Skocz do zawartości

PrOpOzYcJa ZwIąZaNa Z ReEkRuTaCjĄ nA dAnE rAnGi


Jeremaya Gattwold

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzę z propozycją, aby tak samo jak graficy, redaktorzy powinni wstawić kilka swoich najlepszych artykułów, aby ocenić po prostu poziom danej osoby. Kilka osób może powiedzieć, że rusz dupę do kącika i sam se popatrz, ALE nie chce mi się. Daje szanse osobie składającej podanie, aby sama dała mi możliwość zobaczenia najlepszych rzeczy które stworzył.

 

 

Taka głupotka, ale jak chciałem ocenić podanie na redaktora naszego kolegi to sie na tym przejechałem. Na tym czyli na moim lenistwie.

 

 

 

 

 

 

 

O nieee XDXDXD 

ale się spina o to, że ktoś zobaczy jeszcze jego gówniane prace XDDD

 

 

 

 

 

 

 

No chodzi mi o to, że jak Graficy wstawiają kilka swoich prac, to redaktor może zrobić to samo. Wstawia np. 3 jego zdaniem jego najlepsze dzieła i będzie też po tym oceniany. Może być taki przymus, że przynajmniej jedną z tych prac byłaby recenzja. 

 

 

 

@King of Lions No jak zatrudniają kogoś w jakiejś gazetce lub redakcji to jedynym kryterium jakie sprawdzają to czy dana osoba umie pisać. Ja głupi. Myślałem, że inaczej to działa.

Edytowane przez Jeremaya Gattwold
XD
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kąciku redaktorskim jest duża różnorodność i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. A to że Ci się nie chce kliknąć w ten dział i poczytać to co cię zainteresuje to tylko wykazuje poziom Twojego lenistwa. Uważam ze Twój pomysł jest zbędny.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi co przykładowo byłoby tam dodawane? 

Bo pomysł nie taki zły, ale jeśli ktoś chce się czymkolwiek pochwalić, to pisze to w danym dziale.

 

Czekam na opinie innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Widzę, że kolega znowu po paru głębszych pisze temat :D

Nazwij proszę temat zgodnie z tym co jest w nim zawarte bo tytuł jest "z dupy" 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Ale graficy muszą pokazać prace, które robią, żeby osoba przyjmująca mogła widzieć, jakie umiejetnosci posiadają. 

Żeby zostać redaktorem, trzeba umieć pisac, co można akurat wywnioskować z wypowiedzi, więc po co kandydaci maja pisac jeszcze dodatkowe tematy? Po to żeby zasmiecic forum? I tak nikt nie będzie tego czytał, bo jest milion innych tematów, które też mogą okazać , czy dana osoba się nadaje czy też nie. 

Jak dla mnie zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł dobry.

Właśnie redaktor powinien w jakiś sposób pokazać swoje umiejętności "twórzcze" oraz pokazać jak potrafi operować językiem. Dodanie linku do swoich prac, to taki duży wysiłek? I tak od redaktorów przy werbowaniu, jest wymagana aktywność w dziale więc co to za różnica.

King... Jakie dodatkowe tematy i robić jakiś spam? Pomyśl czasem. Przecież i tak przy rekrutacji redaktorów, jest wymagana aktywność w dziale i co to za problem w podaniu dodać link to niby swoich "najlepszych teksów czy tez prac" żeby ludzie mieli wgląd w umiejętności?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja została przyjęta.
Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności