST/193.33.176.143:27015/

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 5-6/10

Staż w grze: około 6 lat

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): W tygodniu 2h, a w weekendy do 4h

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick: Bullecik

Wiek: 17 

Kilka słów o Tobie: Cześć mam na imię Dominik. Pochodze z województwa Podlaskiego w Wysokiem Mazowieckiem jest to małe miasteczko. Oczywiście bym był zapomniał lubie grać w piłkę nożną oraz ręczną interesuje mnie też trochę piłka siatkowa ale mniej.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Ponieważ widzę jak niektórzy gracze grali bądź grają jeszcze na sh lub innych wspomagaczach jak widziałem często jak ZiomekSKW używał takich wspomagaczy jak: sh ale już nie używa i chcę takich ludzi pilnować i dbać o kulturę.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Oczywiscie miałem na różnych sieciach admina.

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/Bullecik/193.33.176.143:27015/

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 6 - 7

Staż w grze: 6 lat

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): W dni szkolne to mogę pograć z 3h a w weekendy gdzieś tak z 5h.

Czy uiścisz składkę adminowską?: Tak ale napiszcie mi ile na pw.

Edytowane przez Bullecik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2019 o 19:57, Your dick is small napisał:

Nick:Your Dick is small

Wiek:14

Kilka słów o Tobie:Mam na imie Maciek pochodze z wojewodztwa ZachodnioPomorskiego i uwielbiam e-sport

Dlaczego starasz się o tę funkcję?:lubie czasami po adminowac :) ale przedewszystkim pomagac innym i pilnowac porzadku na serwerze

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?:tak

Link do Twojego GameTrackera: NIE mg znalesc ale przykromi dzisiaj zaczelem grac na serwie ale to sie nadrobi

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10):9/10

Staż w grze:w cs 1.6 gram 5 lat

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy):w dni robocze to do szkoly to z 4 godz a normalnie to caly dzien

Odrzucam brak spełniania kryteriów

W dniu 11.02.2019 o 15:30, Beast napisał:

Nick: Beast

Wiek: 16

Kilka słów o Tobie: Mam na imię Fabian, mieszkam w województwie kujawsko pomorskim.Lubie grać w gry oraz uprawiać sport 

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Staram się o tę funkcję, ponieważ na serwerze jest mało adminów i pomoc napewno by się przydała

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Tak

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/BEAST/193.33.176.143:27015/

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 5-6/10

Staż w grze: około 6 lat

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): W tygodniu 2h, a w weekendy do 4h

Odrzucam

Ostatnie dni kuleją. Jeśli ci zależy postaraj się przynajmniej posiedzieć te 50-60 min dziennie i spróbuj ponownie za tydzień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bullecik napisał:

Nick: Bullecik

Wiek: 17 

Kilka słów o Tobie: Cześć mam na imię Dominik. Pochodze z województwa Podlaskiego w Wysokiem Mazowieckiem jest to małe miasteczko. Oczywiście bym był zapomniał lubie grać w piłkę nożną oraz ręczną interesuje mnie też trochę piłka siatkowa ale mniej.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Ponieważ widzę jak niektórzy gracze grali bądź grają jeszcze na sh lub innych wspomagaczach jak widziałem często jak ZiomekSKW używał takich wspomagaczy jak: sh ale już nie używa i chcę takich ludzi pilnować i dbać o kulturę.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Oczywiscie miałem na różnych sieciach admina.

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/Bullecik/193.33.176.143:27015/

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 6 - 7

Staż w grze: 6 lat

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): W dni szkolne to mogę pograć z 3h a w weekendy gdzieś tak z 5h.

Czy uiścisz składkę adminowską?: Tak ale napiszcie mi ile na pw.

Reklama podania na serwerze oraz PW
Spróbuj ponownie za tydzień i postaraj się załatać dziury w GT

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bullecik

Wiek: 17 

Kilka słów o Tobie: Cześć mam na imię Dominik. Pochodze z województwa Podlaskiego w Wysokiem Mazowieckiem jest to małe miasteczko. Oczywiście bym był zapomniał lubie grać w piłkę nożną oraz ręczną interesuje mnie też trochę piłka siatkowa ale mniej.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Ponieważ widzę jak niektórzy gracze grali bądź grają jeszcze na sh lub innych wspomagaczach jak widziałem często jak ZiomekSKW używał takich wspomagaczy jak: sh ale już nie używa i chcę takich ludzi pilnować i dbać o kulturę.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Oczywiscie miałem na różnych sieciach admina.

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/Bullecik/193.33.176.143:27015/

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 6 - 7

Staż w grze: 6 lat

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): W dni szkolne to mogę pograć z 3h a w weekendy gdzieś tak z 5h.

Czy uiścisz składkę adminowską?: Tak ale napiszcie mi ile na pw.

  • Zmieszany 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Kaśka

Wiek: 16

Kilka słów o Tobie: Jestem Kasia i Lubie grac w gry takie jak np Cs 1.6,Cs Go itp

Lubie czytać książki oraz śpiewać

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Ponieważ gdy wbijam na serwer to na serwerze jest nie raz chaos i brak kultury

Gracze skracają mapy itp. Chciałabym pomóc w rozwinięciu serwera :)

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Nie ale szybko się uczę

Link do Twojego GameTrackera:  https://www.gametracker.com/player/Kaśka/193.33.176.143:27015/

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 2/10 szybko się uczę

Staż w grze: 2 lata

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy):  3h dziennie lub więcej. W dni szkolne 2h

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2019 o 19:46, Bullecik napisał:

Nick: Bullecik

Wiek: 17 

Kilka słów o Tobie: Cześć mam na imię Dominik. Pochodze z województwa Podlaskiego w Wysokiem Mazowieckiem jest to małe miasteczko. Oczywiście bym był zapomniał lubie grać w piłkę nożną oraz ręczną interesuje mnie też trochę piłka siatkowa ale mniej.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Ponieważ widzę jak niektórzy gracze grali bądź grają jeszcze na sh lub innych wspomagaczach jak widziałem często jak ZiomekSKW używał takich wspomagaczy jak: sh ale już nie używa i chcę takich ludzi pilnować i dbać o kulturę.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Oczywiscie miałem na różnych sieciach admina.

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/Bullecik/193.33.176.143:27015/

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 6 - 7

Staż w grze: 6 lat

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): W dni szkolne to mogę pograć z 3h a w weekendy gdzieś tak z 5h.

Czy uiścisz składkę adminowską?: Tak ale napiszcie mi ile na pw.

Odrzucam

Nie reklamuj podania na serwerze i forum.

23 godziny temu, Kaśka napisał:

Nick:Kaśka

Wiek: 16

Kilka słów o Tobie: Jestem Kasia i Lubie grac w gry takie jak np Cs 1.6,Cs Go itp

Lubie czytać książki oraz śpiewać

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Ponieważ gdy wbijam na serwer to na serwerze jest nie raz chaos i brak kultury

Gracze skracają mapy itp. Chciałabym pomóc w rozwinięciu serwera :)

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Nie ale szybko się uczę

Link do Twojego GameTrackera:  https://www.gametracker.com/player/Kaśka/193.33.176.143:27015/

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 2/10 szybko się uczę

Staż w grze: 2 lata

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy):  3h dziennie lub więcej. W dni szkolne 2h

 

 

 

 

 

 

 

Przyjmuję na okres próbny 1 tygodnia

Zgłoś się po rangę w temacie:

Napisz PW aby odebrać admina na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: WildFire

Wiek: 20

Kilka słów o Tobie: Mam na imię Kamil. Pochodzę z województwa łódzkiego. Odkąd byłem mały ciągnęło mnie do komputerów.. Gdy miałem 12 lat wciągnąłem się w programowanie. Od tamtej pory jest to moje największe hobby. Była to dla mnie zabawa, a teraz może i będzie praca co bardzo mnie cieszy. Pracowałem w lua, pythonie, javie, javascripcie, php, ostatnio i c+,c#. Posiadałem serwer minecrafta, teamspeak 200+ osób. W wolnym czasie prócz programowania, gram sobie w csa, lola, metina i różne tego typu gry. Sport jakoś mnie nie kręci, ale czasem pogram sobie w tenisa czy piłke.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Zazwyczaj parę osób, które znam.. gdy nie ma admina stara się po prostu o bana. Skracanie, slowmo, ad, kykhack itp

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Oczywiście, nawet z tego serwera. Stare podanie gdzieś tam na profilu^^

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/WildFire/193.33.176.143:27015/

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 9, może od tamtego czasu trochę spadło do jakiegoś 6/7 czy coś.. ale się nadrobi :)

Staż w grze: +-7 lat

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): 2h dziennie, może i więcej mam sporo czasu.. ale różnie bywa.

Edytowane przez WildFire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, WildFire napisał:

Nick: WildFire

Wiek: 20

Kilka słów o Tobie: Mam na imię Kamil. Pochodzę z województwa łódzkiego. Odkąd byłem mały ciągnęło mnie do komputerów.. Gdy miałem 12 lat wciągnąłem się w programowanie. Od tamtej pory jest to moje największe hobby. Była to dla mnie zabawa, a teraz może i będzie praca co bardzo mnie cieszy. Pracowałem w lua, pythonie, javie, javascripcie, php, ostatnio i c+,c#. Posiadałem serwer minecrafta, teamspeak 200+ osób. W wolnym czasie prócz programowania, gram sobie w csa, lola, metina i różne tego typu gry. Sport jakoś mnie nie kręci, ale czasem pogram sobie w tenisa czy piłke.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Zazwyczaj parę osób, które znam.. gdy nie ma admina stara się po prostu o bana. Skracanie, slowmo, ad, kykhack itp

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Oczywiście, nawet z tego serwera. Stare podanie gdzieś tam na profilu^^

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/WildFire/193.33.176.143:27015/

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 9, może od tamtego czasu trochę spadło do jakiegoś 6/7 czy coś.. ale się nadrobi :)

Staż w grze: +-7 lat

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): 2h dziennie, może i więcej mam sporo czasu.. ale różnie bywa.

Przyjmuję na okres próbny 7 dni

GT może kolorowe nie jest za to nadrabiane doświadczeniem jako admin i znajomością pisania pluginów.

Wpisz się po rangę w temacie:

 

Szybka rekrutacja OFF zapraszam do składania normalnych podań  :)

Edytowane przez OptimusPrim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności