Jump to content
kAnia123

VIP

Recommended Posts

Witam.. Ostatnio zauważylem ,że ludzie mają problem z wykupieniem tak zwanego VIPA. Ogloszenie na serverze jest ? "JEST".. ale to nic nie pomaga.. Ludzie nie zwracają na to poprostu UWAGI!! Albo jak to zobaczą to dalej nie , wiedzą jak to zrobić... spisanie linka , zarejestrowanie się, zalogowanie, i różne inne bzdety.. Trzeba poprostu innych zrouzmieć ,że nie są tacy bystrzy jak sądzą. Jeżeli, zależy wam na wiekszym budżecie w utrzymywaniu servera i czegoś tam jeszcze bo się na tym nie znam, to proponowałbym zainstalowanie "OPCJI W CS 1.6 ONLY DD2" Formuły : "/sklepsms" ,który umożliwiłby bardzo łatwy dostęp do wykupienia VIPA  nie, wychodząc nawet z GRY dla ludzi z problemami ^^.  Moim ,zdaniem wzrost wykupionego ViPA z taką OPCJĄ  ,którą zaproponowałem , byłaby bardzo korzystna ,szybka i bez problemowa dla ludzi ,którzy nie widzą jak to zrobić a mają siano na koncie :] Dużo gram na ONLY DD2 i dzień w dzień ,widzę na SAY " Chłopaki pomożecie kupić mi VIPA" .. I JESZCZE JEDNO BARDZO LUBIĘ TEN SERVER , NIE PAMIĘTAM KIEDY GRAŁEM NA INNYM , SPĘDZIŁEM TU NAPRAWDĘ DUŻO CZASU I ZAPOZNAŁEM FANTASTYCZNYCH GOŚCI , CHCIAŁBYM ,ZEBY TEN SERVER ZAWSZE ISTNIAŁ  WIĘC TEŻ CHCIAŁEM DAĆ COŚ OD SIEBIE I ZASPONSOROWAĆ TĄ OPCJĘ ,JEŻELI JESTEŚCIE TEGO SAMEGO ZDANIA TO POPROSZĘ O ODPOWIEDZ I O ODPOWIEDZ OSOBY ,KTORA MOGŁABY SIE TYM ZAJĄĆ. STAWIAM JA ^^ POZDRAWIAM

Edited by kAnia123
cos tam
  • Like 1

Opcja jak najbardziej przydatna,  sam wiele razy spotkalem sie ze stwierdzeniem " jak kupic vipa " dla poczatkujacych graczy to nie lada wyczyn.  Mysle ze pomysł ten wejdzie w zycie.

Pozdrawiam mistrz. 

• Like 1

Jestem za, ułatwiło ( wystarczy napisać  żeby typ wpisał /sklepsms i po sprawie) by to kupno vipa i też nie każdy wie o co chodzi z założeniem konta na forum a potem w sklepie :) (

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines